Ribe?

Ribe?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A shta kad vidite neq lepu devojq npr. na ulici, sigurno netjete da kazhete ''shto je dobra devojka/cura/malena'', sigzrno tjete retji ''shto je dobra riba''...
-Ovo se ne vazhi za devojke:p
 
joj kako sad svi njateke! koliko puta je neko na forumu rekao za svoju devojku riba pa nista a sad se svi prave pametni!:roll:
ja bas uvek kazem za neku devojku da je riba ne zanima me kako to zvuci fora je znacenje te reci!!! kad kazem da je neka riba znaci da je prava lepotica:lol:
 
Meni je to postao sinonim za devojku... dakle, ne lepu/zgodnu/prijatnu za oko devojku, već prosto devojku... i ne zvuči mi uvredljivo.

Dečko mi se ponekad obraća sa ''mačko'' :lol: ni to mi nije uvredljivo. A kad priča o meni, koliko znam, to je ''moja devojka'', ''moja Tihana'', ''Tihana''... otprilike. :)
 
Meni je to postao sinonim za devojku... dakle, ne lepu/zgodnu/prijatnu za oko devojku, već prosto devojku... i ne zvuči mi uvredljivo.

Dečko mi se ponekad obraća sa ''mačko'' :lol: ni to mi nije uvredljivo. A kad priča o meni, koliko znam, to je ''moja devojka'', ''moja Tihana'', ''Tihana''... otprilike. :)

hvala bogu barem neko!:D bravo electra:mrgreen:
 
Meni je to postao sinonim za devojku... dakle, ne lepu/zgodnu/prijatnu za oko devojku, već prosto devojku... i ne zvuči mi uvredljivo.
hvala bogu barem neko!:D bravo electra:mrgreen:
Pridružujem se ekipi!:ok:Stvarno nem' pojma šta se ovi Vojvođani prave Englezi i otmena gospoda,sad tu kao...Jedu g**na.Koliko sam ja samo puta rekao najboljim drugaricama:"Gde ste ribe?!"pa ništa,što bi rekao komšija Milošić"nema ljuutnjeee".
 
Meni je to postao sinonim za devojku... dakle, ne lepu/zgodnu/prijatnu za oko devojku, već prosto devojku... i ne zvuči mi uvredljivo.Dečko mi se ponekad obraća sa ''mačko'' :lol: ni to mi nije uvredljivo. A kad priča o meni, koliko znam, to je ''moja devojka'', ''moja Tihana'', ''Tihana''... otprilike. :)

ni meni ne zvuci uvredljivo, vec pateticno.
 
Pridružujem se ekipi!:ok:Stvarno nem' pojma šta se ovi Vojvođani prave Englezi i otmena gospoda,sad tu kao...Jedu g**na.Koliko sam ja samo puta rekao najboljim drugaricama:"Gde ste ribe?!"pa ništa,što bi rekao komšija Milošić"nema ljuutnjeee".

ja nisam ni blizu vojvodine pa se opet pravim otmena
 
Ja jesam otmena, ali nisam Vojvodjanka [pu, pu, pu daleko bilo], ali sam zato Engleskinja :zaljubljena:
J*t al ja volim taj narod... cccc

Anyway, riba je i dalje :thumbdown:
 
ja nisam ni blizu vojvodine pa se opet pravim otmena
Pa dobro,onda si na***čena džiberka.Eto ti pa biraj!:lol:Ne znam samo kako vas nije sramota od vaših čilagera kada"vi Srbi"kažete da na primer:mrzite rakiju,gadi vam se gibanica,se gadite na blato,ne bi muzli krave ni da vam plate,bilo bi vas blam da se vozite u traktoru ili na frezi,krst obrćete naopako...J*b'o ve ja tako lude,ti čilci su bili heroji bre i crkavali za naciju koju vi sada sakatite"modom",evropskim i američkim s**njima i čime god drugim stignete.Kad ste takvi da Bog da vam se ispuni želja da živite sa debilima koji su istrebili Indijance!"Poznajete l' osećaj,zove se sramota?!"Evo šta je moj bes prema gore navedenim debilima napravio za pola minuta:
"Rakiju sam pio,
rakiju i piću.
Srbin sam bio
i dalje u duši biću!"


P.S.Nisam siguran da se sve ovo odnosi konkretno na tebe,mada...Onaj ko treba prepoznaće se u ovome i lupiti mi još jedno upozorenje.
 
Poslednja izmena:
Pridružujem se ekipi!:ok:Stvarno nem' pojma šta se ovi Vojvođani prave Englezi i otmena gospoda,sad tu kao...Jedu g**na.Koliko sam ja samo puta rekao najboljim drugaricama:"Gde ste ribe?!"pa ništa,što bi rekao komšija Milošić"nema ljuutnjeee".

i ja isto tako kazem drugaricama:ok: sad ce svi odmah poceti da pricaju kao "pa da, ali to je ipak glupo ovo-ono a do malopre je bilo uzas, grozno, jadno itd. itd...:lol:
 
Ja svakoj nadenem ime po necemu sto mene podseca na nju (sto se tice mojih riba)... Rudolf (stalno je imala crveni nisic, bila je zima...) Guzata (imala je bulju do bola) itd. itd.
a inace kada pricam sa drustvom o nekim drugim ribama govorim riba ili ckapi...


shibby
 

Back
Top