Rock Caffe Zeppelin!

Auuu... Koja si ti srecnica! Bas lepo! Bas ti zavidim :lol:
Nadam se da cu mozda da ga sretnem u cetvrtak na sajmu(mada su sanse 1:10000 :)), ali nema veze... To je moj jedini kontakt za Bg-om za sada...:D

Dolazis sa Madonnom ?
dogovorila sam se sa njom da se upoznamo u cetvrtak:D

Limune...kako mislis ''svoj zivot trosim misleci na nekog''
.
nije da samo lici na Milana,vec se vidi da decko ima harizmu veliku...
 
Pa da, nas dve se inache druzimo, najbolji prijatelji, mada se to na ovom forumu i ne primecuje nesto, a i u zadnje vreme je sve slabije nemam pojma zasto :/
Ali dobro u petak nam dolazi iz Bg-a jedna od najboljih drugarica koja ca ponovo da nas priblizi.. Pa obichno je tako na pocetku svake skolske godine :)
 
Pa da, nas dve se inache druzimo, najbolji prijatelji, mada se to na ovom forumu i ne primecuje nesto, a i u zadnje vreme je sve slabije nemam pojma zasto :/
Ali dobro u petak nam dolazi iz Bg-a jedna od najboljih drugarica koja ca ponovo da nas priblizi.. Pa obichno je tako na pocetku svake skolske godine :)

Pa ocemo li i tebe upzonati onda, sutra?

@Nordic-kakvo metal dete?
 
Pa da, nas dve se inache druzimo, najbolji prijatelji, mada se to na ovom forumu i ne primecuje nesto, a i u zadnje vreme je sve slabije nemam pojma zasto :/
Ali dobro u petak nam dolazi iz Bg-a jedna od najboljih drugarica koja ca ponovo da nas priblizi.. Pa obichno je tako na pocetku svake skolske godine :)

da nisam ušla bzvz u temu, pojma ne bih imala o čemu pričate :mrgreen:
slabije je zato što ja retko izlazim (sad nisam mrdnula iz kuće, petak subota i nedelja), ti još ređe, i kad izađeš, izađeš s Milanom, a ostale ne zoveš :mrgreen:
i takoc... a za upoznavanje, ti možeš da pođeš sa mnom, mada ćemo Lena i ja da idemo nekim lokalnim busom do Delta City-ja pre nego što nas bus odbaci u knez Mihajlovu...
 
Haha... Inache Milana je moj jedini izlazak preko vikenda i to jako kratak... Ostali i ne pojazuju neku zelju za tim...A kao sto i rekoh, ni mene ostali ne zovu...:) A stvarno ne razumem sta cete tamo da radite niti mi je jasno...Delta City... Ok ali... Ne znam.... Po mom razmisljanju gubljenje vremena... Mada dugo nisam bila nemam ni pojma kako je sad tamo... A ok po Knezu cemo se sigurno videti... Ja verovatno sa Milanom prolazim kroz sajam...:)
 

Back
Top