ritmoloko ..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
Ako imate volje , pogledajte ovaj tip tanga

z:)

Meni je ovo nešto WOW z:)
Još nisam naišla ni na jedan primjerak muškarca koji bi samnom senzualno zaplesao .. al težim tome da ga nađem .:zstidljivko:
Da li ste se kad uspalili međusobno uz ples? z:mrgreen:
 
Ti si vako ritam djevojka , šta kažeš na ovaj tip plesa.. jesi odgledala njen rad i njega kako se ukoplio?
Meni je ovo vrh :D
Inace, momci nemaju pojma koji je adut znat prepipat divojku na plesnom podiju :D:D:D
Znaci , ne budite ljenice i ucit plesat . :)
 
Ti si vako ritam djevojka , šta kažeš na oavj tip plesa.. jesi odgledala njen rad i njega kako se ukoplio?
Meni je ovo vrh :D
Inace, momci nemaju pojma koji je adut znat prepipat divojku na plesnom podiju :D:D:D
Znaci , ne budite ljenice i ucit plesat . :)

ovo dvoje su očigledno zaljubljeni u ples...verovatno i jedno u drugo...totalno imaju zajednički "ritam"...: )
a petak je veče, verovatno većina forumaša otišla negde...
al ne brini...sigurna sam da bi mnogi , i da ne vole, samo zbog tebe naučili da plešu...:D
 
A e , petak vece .. :D
Baby jane.. ja ne znam za tvog lipotana ..al meni je tako teško nac nekog muškog koji voli i želi plesat na latino ritam :(
Morat cu vrebat na tecajevima za ples.. hahaha.. al naravno tamo samo zauzeti pod musom svojih žena i cura .. :D
 
inače, vezano za temu...
moja velika ljubav, morska...i dan danas smo u kontaktu( ali živimo u različitim državama)...kako je taj imao osećaj za ritam...zato mi se i dopao...snimila sam ga dok je bez majice igrao uz šank na kome je bilo tekila ne znam ni ja koliko...: )
i kao na filmu...pogledi nam se sreli, a leto pa hormoni rade li rade...ostalo je već za drugu temu...
ali, imali smo ritam...baš: )
 
inače, vezano za temu...
moja velika ljubav, morska...i dan danas smo u kontaktu( ali živimo u različitim državama)...kako je taj imao osećaj za ritam...zato mi se i dopao...snimila sam ga dok je bez majice igrao uz šank na kome je bilo tekila ne znam ni ja koliko...: )
i kao na filmu...pogledi nam se sreli, a leto pa hormoni rade li rade...ostalo je već za drugu temu...
ali, imali smo ritam...baš: )

to tražim . :)
to pitam .. :)
 
Ako imate volje , pogledajte ovaj tip tanga

z:)

Meni je ovo nešto WOW z:)
Još nisam naišla ni na jedan primjerak muškarca koji bi samnom senzualno zaplesao .. al težim tome da ga nađem .:zstidljivko:
Da li ste se kad uspalili međusobno uz ples? z:mrgreen:

Nice :)

Ja sam trenirala ples, lepo je to, samo sto neko kaze..numeju muskarci da igraju
Elem, kazu, kakav si u plesu takav si i u sexu :lol:
Zanimljivo
 
Nice :)

Ja sam trenirala ples, lepo je to, samo sto neko kaze..numeju muskarci da igraju
Elem, kazu, kakav si u plesu takav si i u sexu :lol:
Zanimljivo

Neki određeni ili?
Jesi našla nekog ljubljenog s kim si našla ritam ?

pa svakako da ima poveznice neke .. ples u krevetu , ples na podiju :D
 

Back
Top