ručak kod g17+

torrente_bg:
A i ti iz G17+ koliko su se nakrali mogli su i neko prasence i mezence da spreme a ne samo papire.

Nije jasno da li ste napisali da G17+ krade ili da u njihovoj stranci ima kradova?
Pa zar nam ministar policije nije obijač trafika?
Hobi iz rane mladosti, šta zna detence od 20 i kusur godina šta je trafika?
Da ne pričamo o izvesnoj stranci koja je našla foru da izvlači milione iz skupštine na konto benzina.
Pa onda...
 
kajmak, kajmak, kajmak.]
nego, odem pre pola godine na pijacu i prolazim pored tezge, neke dve uzbechke tetkice talavare. vec prodjoh tezgu kad cujem onako na fonu...'kajmak'...'kajmak'...
okrenem se, pogledam na tezgu, a tamo kaca sa 5 kila cistog, pravog, srbijanskog kajmaka... e da si video te radosti :D :D :D posle mi kaze zena, bila na uzbechkoj svadbi i tamo je nudili - 'ovo moras da probas, cisto nasa stvar, to nigde neces probati...'. a ona proba i kaze ima - 'pa to je srpski kajmak?'. kad je nisu ukokali onda nikad nece...
 
A što da je ukokaju?

Inače, naš čovek kad podje za to "nehumano inostranstvo" uvek ponese malo kajmaka.
Prvo, da se ne ukvari drugo ne daju više od 10Kg prtljaga.

A drugi isto ponesu svoje: Irac recimo ponese malo zemlje.
 
Iron Lord:
A što da je ukokaju?

Inače, naš čovek kad podje za to "nehumano inostranstvo" uvek ponese malo kajmaka.
Prvo, da se ne ukvari drugo ne daju više od 10Kg prtljaga.

A drugi isto ponesu svoje: Irac recimo ponese malo zemlje.

a znas kako ga ponese...ko da svercuje koku...uzme onu niveu od pola kile baci mast..i stavi slast.. pa kad dodje npr. u kanadu a gastosi vec cuvaju lebac od tri nedelje...pa kad munu poparu i pozovu prve komsije domoroce koji sa gadjenjem pogledaju na ono što im je u tanjiru.... e posle kad liznu samo viču ko ona uzbečka tetka ... kajmak, kajmak :D
 
Iron Lord:
Nije jasno da li ste napisali da G17+ krade ili da u njihovoj stranci ima kradova?
Pa zar nam ministar policije nije obijač trafika?
Hobi iz rane mladosti, šta zna detence od 20 i kusur godina šta je trafika?
Da ne pričamo o izvesnoj stranci koja je našla foru da izvlači milione iz skupštine na konto benzina.
Pa onda...
To to to. Napredujemo. Biće od tebe radikal, znao sam ja.
 

Back
Top