Rostiljijada Part II

Incognito:
Ja vec obezbedio protekciju kod drage mi Kapris... a ona ce vas ubediti da je bash moja guza ono najbolje :wink: :lol: :lol: :lol:
remybussi.gif
 
svashta neshto ... Nego, ne znam koliko ste upuceni ali lepo vreme se ochekuje u petak i subotu, a u nedelju najavljuju malo nize temperature i prolazno naoblachenje...tu opet misle samo na oblachice bez kishe...znachi nedelja?? ne treba mi politika ispod mishke? Potrebna kabanica, termos kuvanog vina (za svaki sluchaj) i automobil? Ako se dogovorite do sutra(jer radim pa mogu da budem u toku)ja bih se pridruzila,u suprotnom 8) chekam novi predlog forumasha.. :D
 
Pa subota ce biti najtoplija, ali i za nedelju se najavljuje 26-28 stepeni, sa 15% sansi za padavine... Sto je sasvim ok... Doduse, ako je verovati prognosticarima...

A ne mora bolikita pod miskom... samo se dogovori sa nekim ko zna gde je to mestasce, i dodji...

Srecom, kosutnjak je na 10 minuta pesaka od mene, pa mi ne trebaju ni kola ;)

Poz.
 
Incognito:
Pa subota ce biti najtoplija, ali i za nedelju se najavljuje 26-28 stepeni, sa 15% sansi za padavine... Sto je sasvim ok... Doduse, ako je verovati prognosticarima...

A ne mora bolikita pod miskom... samo se dogovori sa nekim ko zna gde je to mestasce, i dodji...

Srecom, kosutnjak je na 10 minuta pesaka od mene, pa mi ne trebaju ni kola ;)

Poz.
Cao Inco! Jeli to mala glava vredna ili se sprema na pochinak? :wink:
 
He he...

Nego da se opet vratimo na organizaciju...

Pricao malo pre sa sanjom, i rekla mi da Lens i pcelica imaju 'resetku' za rostilj... Sad, posto pcelica iz objektivnih razloga ne moze da dodje, ostaje nam Lens...

Dakle, Lens, JAVLJAJ SE!

Drugo, neka svako ponese ono sto moze (sve sto se da staviti na zub ili baciti na rostilj je dobrodoslo)...

I to bi bili glavni zadaci... Predlozi su dobrodosli... A bilo bi i lepo da me svi zainteresovani msg-uju, da imam neki uvid u to koliko ce ljudi doci, i da znam koga da obavestavam o eventualnim promenama planova...

Poz.
 

Back
Top