Ruka pomirenja na Krstarici

Evo ovako, stvar je u tome da je Mrgreen vjerovatno podstaknut pomirenjem koje se dogodilo izmedju njega i mene. U razgovoru smo otklonili nesporazume i vidjeli da smo pogresno procjenili jedan drugog. Detalje razgovora ne bih otkrivao jer se privatni razgovori ne otkrivaju.
Taj razgovor sa njim, ja sam prvi zapoceo i moram priznati da se prijatnije osjecam posle tog razgovora.
I jos nesto, priznajem da je u mini-sukobu bilo vise moje nego njegove krivice.
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
...."pichko" budi svoj do kraja ,pokazi karakter...........:sanke:z:plez::hahaha::cepanje::vatromet:...

svecano saopstavam da nasa strana prihvata ponudjenu MrGreen-ovu bezuslovnu kaptiulaciju

http://1.***************/_ys4yaY-ijmk/Sg8HiHiflZI/AAAAAAAAADE/ieXU5e3a3ac/s400/german_surrender_reims.gif

Тако је колега ..

:ok::ok::ok:

36096_1505772770273_1412906788_31350790_1579346_n.jpg


:whistling::whistling::whistling:

MrGreen зашто ложиш људе?

Dajte ljudi, šta vam je? z:(
 
Очигледно да се постављач теме води старом еуропском логиком - ако не можеш да га победиш, придружи му се. z:lol:
Сутра, кад дође до ослобођења, данашњи еуропљани ће врло брзо прихватити новонастало стање и масовно тражити "руку помирења" да не би били кажњавани,као западни сусједи после Другог светског.
Мој савет је да се човек на време окрене правди и борби против окупације, јер кад-тад ће овде доћи до борбе између слободних људи и окупатора.Ево јомини најављује духовно новорођење, еуропљани угедајте се на њега.z:lol:
 
Очигледно да се постављач теме води старом еуропском логиком - ако не можеш да га победиш, придружи му се. z:lol:
Сутра, кад дође до ослобођења, данашњи еуропљани ће врло брзо прихватити новонастало стање и масовно тражити "руку помирења" да не би били кажњавани,као западни сусједи после Другог светског.
Мој савет је да се човек на време окрене правди и борби против окупације, јер кад-тад ће овде доћи до борбе између слободних људи и окупатора.

Sta lupas bre covece. ovo je samo internet i vecina ovde nisu kriminalci.
 

Back
Top