Politicka korektnost u rukama debila i frustracionih piuna zlih namera

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.082
Imamo reciklazu i tehnologije reciklaze, ali ljudi vole da izmisljaju i iskoriste sve i svasta , prostor , pa se onda svasta potura kao prihvatljivo....
A onda ide upotreba jeftinoce ili sirotinje i gradjenje od toga politicke korektnosti....



I na kraju se pogaze i odrzivost koja je vazna osnova reciklaze i znanje i tehnologija i razum u svim oblastima jer se prihvati izuzetak u jednoj...
Prihvati se homoseksualizam , pa trandze, pa onda se izgubi vaznost dvorodnosti u vaspitanju dece, pa deca izgube rodnost, posle pocnu da lutaju u seksualnosti , na kraju i onaj ko ima jaku seksualnost pocne da zazire od te svuda ponudjene neodredjene seksualnosti ili duplog izbora....tj jasno mu smeta obezrodnost drdustva koja vise nije sloboda za homoseksualce, nego haos u emotivnom prostoru ili cak se shvata i kao nasilje jer nije jasno niti moralno uspostavljeno dovoljno jasno sta je primarno opredeljenje a sta seksualno opredeljenje...
Umesto nestajanje stigme, dobijamo bujanje nesigurnosti i agresivnosti , to zbog asertivnosti , ali nema veze zbog cega je, desava se..

Umesto zdravije hrane imamo bujanje generisanja semena i kultura koje su samo nalik na zdravu hranu , npr paradajz, mnoge vrste mesa, razni proizvodi...

Ljudski um neke grupe ljudi nije u mogucnosti da pravilno definise sta znaci politicka korektnost a sta manipulacija ....
U Srbiji imamo vrlo jasno postavljeno nakaradno razmisljanje da je politicka korektnost dopustanje svakakvog ponasanja i bez ikakve mere, bez postojanja kritike i ikakve akcije zastite mere i ukusa i nivoa i vrednosti..

Oni koji znaju sta je politicka korektnost i vrednost ce uvek biti napadnuti i etiketirani kao izrodi ili kao smetnja ili kao nakaradni , uvek...
A razumeju stvari bolje od ostalih , ali je nemoguce to izreci u okruzenju naostrene politicke korektnosti koja vec oboji sve ljude nekim floskulama....

Otud i naziv teme jer i to je prisutno da se jedan osnovni oblik politicke korektnosti uspostavi i postavi kao stit najdebilnijih ideja i bezvrednosti i to uspesno funkcionise...
Zbog emotivnosti kao osnove u tim manipulacijama u tom debilizmu prednjace zene...
Ali i u tome je tesko uspostaviti jednacinu koja nije politicki korektna i debilna....
Psiholozi bi rekli , zene izgradjuju u svemu neku emotivnu vezu , a muskarci resavaju problem, i to bi se moglo uzeti kao osnov u nekoj harmonizaciji odnosa muskaraca i zena, ali ne lezi vraze, kome to onda odgovara, nikome od modernih i jakih pokreta...

Bolje je svaku recenicu tumaciti kao napad na ravnopravnost i zelju da se sve ucini jos neravnopravnije ili sakatije....Sto je osnova frustracije, koja je narasla do fobije ili neuroze...
Ali stoji kao zid zastite koji zovemo politicka korektnost...znaci cak ni osnovne odnose ne mozemo razmatrati nego su vec etiketama uspostavljeni kao dogme..
 
Politicka korektnost, pozitivna diskriminacija, WOKE, BLM, Andrea Dvorkin radikalne feministkinje, i sve u tom stilu je potpuna pomahnitala glupost.

Veca individualna prava svih ljudi nisu glupost, ali to ne da nema veze sa ovim prethodnim, vec je sve suprotno., bukvalno je za 180% od toga.
Prvo je kontradiktornost drugom, a pod pretekstom drugog se stvara prvo. Pa mislim...
🙄🙄🙄🙄🙄🙄
 
Prvo je kontradiktornost drugom, a pod pretekstom drugog se stvara prvo. Pa mislim...
🙄🙄🙄🙄🙄🙄

Drugo se koristi u narativu od pomahnitalih i glupih ljudi, da bi uglavili prvo, tj. da bi uglavili svoje parazitiranje.
To ne znaci da je drugo nesto lose, znaci da su ljudi pomahnitali paraziti koji bi iskoristili sve, samo da parazitiraju.
 
Drugo se koristi u narativu od pomahnitalih i glupih ljudi, da bi uglavili prvo, tj. da bi uglavili svoje parazitiranje.
To ne znaci da je drugo nesto lose, znaci da su ljudi pomahnitali paraziti koji bi iskoristili sve, samo da parazitiraju.
Načun na koji se branimo od ovih budalaština jeste zdravim razumom. Ali većina ljudi to nema, samo će da proguta šta im plasira državni aparatus. Postoje narodi kojima ovo ne radi, ali ajde, Amerikanci nisu baš jedan od tih naroda. Srbi su jaaaako klimavi po tom pitanju. Da sutra RTS kaže da je Kosovo država pitam se koliko bi godina prošlo pre nego što se to prihvati.
 
Da krenem nesto sto necete cuti ovako..
Npr zasto se prica o zabrani krava u Holandiji..
Pa zato sto su pocele da im umiru sume, zivotinje na pola...
A zasto..

Zato sto zbog krava kojih ima poprilicno u Holandiji , ne stize da se amonijak koje pisaju po terenima pretvori u nitrite i nitrate....
Nitriti su soli nitritne kiseline, jedan kiseonik manje, i u akvaponici se pretvara bakterijama u nitrate , jedno o vise, koji su djubrivo , tj biljke mogu da ih apsorbuju...
Nitrite mislim da mogu mahunarke i mozda trave, ali ne moze drvece...niti moze poljo kulture..

Jos jedna mana je sto su amonijak i nitriti kiseli ...doduse i nitrati , ali njih biljke trose..dok se ovi prvi skupljaju..

I onda im se suse hrastove i ostale sume, umiru im zivotinje i onda se EU umesala i trazi nacin da se smanji broj upisanih krava na meru da bakterije mogu da to razloze....
E sad, da sam ja tu , ja bih to drugacije resavao, ali ja nisam tu i uvek se postavi pitanje sto bas ti , sto si ti razlicit i da ne pricam dalje, klasika koju poznajete iz prakse...

I tako i kod Holandjana, eno strajkuju danima i prosipaju go.vna na putevima, a istovremeno su bolesne sume , umiru zivotinje ...i nikako da se sabere sta je resenje...
A ebiga nisu zvali UMa , imaju svoje pametne politicare....kao i mi svoje...
 
Da krenem nesto sto necete cuti ovako..
Npr zasto se prica o zabrani krava u Holandiji..
Pa zato sto su pocele da im umiru sume, zivotinje na pola...
A zasto..

Zato sto zbog krava kojih ima poprilicno u Holandiji , ne stize da se amonijak koje pisaju po terenima pretvori u nitrite i nitrate....
Nitriti su soli nitritne kiseline, jedan kiseonik manje, i u akvaponici se pretvara bakterijama u nitrate , jedno o vise, koji su djubrivo , tj biljke mogu da ih apsorbuju...
Nitrite mislim da mogu mahunarke i mozda trave, ali ne moze drvece...niti moze poljo kulture..

Jos jedna mana je sto su amonijak i nitriti kiseli ...doduse i nitrati , ali njih biljke trose..dok se ovi prvi skupljaju..

I onda im se suse hrastove i ostale sume, umiru im zivotinje i onda se EU umesala i trazi nacin da se smanji broj upisanih krava na meru da bakterije mogu da to razloze....
E sad, da sam ja tu , ja bih to drugacije resavao, ali ja nisam tu i uvek se postavi pitanje sto bas ti , sto si ti razlicit i da ne pricam dalje, klasika koju poznajete iz prakse...

I tako i kod Holandjana, eno strajkuju danima i prosipaju go.vna na putevima, a istovremeno su bolesne sume , umiru zivotinje ...i nikako da se sabere sta je resenje...
A ebiga nisu zvali UMa , imaju svoje pametne politicare....kao i mi svoje...
sad se setili da im smetaju krave, a do sad im nisu smetale... to je tacno jos jedna podvala na koju ljudi nasedaju..
 
sad se setili da im smetaju krave, a do sad im nisu smetale... to je tacno jos jedna podvala na koju ljudi nasedaju..
Sad su videli da im se suse sume svuda po Holandiji...resenje je tu , samo nisu zvali mene nego sami znaju.
E tako i Srbi u Srbiji sve sami znaju pa nisu zvali mene...
I ne mogu da se dogovore da naprave put za dzabe jer treba da potpise predstavnik sela...

Sad im nude da moraju da kupe neke premikse , neke koncentrate koje krave jedu pa nemaju toliko asimilaciju azota iz trave koju jedu , hemija kratko receno , tj lekovi...
I sta ja znam kako to dalje utice na kvalitet mleka i sira....
Ali to im je prihvatljivo resenje a nesto drugo nije...
Nista ja tu ne razumem sta je ljudima prihvatljivo , jer to su pravila razliciti nivoi inteligencije razliciti nivoi prihvatanja i razlicita resenja su im simpaticna..

Kao sto je lenjima prihvatljiviji konzervans u sokovima nego prirodni sok....ali vazno je da je sok tu kad im se pije...
 
Sad su videli da im se suse sume svuda po Holandiji...resenje je tu , samo nisu zvali mene nego sami znaju.
E tako i Srbi u Srbiji sve sami znaju pa nisu zvali mene...
I ne mogu da se dogovore da naprave put za dzabe jer treba da potpise predstavnik sela...
naravno da treba da se slozi predstavnik sela ili neko kroz čije imanje ide put, i da se isplati ta oduzeta imovina...
 
Ma isto je.....
Seljak ima svoje interese da bude prvi u selu.....zabole ga cak i za svoju stetu ako je to nekome drugome veca korist...
Ima jedna poslovica, ti da uzimas korist sa moje njive e nece da moze...
e, to si u pravu..
takodje, postoji poslovica, bolje prvi u selu, nego poslednji u gradu, sto je verovatno razmisljanja vecine seljaka u Srbiji..
mada, tema je ovde politicka korektnost, ali dobro.. :D
 
e, to si u pravu..
takodje, postoji poslovica, bolje prvi u selu, nego poslednji u gradu, sto je verovatno razmisljanja vecine seljaka u Srbiji..
mada, tema je ovde politicka korektnost, ali dobro.. :D
Sve je to blizu....seljak se udruzio sa feminacistima....onda ga to udruzivanje kosta da mora da bude naglaseno agresivan, ne domacin nego agresivni domacin, pa onda ga to vuce dalje da bude ne domacin nego papucar, da bi parirao zeni koju je doveo a ona je sad feminacista.....a treba imati skladnu porodicu....

Tako do ide , ima poslovica ko sa djavolom tikve sadi , o glavu mu se razbijaju...

Primis djavola uz skute pa posle ceo zivot grbav moras da hodas..
 
Sve je to blizu....seljak se udruzio sa feminacistima....onda ga to udruzivanje kosta da mora da bude naglaseno agresivan, ne domacin nego agresivni domacin, pa onda ga to vuce dalje da bude ne domacin nego papucar, da bi parirao zeni koju je doveo a ona je sad feminacista.....a treba imati skladnu porodicu....

Tako do ide , ima poslovica ko sa djavolom tikve sadi , o glavu mu se razbijaju...

Primis djavola uz skute pa posle ceo zivot grbav moras da hodas..
a na ovo sve postoji poslovica, videla žaba, kako ser konji kuju, pa i ona digla nogu..
 

Back
Top