Rupa VII

Већ сам писао да су се појавиле студије које доказују да је дупло већа инциденца Ковида 19 и дупло већа смртност у регионима где је ваздух загађен.
evo smederevci disu manje zagadjen zrak od nas
sudeci po onim podacima gore
kao i gradjani bora
jel tebi to zvuco realno?
 
pa ne dijelim tvoj stav po tom pitanju
mislim, da se samo od kovida umire, cak ni sarkasticno
hocu reci da je meni jasno vidljivo iz blize okoline da se od kovida obolijeva i umire
da je trenutak poput onog kad je grip preskocio vrstu i da nemamo pojma kako ce se i kada sve ovo zavrsiti
ono sto se ni meni ne svidja je masovna histerija i jasna zloupotreba pandemije za neke druge ciljeve
izmedju ostalog nadzor i represiju
pri cemu se na stvarnom suzbijanju bolesti manje radi, vise lupeta
sto lokalno, sto globalno
vakcine ko vakcine....nije bas da su pale s marsa, nije ni da su savrsene
al rade posao
zmuova sestra je fasovala covid, revakcinisana, al je prosla vrlo lako
matorci, dvoje doze kineske i buster fajzera, nisu ni imali simptome
to ima veze s vakcinom
kao sto i suzbijanje tbca ima
ili morbila
Mislim da nema veze sa vakcinom, nego stanjem organizma i trenutkom zapocetog lecenja
Moja majka je prezivela kovid, m nije
Pre neki dan vest o smrti citave porodice, svi vakcinisani i buster dozom
 
Mislim da nema veze sa vakcinom, nego stanjem organizma i trenutkom zapocetog lecenja
Moja majka je prezivela kovid, m nije
Pre neki dan vest o smrti citave porodice, svi vakcinisani i buster dozom

ima veze i sa vakcinom itekako
inace, stvarno nemam ni jedan slucaj u neposrednoj okolini da su vakcinisani ljudi pomrli
znam da su pokupili kovid i razbolili se, al svi su se izvukli
kolega je imao kovid dva puta
drugi put nakon revakcine i sam kaze da je ovaj drugi put prosao puno lakse i brze
za ovo pomenuto gore znam iz medija
doduse, kakvi su nasi mediji ogavno senzacionalisticki i poltronski tako su nam prezentirane i te smrti...sve u sluzbi trenutnih direktiva
sto ne znaci, naravno, da ti ljudi nisu umrli, al moze to i normalnije, dostojanstvenije, a ne da u smrti sluze drustvu ko strasilo

drugo, te price kako sad toliki broj zarazenih....a vakcinisana populacija
pa i to je za ocekivati
virus se mijenja, vakcine nisu sto posto efikasne, prolazi kroz sve siru populaciju
odatle i visoki brojevi
samo sto manje ljudi umire i trpi dugorocnije posljedice
prosle godine dvije majke nasih drugova su umrle
ove godine jos nije nitko umro
razlika je u tome sto smo svi vakcinisani
 
Zvanično je potvrđeno da sinofarm ne deluje na svakog 5. I, šta su uradili? Smanjili vreme za booster primalaca sin.na 5 meseci...to je odgovor medicine?

Nepoznanica im je. Nema problema, igrajte se u svojoj sobi sa lego kockicama, bez dodira sa ljudima...
 
A one što ih nena, sve su ispoštovali, koja poruka...njima ćemo da kažemo da su kolateralno-xperimentalna šteta.posle skoro 2 godine od primene vakcina?
to je nesto sto znamo ama bas za svaku vakcinu
ja sam vakcinisana i revakcinisana
i necu primati buster jos neko vrijeme
al sam i od pocetka savrseno svjesna da svejedno mogu fasovati kovid
trenutno me vise brine cinjenica da ima puno zarazene i bolesne djece
moje dijete nije vakcinisano
vakcine nisu odobrene jos za djecu mladju od, mislim, 11
virus ih u prvo vrijeme nije previse afektovao
sad znamo bolje i vise
npr da nije obican respiratorni virus
al mu jos ne mozemo sagledati dugotrajne posljedice
mene, recimo, vise brine ta spoznaja nego dal je necija baba odbila vakcinu
ili ko na svoju ruku pije ivermektin
ne mozes ljudima uskratiti radost svjesne khm...neobavijestenosti
i ne treba
nek radi ko sta oce
samo trebamo biti svjesni da i to dolazi s cijenom
cijena je puno duza cirkulacija virusa i njegov uspjesniji opstanak
 
i na krajeva, eno su svedjani pretekli
nemaskirani i vakcinisani
Screenshot_20211029-090015.png
 
pa znam i ja za slicne slucajeve
al znam i da vakcine nisu sto posto efikasne
to vrijedi za sve vakcine
znam i da o samom kovidu jos uvijek relativno malo zna

pa ne djeluje nijedna vakcina 100 posto efikasno
stvarno mi nije jasno sta su ljudi ocekivali
valjda ono standardno - da bas oni ne budu u tim procentima
Делује, у извештају после клиничких студија које су још у току... :lol:
Израелско министарство здравља је утврдило (сам Фајзер је изјавио да је Израел експериментални полигон за њихову вакцину) да је, у пракси, ефикасност поменуте вакцине само 39%. Фајзер је у досијеу за привремену дозволу за употребу њиховог производа декларисао клиничку ефикасност од 96%...
 
Делује, у извештају после клиничких студија које су још у току... :lol:
Израелско министарство здравља је утврдило (сам Фајзер је изјавио да је Израел експериментални полигон за њихову вакцину) да је, у пракси, ефикасност поменуте вакцине само 39%. Фајзер је у досијеу за привремену дозволу за употребу њиховог производа декларисао клиничку ефикасност од 96%...

evo, recimo ja ovom covjeku vjerujem
prvo zato sto je racionalan, a drugo zato sto ima konzistentan stav od pocetka

Screenshot_20211029-092613.png


https://unherd.com/thepost/anders-tegnell-sweden-won-the-argument-on-covid/

sto se fajzerove ili bilo koje druge vakcine tice
koliko znam deklaracije su jedno, stvarni uslovi su drugo
al kao sto ne miruje virus vec nastoji ostati ziv, tako ne miruje ni covjek u nastojanju da ga istrijebi
moj licni stav je da su vakcine najblize tome sto trenutno mozemo, a iako razumijem cijenu prava na izbor u redu mi je da je platimo
svi zajedno, kao sto i poreze placamo
neki vise, neki manje
za sve ostalo tu je darwin da nam kaze - jesam vam reko...
 
"Pfizer and BioNTech's Covid-19 vaccine is just 39% effective in Israel where the delta variant is the dominant strain, but still provides strong protection against severe illness and hospitalization, according to a new report from the country's Health Ministry.

The efficacy figure, which is based on an unspecified number of people between June 20 and July 17, is down from an earlier estimate of 64% two weeks ago and conflicts with data out of the U.K. that found the shot was 88% effective against symptomatic disease caused by the variant.

However, the two-dose vaccine still works very well in preventing people from getting seriously sick, demonstrating 88% effectiveness against hospitalization and 91% effectiveness against severe illness, according to the Israeli data published Thursday."

https://www.cnbc.com/2021/07/23/del...ective-in-israel-prevents-severe-illness.html

ne vidim da se kod nas desilo ista drukcije nego kod njih
ozbiljno bolesnih vakcinisanih je puno manje nego nevakcinisanih
kao sto je i bilo ocekivano
sto opet ne znaci da niko nije bolestan i da je sirenje stalo
 
Prirodni virus ne moze da mutira u opasniji soj, samo u manje opasan. To moze samo laboratorijski virus i to ako vam ga uspricaju sa vakcinom. Isto se desilo u Indiji sa polio vakcinom - vakcinisana deca su obolevala i umirala od tog vakcinalnog soja koji je bio mnoogo opasniji od prirodnog soja. Cela ova predstava sa laziranim smrtima od kovida im je trebala da bi ljude vakcinisali i kad se posle vakcine stvarno ozbiljno razbole da kazu da je mutirao. Problem im je samo da sto vise ljudi nabodu da komparacija izmedju vakcinisanih i nevakcinisanih ne postoji jer onda se njihova laz ne moze ni dokazati. Isto rade i sa decom koju vakcinisu.
 
Jedini nacin da vas zaraze modifikovanim virusom iz laboratorije je spric. Iako pricaju da i vakcinisani sire zarazu to je sa ovim laboratorijskim nemoguce. Industrija naoruzanja ne bi postojala bez ratova a farmaceutska industrija joj uzima primat. Mislite li da bi to bilo moguce da stvarno brinu o vasem zdravlju?
 
Prodali su vam pricu u koju samo neuki mogu da poveruju.
pa evo ima nas koji su izgubili clanove porodice zbog ovog virusa
delom zato sto su i sami verovali da je u pitanju varijanta gripa
pulmolog koji ej mene lecio punih 5 meseci prati sve svetske studije i iskustva kako bi najuspesniju primenila na svojim pacijentima
ona tvrdi da virus nije prirodan, da je nastao u laboratoriji i da u sebi ima sekvencu hiv virusa zbog koje je toliko prodoran
 
pa evo ima nas koji su izgubili clanove porodice zbog ovog virusa
delom zato sto su i sami verovali da je u pitanju varijanta gripa
pulmolog koji ej mene lecio punih 5 meseci prati sve svetske studije i iskustva kako bi najuspesniju primenila na svojim pacijentima
ona tvrdi da virus nije prirodan, da je nastao u laboratoriji i da u sebi ima sekvencu hiv virusa zbog koje je toliko prodoran
A kako objasnjavas da se neko (preko 90%) od tog virusa ni ne zakaslje a neko zavrsi na respiratoru?

Vanzemaljski virus mutant koji samo napada i postaje sve opasniji. Teroristi im vise ne trebaju imaju nevidljivog. A to sta ti ta doktorica prica dok joj placas pricace sta god dok moze da te peljesi
 
Mislite li da bi to bilo moguce da stvarno brinu o vasem zdravlju?
Da se brine zaista o "zdravlju celog sveta"
kako to kazu svako u svetu bi imao vodu da pije / tri puta da jede svakog dana / osnovno sto treba / imali bi humani svet gde bi svi imali ono sto bas treba.

Ovako se sve svelo na pare pare pare / pogledati koliko para vise imaju od kada je pocelo ovo do danas oni koji su ih imali pre toga.
 
A i ti si vidim mnogo pametna. Da je tako i da virusi mutiraju u sve opasnije sojeve epidemije nikad ne bi stale dok nas sve ne pobiju ti mutanti.

pa znas kako
tamo od 1885 besnilo je polako krenulo prelaziti u blagu anksioznost...to, normalno, nema veze s tom prvom vakcinom protiv bjesnila vec se desilo prirodno...i najprirodnije, tamo gdje se redovno vakcinisu domace i divlje zivotinje, totalno se iskuliralo...prirodno, naravno, nista vakcine...e, sad u tim nekim krajevima gdje se bas i ne vakcinise ono jos pomalo luduje, al spontano nekako...jel...tipa azija, neki dijelovi afrike...mozda malcice i u australiji, al to je neki njihov domaci tip ablv
pa cemo mu vjerovati da rijec da je to sto je ubio par ljudi 1996, kad je otkriven, samo ispad...inace tezi mirnoj kohabitaciji s domacinima...shishmishima...i ponekad ljudima
eto, bjesnilo je ocigledno evoluiralo u jedan (ili vise njih) miran i bezopasan virus pa nam te silne vakcine vise i ne trebaju te cemo ih, sto bi reko dr oglo culibrk, bachiti
 
Poslednja izmena:
A kako objasnjavas da se neko (preko 90%) od tog virusa ni ne zakaslje a neko zavrsi na respiratoru?

Vanzemaljski virus mutant koji samo napada i postaje sve opasniji. Teroristi im vise ne trebaju imaju nevidljivog. A to sta ti ta doktorica prica dok joj placas pricace sta god dok moze da te peljesi
Verujes li bar u virus gripa?
Ako da, onda ti eto odgovor na tvoja gorna pitanja.
 
pa evo ima nas koji su izgubili clanove porodice zbog ovog virusa
delom zato sto su i sami verovali da je u pitanju varijanta gripa
pulmolog koji ej mene lecio punih 5 meseci prati sve svetske studije i iskustva kako bi najuspesniju primenila na svojim pacijentima
ona tvrdi da virus nije prirodan, da je nastao u laboratoriji i da u sebi ima sekvencu hiv virusa zbog koje je toliko prodoran
ti znas da je to prica onog francuza sa samog pocetka pandemije
ali ti je valjda i jasno da je sad savrseno nebitno, osim sa aspekta etike i neke krivicne odgovornosti eventualne, kako je ovaj virus ovako lijepo uhvatio zamah
tu je pa je tu

sto se hiva tice i o tome postoje razne teorije
sto se porijekla tice
jedino sto je sigurno je da je takodjer preskocio vrstu (siv u hiv) i presao s nasih simpaticnih rodjaka, cimpanzi, na nas
i to vec tamo negdje 1920 vjerojatno u kongu ili negdje u tom regionu
 
Poslednja izmena:

Back
Top