Rupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
duvaj ga ljanko nadobudna i nabedjena,glupa si ko noc i nasla si de da lecis svoje probleme...jos cemo se mi raspraviti,ovaj put u drugacijim pozicijama :zper: btw cim zines vidi se koji si neuki iskompleksirani primitivac :)
 
mi..... ubacimo u rupu, zakopamo i tako to
a ono.... nikne
trk.gif


i sto onda?
 
Ne obecavaj i ne dogovaraj se ako nisi siguran. Ja sam odgovorna i uvek sam spremna u dogovoreno vreme, kad kasnis i otezes lose se osecam. Niti mogu da zapocnem drugi posao niti da sedim satima cekajuci. Ako smo dogovorili krenuti u osam barem obavesti da odlazemo celu stvar da mogu planirati nesto drugo, ovako mi ne preostaje nista drugo do zujati po forumu celo vreme.
 
Ne obecavaj i ne dogovaraj se ako nisi siguran. Ja sam odgovorna i uvek sam spremna u dogovoreno vreme, kad kasnis i otezes lose se osecam. Niti mogu da zapocnem drugi posao niti da sedim satima cekajuci. Ako smo dogovorili krenuti u osam barem obavesti da odlazemo celu stvar da mogu planirati nesto drugo, ovako mi ne preostaje nista drugo do zujati po forumu celo vreme.

Oprosti mi. Neće se ponoviti.:per::rumenko:
 
Значи н могу да верујем да ни после четири године ниси у стању да научиш елементарне ствари. И не, нећу више прекидати кафу због тебе. Зови кога год хоћеш. Брига ме. :neutral:
 
ovo veceras,u jednom momentu je bilo glupo,nisu svi uvek rasplozeni za zezanje,i kad kazem necu da pricam s nepoznatim ljudima onda necu :roll:
znam da sam izvalila nekoliko gluposti :rumenko: zato bolje da ne insistiras
 
daviš me, smaraš, opterećuješ...obećavaš svašta, a ne ispunjavaš ništa..najrađe bi
ti rekla da te mrzim, i mrzim te sigruno u nekim momentima..i baš me zabole šta
ti misliš..imam ja svoju glavu pa ću sama smisliti šta je najbolje za mene...ajde malo
oladi života ti.......:mrgreen::besna::besna::besna::besna:
 
Ti si jedna smrdljiva, buđava lenčuga i ucrvljaćeš se ako budeš nastavio da smrdljošiš na tom jbnom trosedu :besna: :besna: :besna:

P.S. Ovo nikad nisam smela glasno da kažem u ovom obliku.... jel to znak da je baš za rupu? :mrgreen:

:eek::eek::eek: Ovaj kome je ovo upućeno kao da je iskopao moju rupu... evo ga danas (pu, pu) :worth: da ne ureknem.... I ovo zakopavam :mrgreen:
 
Да ли неко мисли како ћемо и шта ћемо...
И зашто тако изненада?
Зар из новина да сазнајемо :roll:
Јесмо ли ми људи или бројеви? :rtfm:
 
Lepo sam rekao da su sve zenskinje na forumu isfrustrirane do srzi :cool:

I sve neka dechurlija na ovom pdf-u zene
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top