RITAM NEREDA!!

Sa ovim ljudima ti nemas nista jer odavno su te prodali
svi oni rastu jako brzo i onda smesan si im ti
svet se okrece brzo a ti stojis snazno ko pre
oni nece shvatiti nikad zasto ces uvek reci NE!!
Ne,ne ja necu postati novi
ja cu uvek biti ko pre....

Moja Himna!! Ritam Nereda - Ne
 
Ritam Nereda su se nazalost polakomili na novac...Sve sto je valjalo od ovog benda snimljeno je davno...Dok je vecina vas jos srala u gace...Novi (pa dobro i nije bas novi) album je sramota...Dve pesme mogu da se izdvoje da covek kaze ... Pa nisu lose...Nikada im necu oprostiti RHCP...Mozda su tim potezom dobili vise fanova ali su zato izgubili one PRAVE fanove koji su u njima videli bes radnicke klase...
 
ja volim RITAM NEREDA, tačnije, obožavam ih! Obožavam sve pesme sa albuma IX ( ok, lažem, ne baš sve, Buldožer mi i nije nešto a na Visoki napon sam alergična samo zbog onog smarača koji peva s njima :p ), a imala sam i tu čast da ih gledam uživo, i mogu vam reći da je to bio fantastičan koncert, ako ne i najbolji na kom sam bila :D
 
Pa i nije bas...Evo Direktori se jos dobro drze...Saht je par puta posrnuo ali nije kao RN...Pa onda gomila RAC bendova koji se ne prodaju...Ali o njima ne bih smela govoriti ovako javno...:roll:


То тако иде. Истина последњи албум је труо.
Видели су да могу да узму паре које никад не би добили да су остали као ''Шахт''(мада њих више слушам). Промена маркетинга....али не верујем да ће им то смањити број фанова. Сваке године у НС у Железничком парку све више масе на њиховим свиркама.
Најбоља песма.....Сећања
 
Ritam Nereda su se nazalost polakomili na novac...Sve sto je valjalo od ovog benda snimljeno je davno...Dok je vecina vas jos srala u gace...Novi (pa dobro i nije bas novi) album je sramota...Dve pesme mogu da se izdvoje da covek kaze ... Pa nisu lose...Nikada im necu oprostiti RHCP...Mozda su tim potezom dobili vise fanova ali su zato izgubili one PRAVE fanove koji su u njima videli bes radnicke klase...


Upravo to!
 
Ritam Nereda su se nazalost polakomili na novac...Sve sto je valjalo od ovog benda snimljeno je davno...Dok je vecina vas jos srala u gace...Novi (pa dobro i nije bas novi) album je sramota...Dve pesme mogu da se izdvoje da covek kaze ... Pa nisu lose...Nikada im necu oprostiti RHCP...Mozda su tim potezom dobili vise fanova ali su zato izgubili one PRAVE fanove koji su u njima videli bes radnicke klase...

Samo da ne postanu kao Van Gogo,inace bio sam za novu godinu na trgu u NS-u.Mogu reci da je bilo super!Uskoro ce novi album ali ce ovaj da bude malo u hardcore punk fazonu,sto je dobro,to jest nadam se da je dobro!!!
 
psvet.jpg


nov album..

evo linka za besplatno preuzimanje sa http://www.exitmusic.tv/

Ritam Nereda - Paralelni Svet



sad slusam album i naravno, ocekivano tu nema starog nereda.. a o tome sta mislim o njemu, nesto kasnije, posle par preslusavanja :D...
 
gledao sam ih i ja na exitu ali su mnogo bolji bili na ostalim koncertima na kojima sam prisustvao.. recimo na pepersima su otkinuli ali tu su i "underground" svirke u pn-u i kg-u na kojima je uvek bilo krvavo :mrgreen:...
 

Back
Top