Rusija posle izbora, vesti, protesti, komentari i zapažanja

Да су Кинези капитулирали на Тргу небеског мира данас би још 1.350.000.000 људи газило блато и садило пиринач. Овако, многи од њих су занатлије, хемичари, лекари, инжењери, пилоти, астронаути, трговци, глумци, ...... а неки и даље саде пиринач! Нема те цене коју један народ не треба да плати зарад своје будућности јер ако је данас не плати за њега неће постојати сутра.... :rtfm: СТРАШНО!


Svaka čast za ovaj tekst.

Mislim da polako sazreva vreme da se i kod nas dogodi ono što mora da se dogodi.
 
Slažem se, osim da CIA ima minornu ulogu. Ona ima glavnu ulogu jer ona formira, mrežu takozvanih nevladinih organizacija i navodnih opozicionih pokreta koji su nosioci “protesta”. Kako si već napisao uvek je ista tehnologija, ta tehnologija protesta, rušenja režima i izazivanja nemira je uobličena tokom američko-britanske akcije svrgavanja popularnog iranskog lidera Mosadeka Od tada pa do sada, sa neznatnim nijansama, uvek se koristi ista tehnologija. Problem je što se svet, ipak, promenio, ima više velikih sila nego ranije i u celini, društva su emancipovanija i slobodnija, pa ta tehnologija ne dovede uvek do željenog cilja. Pogotovo ne može u Rusiji jer je preduslov za uspeh da neka zemlja bude "američki klijent" u prevodu da američki operativci imaju slobodan pristup celoj infrastrukturi društva. Što u slučaju Rusije nije moguće.

Пажљиво прочитај ову књигу.

http://www.aeinstein.org/organizations/org/scannedPDFs/From Dictatorship to Democracy - Serbian.pdf
 
dirigent.jpg




Ajmo sad svi rusofili na temi u glas! Jedan, dva... "VLADIMIRE PUTINE RAŠIRI NAM BUTINE".


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::mrgreen:

Ironija je bljutava, kad albanofili i kroatofili pokusavaju da je koriste.
 
Razbili su se kada su krenuli protiv Tadića. Rusiji je taman bilo krenulo, a onda je Konuzin opleo po Vejvodi. Od tog momenta Putinova popularnost pada 30%.

Jedva ušao na boks meč... pozivao se na funkciju al obezbedjenje nije htelo da ga pusti do bine...
onda ga jedan kao prepoznao i pustili ga da se popne al ga nisu prepoznali iz publike...

... naime publika je zviždala jer su mislili da je on suparnik njihovom voljenom i ljubljenom miljeniku iz desnog ćoška
 
Poslednja izmena:
Ironija je bljutava, kad albanofili i kroatofili pokusavaju da je koriste.

ako može bez spamovanja i dodeljivanja sopstvenih osobina drugima :rtfm:

slika je fenomenalna i čudi me kako se ja iste ranije nisam setio...
ajd da prelistamo forum?
Teme o Tomi pokreću Tomisti
Ali isto tako Tomisti pokreću i o Tadiću i o Čedi... (mada jesu štetočine)
Pa valjda ima ko iz njihovih stranka da pokrene o svojima?
Znači prekjuče blokirate Beograd jer je Šešelj gladovao a od juče vas baš briga i dal je živ?
Pa jel ćete tako da brinete i o Srbiji?
Neka fala...

Slika je odlična!
 
[
196275_protest-7-afp_ig.jpg

ЦИА и друге могобројне обавештајне агенције Запада ту имају минорну улогу, главну улогу имају разне новоформиране организације, "невладине организације",

B92-NikoliMitingSNSImaMinimalniBezbednosniRizik526-956.jpg

Jel ovo sa poslednjeg mitinga SNS-a u Stepojevcu?
Provalio sam čiču na noćnoj fotki... :D
 
Poslednja izmena:
Zadnja dva dana sam bio u Moskvi i video te "masovne" demonstracije. U ponedeljak, kad su zapadni mediji trvdili da je bilo 10000 ljudi, nije ih bilo ni 1000, a juce su izgleda pohapsili sve sto su uhvatili. To je sve izdajnicka bagra i treba ih pohapsiti.

Smejurija !
Zapad naduvava.
U senzacionalističke i političke svrhe......
Nikakav novi vid njihovih podmetačina !
 
:per::per::per:КЛАСИЧНА ПРОПАГАНДА !!! :per::per::per::per::per:

Ne vidim zašto Putin ne bi mogao POŠTENO da dobije 48% glasova u Rusiji. Čudi me da nije dobio više?.
Pa samo treba ljudi da se sete kako su živeli pre samo 10 godina. Sada je ruski BDP oko 13500USD što
znači da je prosečna zarada između 600 i 700 eur. Državne kase su pune i svakim danom sve punije.
Naravno, vremenom se standardi i očekivanja menjaju i nisu isti kao pre tih 10 godina ali... stvarno
,ne vidim zašto bi ovi izbori bili namešteni naročito sa ovim rezultatima koji nisu baš sjajni za Putina.
Pa Boris Tadić je kod nas skoro pobedio sa preko 50% sa svojom partiijom.
 
Ne vidim zašto Putin ne bi mogao POŠTENO da dobije 48% glasova u Rusiji. Čudi me da nije dobio više?.
Pa samo treba ljudi da se sete kako su živeli pre samo 10 godina. Sada je ruski BDP oko 13500USD što
znači da je prosečna zarada između 600 i 700 eur. Državne kase su pune i svakim danom sve punije.
Naravno, vremenom se standardi i očekivanja menjaju i nisu isti kao pre tih 10 godina ali... stvarno
,ne vidim zašto bi ovi izbori bili namešteni naročito sa ovim rezultatima koji nisu baš sjajni za Putina.
Pa Boris Tadić je kod nas skoro pobedio sa preko 50% sa svojom partiijom.

Naravno da nisu namjesteni izbori. Ono sto ovi jadovani ne razumiju je da Putin moze i sutra da dobije 70% glasova ako hoce. Pametni su to ljudi oko njega pa su rijesili da naprave malo bolju sliku Ruskog parlamenta. Sada su u parlamentu 4 partije od kojih su dvije 100% uz Putina, a LDPR je 90% uz Putina. Samo Komunisti igraju pravu opoziciju ali njihov procenat u parlamentu je pao za oko 10% u odnosu na prosle izbore.
 
B92-NikoliMitingSNSImaMinimalniBezbednosniRizik526-956.jpg

Jel ovo sa poslednjeg mitinga SNS-a u Stepojevcu?
Provalio sam čiču na noćnoj fotki... :D

Tреба правити разлику између јавних скупова које организују политичке партије и тзв. ненасилних скупова, а који имају за циљ недемократску смену власти, попут оне од 5. октобра 2000. године у Србији или сличних у Румунији, Украјини, Грузији, Египту...
 
Могу да вас уверим да если би ЕР добио 5% гласова, то би било све такође.
За оне који сада води људи на улици, проблема није у ЕР, проблема је у Путине.
И сада постоји притисак на Путина. Провокације на неодговарајуће акције.
Ако то траје још две недељеи (а највероватније, судећи по сјај , ће трајати) код оних, који су га све организовали, постоји само један начин да се подржи степен конфронтације - донети жртву.
Снајперисти на крововима да ухватио jош 4 децембара....
 
ako može bez spamovanja i dodeljivanja sopstvenih osobina drugima :rtfm:

slika je fenomenalna i čudi me kako se ja iste ranije nisam setio...
ajd da prelistamo forum?
Teme o Tomi pokreću Tomisti
Ali isto tako Tomisti pokreću i o Tadiću i o Čedi... (mada jesu štetočine)
Pa valjda ima ko iz njihovih stranka da pokrene o svojima?
Znači prekjuče blokirate Beograd jer je Šešelj gladovao a od juče vas baš briga i dal je živ?
Pa jel ćete tako da brinete i o Srbiji?
Neka fala...

Slika je odlična!

Niejn to nikakv spam. Siptari , hrvati i komunisti ( jogosloveni srpskog porekla ) neopisivo mrze Rusiju. To mozes da vidis unazad na kolko oces strana.
 

Back
Top