Ротвајлер изгризао своју власницу до смрти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jeste malo off, ali moram da ispričam:
pre neki dan sam bila u društvu likova koji (očigledno) mrze mačke. i potpuno uvereni su pričali priču iz druge ruke, kako je neki čovek mirno stajao na ulici, oslonjen o neki zid, a mačka, ta strašna zver, iz čista mira skočila i zgrabila ga za ruku! čovek je zgrabio mačku, pokušavajući da se jadan odbrani, ali je zli Behemot svoje kandže duboko zario u čovekovu ruku i svu je iskasapio. Ipak je nekako uspeo da mačku zatvori u kantu! i odnese je u bolnicu! kako bi se proverilo da li je mačka besna.
 
Гори од паса су само љубитељи паса. Пуна ми је капа и једних и других.

Погле шта имаш у Београду, на Бањици, Град београд нема паметнија посла него штити уличне псе, и то усред људских насеља:

10998325_10205755794236161_6921922602751725619_o.jpg
 
Погле шта имаш у Београду, на Бањици, Град београд нема паметнија посла него штити уличне псе, и то усред људских насеља:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd....5_10205755794236161_6921922602751725619_o.jpg[/]

Grad Beograd bi trebalo da tuže Beograđani za pretrpljen strah usled napada čopora.
Pritom da svedoče u korist jedni drugima i naplate štetu dok se gradski oci ne dozovu pameti.
 
Grad Beograd bi trebalo da tuže Beograđani za pretrpljen strah usled napada čopora.
Pritom da svedoče u korist jedni drugima i naplate štetu dok se gradski oci ne dozovu pameti.

Изгледа да је једино то решење, мада су ови спремни да плаћају ЕУ хирове до последњег динара пореских обвезника изгледа..
 
Иначе, страх се не плаћа, плаћају само ујед, и то су, како сам чуо, смањили цифру, негде око 25000 је у просеку ако пристанеш да се нагодиш.

Ако не пристанеш, него идеш на суд, то се отегне годинама, јер у овој усраној држави судови не функционишу, овде функционишу само болештине као ово..
 
Иначе, страх се не плаћа, плаћају само ујед, и то су, како сам чуо, смањили цифру, негде око 25000 је у просеку ако пристанеш да се нагодиш.

Ако не пристанеш, него идеш на суд, то се отегне годинама, јер у овој усраној држави судови не функционишу, овде функционишу само болештине као ово..

Plaća se i strah. raspitaj se

Često mnogo više nego same povrede.
treba se udružiti i podnositi grupne tužbe do Strasbura ako treba
 
veštačenjem, kao i ujed.

И ко ће да ми извештачи да ј емоје дете пре два дана претрпело страх од чопора кад смо ишли код ујне у Велику Плану?

А ујед се не вештачи, вештачи се тежина повреде, за ујед постоји налаз лекара.
 
И ко ће да ми извештачи да ј емоје дете пре два дана претрпело страх од чопора кад смо ишли код ујне у Велику Плану?

А ујед се не вештачи, вештачи се тежина повреде, за ујед постоји налаз лекара.
pa ne znam, ako hoćeš da tužiš, advokat će ti predložiti nekog veštaka.
jeste, težina povrede, isti ******
 
Погле шта имаш у Београду, на Бањици, Град београд нема паметнија посла него штити уличне псе, и то усред људских насеља:

10998325_10205755794236161_6921922602751725619_o.jpg

Psi su pod zastitom i vlasnistvom...

Zna li neko da li vlasnik moze da krivicno odgovara ako njegov pas nekog napadne/ujede? Ako moze onda ti koji su ovo napisali treba da krivicno odgovaraju kada "njihovi" psi nekog napadnu.
 
Zna li neko da li vlasnik moze da krivicno odgovara ako njegov pas nekog napadne/ujede? Ako moze onda ti koji su ovo napisali treba da krivicno odgovaraju kada "njihovi" psi nekog napadnu.
grad plaća odštetu kad ulični psi nekoga napadnu, ako napadnuti podnese odštetni zahtev. osuditi grad krivično je malo teže :D
 
Zna li neko da li vlasnik moze da krivicno odgovara ako njegov pas nekog napadne/ujede? Ako moze onda ti koji su ovo napisali treba da krivicno odgovaraju kada "njihovi" psi nekog napadnu.

Одлично питање, власник као физичко лице сигурно кривично одговара ако је његов пас некога теже повредио (а прекршајно за лакше повреде), а у случају напада луталица локална самоуправа исплаћује одштету јер су пси луталице у њеној ингеренцији, али пошто се ту ваљда не ради о власништву, него само о надлежности, мада овде пише власништво, онда нема кривичног гоњења. И тако град тетоши штеточине, вакцинише их, стерилише, чипује, исплаћује одштете, бем ти ненормалну земљу и народ.
 
grad plaća odštetu kad ulični psi nekoga napadnu, ako napadnuti podnese odštetni zahtev. osuditi grad krivično je malo teže :D

Има град неко одговорно лице ваљда, неко ко је проценио да псина која је неког повредила треба да буде на улици.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top