Rimini

ja nemam nista protiv :D, ja sam svakako rezervisala i dala akontaciju za dve osobe ;), skoro sam sigurna da bi moj muz svoju rezervaciju rado ustupio :rotf::rotf::rotf::rotf: , njega ovaj posao uopste ne zanima kako mi rece ide samo jer zeli da mi bude podrska :super::super:i sto niko iz posla nije bio voljan za tu vrstu akcije...
 
hm taman sam pomislila kako bih volela da idem...pa kad sam vec videla da ides i ti - super, eto drustva...ali se sad vratila na prethodnu str i vidim da je to za vreme slave Sv.Jovan - pih :(
 
Eeeeee pricam sa Unom i dopala mi se ideja,mozda bih i ja isla....A kazi mi,fondantorte,da li su ulaznice uracunate u cenu ili ne,ako nisu koja je cena ako znas?I sta jos nije uracunato u cenu...?
 
e ovako su meni objasnili, svi koji se prijave ranije imace najavljen dolazak tamo i od sajma ce kao najavljeni gosti dobiti karte gratis (jer ce ih agencija najaviti na vreme i tako je bilo ranijih godina ) , a cena karte je 30e(ne tvrdim ali tako mi neko rece).......
:cmok2::cmok2::cmok2::cmok2: sve i ajde ja navijam i dalje :zskace::zskace::zskace::zskace::zskace::zskace:
celokupna ponuda je iz agencije kalodukas a ja sam je prekopirala na predhodnoj strani
 
http://en.sigep.it/

Bio sam prošle godine na sajmu u riminiju, 3 dana, u sopstvenom aranžmanu.
Avion Bgd-Rim-Bolonja, rent a car, hotel.

Sajam je fantastičan, ima 14 ili 15 oooogromnih hala, podeljenih po delatnostima: pekarstvo, poslastičarstvo, ugostiteljstvo i prateća oprema.
Dva dana od 10-16h (inače sajam radi do 20h) nije mi bilo dovoljno da obidjem sve:lol: Na svakom iole interesantnom štandu, a ima ih mnogo, traje razgledanje, razgovori, a i desetine degustacija, svi nude sve da se proba:D
Izlaže oko 800 proizvodjača i sajam poseti oko 100 hiljada posetilaca.
Uglavnom govore i engleski, a ako ne - brzo će pronaći nekog ko će sa vama komunicirati.
Savet: poneti neki koferčić sa točkićima jer sam ja prvi dan odvalio ruke od kesa i kataloga.
Na aerodromu je utvrdjeno da imam više od 15 kg materijala:eek::lol:
Ponesite vizit karte, ako imate, obavezno sa upisanim mailom, svi će vam ih tražiti i nuditi svoje.

Ima stvarno svega, od najmanjih automata, mašina, kalupa, novih ideja, dekoracija, pakovanja, sirovina..... svega.

Probao sam da ubacim slike u album, ali nešto ne ide, pa ću ih ubacivati ovde, bez nekog naročitog redosleda.
 
IMG_0012.JPG
IMG_0014.JPG
IMG_0024.JPG
IMG_0055.JPG
IMG_0081.jpg
 
Molim, ja sam uživao tamo, slatkiša u izobilju, uvrediće se domaćini ako se ne proba :lol:

Zaboravio sam da napišem, na samom ulazu se prodaje katalog sa svim izlagačima, mislim da košta 15-16 evra, ima oko 700 strana, adrese telefoni, internet adrese.... vrlo korisna stvar
 
jaoooooo, zabolela me glava od ovih slika. Fondantorte bas ti zavidim,,a moze da se desi i jos po nekoj drugarici! Ali, hvala Bogu samo idite i vratite se zdrave da nam ispricate sve do detalja, ne vrede nam ove slike bez mnostvo reci :)
Samo cu sada utonuti u san.... i vec sam tamo :(
 
bobo ja idem preko kalodukasa ,oni su mi u komsiluku a mislim da sam prekopirala njihovu ponudu na predhodnoj strani pa baci pogled a i ja mislim da nisi zakasnila ... ja do kraja nedelje treba da uplatim drugu ratu pa ti javljam ako te interesuje da li ima mesta .... pozdrav z:)
 
e a ovo je zemlja srbija ...... put otkazan zbog nedovoljno prijavljenih , ja razocarana .....nisu mi ni javili...

poslali mejlom da mogu da dodjem po novac, ja juce otisla a oni nemaju dovoljno... dodjite sutra.... em su me ispalili em ce jos da me zaje....ju za pare ....STRASNOOOOOOO :zelenko::zelenko::zelenko:
 

Back
Top