Ruski Kompjuteri

UberSukhoi:
Najvise ekonomija, ona je sahranila SSSR, a kada su poceli da jacaju ekonomski, onda je onaj flekavi majmun... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
kada su poceli da jacaju ekonomski????? mali ti nemas pojma o perestrojci i tadasnjem ekonomskom stanju SSSR, trka u naoruzanju je bukavalno osiromasila ekonomiju sssr-a i on je tada, krajem 90-setih, bio na ivici potpune propasti, zato ne lupaj mnogo
 
planska ekonomija je Uber moj unistila SSSR... pogotovo zato sto one sitne stvari kao cipele, frizideri, konzervirana hrana, razni kucni prozivodi i slicno bili ocajnog kvaliteta, pa samo pogledaj po svojoj kuci dali imas ista od toga da je ruske proizvodnje... AHA imas malo sutra, a to je unistilo SSSR, njima je bio cilj da proizvode navise celika, uglja i nafte... koga bole ona stvar za to, kad ti ekonomija nazaduje!
 
Ja sam klon!:
SSSR je parirao u svemu SAD, a na mnogim mestima prestizao osim u tri stvari-
ekonomija, psihijatrija i genetika. To ih je skupo kostalo.

E pa koliko ja znam USA je bio bolji i u:Pravima(pravda), imunologija, neurohirurgija, anestezija, kardiohirurgija, neuroradiologija, kardiologija, neurologija, infektologija, i skoro sve grane medicine, tj. sve osim ortopedije gde da nije bilo Ilizarova rusija nikada ne bi mogla ni da se takmici. A koliko znam USA je bio bolji i u svim granama elektronike, pogledajmo samo kompjuter, televizor, mobilni, internet,digitalna telefonija...
 
UberSukhoi:
Па 1991. године, уствари, од 80-те, почео је смрди олош изнутра и да се*ре гамад са стране... перестројка... солидарност... Јован Павле II (ј*бем им све католичко и нацистичко-го*на!!!)... Оде држава разним скотовима типа... Казахстан, Украјна, Естонија, Летонија, Литванија, Закавказје (багра А категорије :) :evil: )

a kako se to nije desilo Americi?
bato, kad smrdi iznutra i kad je lose , to se oseca na kilometar....
 
dejina811:
planska ekonomija je Uber moj unistila SSSR... pogotovo zato sto one sitne stvari kao cipele, frizideri, konzervirana hrana, razni kucni prozivodi i slicno bili ocajnog kvaliteta, pa samo pogledaj po svojoj kuci dali imas ista od toga da je ruske proizvodnje... AHA imas malo sutra, a to je unistilo SSSR, njima je bio cilj da proizvode navise celika, uglja i nafte... koga bole ona stvar za to, kad ti ekonomija nazaduje!
Дај, не скрећи са теме, имам 5 GB слика Мига и Сухоја на харду. :lol:

А све је тачно што си рекао. :confused: :confused: :confused:
 
a moras mi reci gde si to procitao jer sam ja procitao tri posleratne istorije SSSR-a i uz njih desetak zapadnih koje proucavaju paralelne odnose SSSR-a i ostatka sveta!
tako da molimte, izvore mi napisi!
 
a i uvek su se palili na grandiozne projekte,megalomanske od kojih niko nema koristi....cisto da budu bolji od amera,samo da imaju najvecu kitu u selu.Nikada nisu mogli da se spuste na neki normalan i koristan nivo.

xaxaxa, to me podseca na one parole postavljene po ruskim kompjuterskim fabrikama-
Nasi kompjuterski čipovi su najveci na svetu!!!
 
Jasno je, tako i treba...ja imam iskustva sa knjigama iz tehnike i matematike....dobre knige iz tih oblasti koje su dolazile iz SSSR-a su sve bile prvo izdavane u USA (od americkih autora, naravno)...posle se neko potrudio da im udje u trag i onda su nasli originale...

evo ko iz topa [samo za pocetak] mi padaju na pamet lobacevski i ciolkovski...
 
Original postavio KiZo Pogledaj poruku
xaxaxa, to me podseca na one parole postavljene po ruskim kompjuterskim fabrikama-
Nasi kompjuterski čipovi su najveci na svetu!!!
______________________________________________________________________________

pazi, da su im kompjuterski cipovi bili najveci na svetu uopste ne sumnjam

___________________________________________________________________
bash me slatko nasmeja
 
Original postavio KiZo Pogledaj poruku
xaxaxa, to me podseca na one parole postavljene po ruskim kompjuterskim fabrikama-
Nasi kompjuterski čipovi su najveci na svetu!!!
______________________________________________________________________________

pazi, da su im kompjuterski cipovi bili najveci na svetu uopste ne sumnjam

___________________________________________________________________
bash me slatko nasmeja

znas kako to ide, kada vec nisu mogli da naprave najmanje cipove na svetu, bar da budu najveci
 
Mislim da oni imaju mnogo toga na polju kompjutera samo nece da pricaju o tome, i suvise se dize prasina oko svega sto oni pocnu da rade. Imaju oni mnogo dobrih poznavaoca na polju kompa, a o hakerima i krakerima da ne govorimo. Ja ne vidoh nijedan sajt gde se skidaju krekovi, da nije dobar a da nije Ruski. Mislim da samo ne zele da se exponiraju .. i to je to ... ;)
 

Back
Top