Да ли ће кренути протести против крађе избора 2024?

Да ли ширити протесте?

• ДА

• Мировати, чекати... Дакле НЕ

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Неће. Народ је задовољан садашњом Владавином Сербске Напредне Странке, што је још једном јасно показао на изборима.

А и ко да поведе протесте?? Опорба која и сама не зна где је шупља и подељена је по свим шавовима.

Аут-торска тема...

Дајте Ваше мишљење браћо и сестре форумаши, о могућој организацији протеста против СНС лопова...

Да ли треба искористити тај плам за протесте и у другим покрадени градовима попут Чачка, НС и БГ?

Znas vec moj odgovor - nema nista od toga. Protestvovao 2020. skoro cele godine, jedva se skupi par hiljada ljudi, a svi protesti su bili sa OK temom. Izuzimam one proteste u julu, ono je neponovljivo bojim se.

Protest ako se pravi mora da bude da se rezim skloni - znaci masovan, jednokratan i da udari zmiju u glavu. To znaci da ce da boli, a narod na to nije spreman. I sa tog stanovista zasluzujemo ovo sto nam se desava.
Sto kazu popovi, kakav narod takva i vlast, ne bunite se i gore ste zasluzili, nemoj da vas cuje Bog pa da vam posalje ono sto vam stvarno pripada.

Najbolji primer je ovaj slucaj zene/majke koja je istukla nastavnicu zbog sina - bahata bogatasica misli da moze da ide okolo bije i ubija. A posto narod cuti - ispada da stvarno moze da ide okolo i bije i ubija jer je BOGATA. Mi smo vec postali robovi, pricam statisticki, ne individualno, mnogo ih je nemocno i nespremno na zrtvu. Razmazeno i mlitavo - od toga nema nista. Zato ni USA ne moze nista, a ni Zapadna Evropa. Zato Ukrajinci i Rusi jos imaju tog materijala, i zato je buducnost na Istoku i Jugu - oni imaju populaciju koja je jos spremna da zivi u teskim uslovima, i koja je navikla da se bori.

drugim recima:

a jel samo pokrali izbore?

jesmo, a?

evo sad cemo opet da pokrademo - to je poruka av-a i sns mafije

obaska veleizdaja

Naprednjaci su usavršili prevaru da ti sada njih ne možeš pobediti na nameštenim izborima. Šta god da radiš, šta god da pokušaš, prosto nije moguće.

Jedina varijanta je bila da se cela opozicija okupi, pa onda vaninstitucionalno, na ulici, i uz pretnju bojkotom takvih nameštenih izbora, pritisne režim i dobije koliko-toliko bolje uslove. To je zapravo bila i strategija od decembra koju su neki upropastili. Kažu ljudi, nije bitno ko je kriv, mada meni malo i jeste. Direktni krivci za razbijanje jedinstvene opozicije su Lazović i Manojlović.

Kako je borba razbijena, sada je opozicija prešla u mod parazitiranja. To znači "muvaćemo se tu na političkoj sceni, gledati da ućarimo cenzus i neku opšinsku foteljicu i čekati da se Vučić sam saplete, pa ćemo onda da dođemo na vast jer smo se tu prosto zatekli". I to je ok strategija osim u dva aspekta: prvi je da to može da se čeka više godina i decenija, a drugi je da ćemo na taj način dobiti kilavu vlast. Jer, kakav je to budući lider koji nije uzeo vlast nego je čekao da mu padne sa neba? Pa kilav... E takva će nam biti i buduća vlast. Dakle jadno i tužno u najavi ;)

nju je rezim naucio da moze da se izivljava, a ne narod, kada kaze jel znas ti ko sam ja, sila vlast, rezim sns

veleizdajniucki i kriminalni rezim koji je vucic siptar pozeleo i napravio

НЕМАЊА ШАРОВИЋ И ДЕЈАН ПЕТАР Вучић стварно Муслиу – забранио Видовдан због Мердите

Naravno, ali ako je nas mnogo vise - ja to kazem treba da ih spalimo, u smislu da se skupi rulja ida ih stvarno za usi izvucemo iz kancelarija i ako treba i da ih dobro izdevetamo.

U Pragu u srednjem veku, recimo 17neka-18neka su gradsku upravu bukvalno pobacali sa balkona Gradske zgrade jer su krali. Pricali mi kad sam bio u Pragu.

E, to treba i ovde - znaci trebali su svi profesori te skole da skoce i da nalupaju tu kravu, a onda da pozovu policiju da je uhapsi.

I tako treba da se ponasamo (kao narod) na sve njihove kriminale i budalastine - jer BI TREBALO da nas je mnogo vise nego njih. E, ako nas NEMA vise nego njih, onda nam sleduje zasluzeno to sto nam rade.

SLOBODA SE NE POKLANJA, SLOBODA SE OSVAJA - stara mudrost.

Велика туча навијача Србије и Енглеске! Данило Вучић кренуо да се бије, али га…!​

:deda2: :rotf: : „Престолонаследников син се не би тако ку**ио да иза њега не стоји одред татине приватне војске. Срамота неописива, шамар целој нацији, свима нама. Ово су те границе које се не прелазе јер никог од нас не би нико бранио да смо у некој неприлици ван државе зване Србија. Брука.“
https://srbin.info/sport/velika-tuc...gleske-danilo-vucic-krenuo-da-se-bije-ali-ga/
Нису се ту зауставили грађани Србије. Све ово сматрају само лошом глумом.

„Хулиган комплексаш. Тата му усадио комплексе, а ми плаћамо ово бахаћење“. „Кобре бране Енглезе од немани“, :worth: само су још неки од коментара који су се појавили на друштвеним мрежама.:zcepanje:

Back