Рогозин: Руским тенковима не треба виза за Европу

U redu, i onda toj vojnoj sili ne možeš nabiti vize i sankcije, ili ipak možeš?

ko to nabija sankcije? znaci ako neces da radis ono sto ja(USA) hocu SANKCIJE, ako nedas da te pljackamo SANKCIJE, ako branis svoje SANKCIJE?

- - - - - - - - - -

Rogozin je ovo izjavio jer zna da će Gumiju tlak skočiti na 200/150

- - - - - - - - - -

Haha, eno onaj Švabo partijski kolega od Frau Merkel pošao u Rusiju na razgovore o Ukrajini, kad ono na aerodromu prc! Zabrana ulaska u Rusiju do 2019! z:D
Bio je kako uvredjen ... i iznenadjen!
ne zezaj, to mi je promaklo? zar ih toliko ponizavaju?

- - - - - - - - - -

Pa ja hunor obožavam - onda kada je smiješan.

Tebi je smiješno to što ruskim tenkovima ne treba viza?
Ono, baš, baš, pokidao si se? :lol:
hebucka te ovaj?
 
opet bolje dobrovoljno biti bečki konjušar nego prisilno turski svodnik

mi se svojih oslobodismo, a vi se svojim DOBROVOLJNO vratiste

- - - - - - - - - -

Hihihi, hohohoho, hihihihi

Jebate, otkako sam se emancipirao, sve mi je smiješno

hihihihi
nesto mi se kiselo smejes?????

- - - - - - - - - -

Рогозин је циркусант, али очигледно је да бар овде има своју публику.

stigose volovi? bar jedan
 
Poslednja izmena:
Ja ne verujem da ovde ima glupih ljudi koji nisu shvatili poentu poruke

Ruski politicari malo malo pa spominju oruzje, zato sto ko ima mocno oruzje taj predstavlja silu, logicno

Poruka je vise u fazonu - ne zaboravite s kim imate posla, mi smo vojna sila, a ne docicemo tenkovima do Pariza i Berlina

Ono šta je Rogozin hteo da kaže je: "Skidajte više te sankcije! Došla nam voda do grla i moraćemo oružjem da vam se suprotstavimo!"
Možda Rusi sebe i smatraju silom, ali daleko od toga da nisu svesni kako eventualni rat sa Zapadom ne mogu da dobiju ni u ludilu.
 
opet bolje dobrovoljno biti bečki konjušar nego prisilno turski svodnik

Sva poenta domoljubne zivotne filozofije! Ili sto bi se reklo, kur.ava za djabe, nije joj do para vec da je burgijaju! :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ahahahaha, to je ta duhovitost!

Nema vize za Eurofightere!

Hihihi

EurofighterT2Armamento.jpg

Nisu trebale ni Junkersima i Mesersmitima, doduse i ostali su u Rusiji.
 

Nije ovo glupost po onome sto sam nasao http://bif.rs/2013/07/rusi-nameravaju-da-grade-plutajuce-nuklearke/

- - - - - - - - - -

Ne treba viza. Videli smo na primeru Krima, a priča još nije gotova. Kome je krivec, njegov problem.

Мени уопште није јасно да они мисле да Русија не може, не сме и нема чиме да узврати, а реално може да прегази балтичке републике, Украјину, а вероватно и Пољску као ништа.
 
Мени уопште није јасно да они мисле да Русија не може, не сме и нема чиме да узврати, а реално може да прегази балтичке републике, Украјину, а вероватно и Пољску као ништа.

Ima... U, ima... Ali je problem sto Rusija ne moze da vodi (vreme danasnje) pozicioni rat... Ili, ili... Danas su neke druge premise u pitanju! :smeker:

_niemand_
 
Рогозин би најпре морао да се забрине за Придњестровље:

http://www.vaseljenska.com/vesti/uk...e-i-rusku-vojsku-vazdusni-most-ili-deblokada/

Значи, неће Русија узети само Новорусију. Тера је запад, да узме целу Украјину и Молдавију. Па ће опет да кукају у САД и ЕУ, да осуђују Русе, како не поштују људска права. Шта ће јадни Руси, кад им онда уведу визе, на које буду морали чекати и до 6 недеља?

- - - - - - - - - -

Jedno je gaf, drugo je lapsus, a treće je kada tvrdiš da ruskim tenkovima ne treba viza. :lol:

Pa hajde, daj da vidimo: neka ruski tenk opet dođe do Berlina ako mu ne treba viza.

Ajmo Rogozine, pali motore.

Ја се не бих кладио, да ће њих САД бранити ако Рус крене на ЕУ. Као да није у интересу САД, да Русија спали њиховог економског противника.
 
Ono šta je Rogozin hteo da kaže je: "Skidajte više te sankcije! Došla nam voda do grla i moraćemo oružjem da vam se suprotstavimo!"
Možda Rusi sebe i smatraju silom, ali daleko od toga da nisu svesni kako eventualni rat sa Zapadom ne mogu da dobiju ni u ludilu.

pu.jpg

Русија може без проблема да прегази европски део НАТО пакта за неколико дана, без употребе нуклеарног оружја. У случају да се САД умешају, НАТО такође губи, тј. губе сви. Нема сумње, да ће Русија у таквом рату употребити нуклеарно оружје и САД претворити у прах и пепео.
 
Izgleda da su "zapadnjeci zakasnili sa Cvetnastim revolucijama" ...
Nesto su se `90 - tih previse zadrzali na Balkanu ...
K`o i 1914 - te i 1941 - 1945 - te ...

Јупи, опет смо ми дали немерљив допринос и спасли цио свијет!

Има ли краја митоманији?
 

Back
Top