Quantcast

Rupa VII

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
106.361
Да чујемо!
Platih otpusivanje, stigo je do vertikale sa sajlom, na dva tri mesta je bilo blokirano
Ovog puta nismo nasli nikakve kese :lol:
Kaze prasak iz masine u kombinaciji sa masnocom odnsudova neprijatelj broj jedan, to tako na par god se zacementira
Resenje je da se razbije sve to i dve odvojene cevke da se prave
Reko moze cim dobijem na lotou

Ma nije ovo danas drama, naplatio kolko je reko i to je to, srecom nije bilo dodatnih troskova

Ja samo ne mogu vise, ne mogu majke mi
Treba mi nova sudopera
Treba mi opet vodinstalater jer smo puni peska u dovodnim cevima zbog vesicevih radova, sjebo mi cesmu u kihinji, mlaz na njoj ko da piski ne moze da povuce
Treba krecim komsinici, treba sebi da krecim, treba hoblujem parket i menjam lajsne
Kaze stavili mi kineske ventile, uzeli mi 3 000 po ventilu a stavili kineze koji pucaju, kaze da ih drzim na oku jer cesto puknu, on naplacuje 1500 stavlja italijanske sa garancijom....ja znam da na foru hitnosti deru i uvek prodjes skuplje, ali de bre kineza da mi stavis za 3 000 po ventilu, pa jjebo teeeeee

Ja cu samo jedan dan izaci iz stana sa mackom i necu se vratiti

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
106.361
Jel to može da se sredi i na telefonu? Pitala sam pre neki dan. Kliknem da hoću na sledeću stranicu, ono me odvede na reklame. :evil: na laptopu mi namešteno, na telefonu ne umem.
Moze naravno
Svaki brovser, bilo da je za android, win i druge operativne sisteme, ima svoju verziju ad blokera, samo ukucas u pretrazivacu i dace ti da instaliras

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.