Ribe?

Ribe?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ne znam cemu mi sluzi licno ime (za one koji me poznaju) nego da me oslovljavaju po njemu, ono nije tu kao ukras. A pojam riba, recimo da ne volim da me neko tako zove, a koliko sam slusala komentare o meni, ako je neko nesto i rekao to je da sam takva i takva devojka, ribom su me nazvali samo neki balavi klinci, sto samo njima i prilici. Medjutim neko ceo zivot ostane na nivou balavog deteta pa ne ume ni da postuje devojku. Ako ti je stalo do neke devojke onda nije vazno sta ti mislis o nekoj reci kojom je oslovljavas vec je vazno sta ona misli o tome.

Znam da muskarci cesto umeju da oslove devojke ribama, kad ih vide na ulici, pa pricaju izmedju sebe, i to nije uvek u losem kontekstu, ali ume da bude i zasto bi se neka da kazem normalna ili obicna devojka poredila sa nekom sumnjivog morala (jer znam neke kojima je ***** isto sto i riba). I dok muskarci misle da sebi podizu ugled takiv nazivima i "postaju" frajeri u drustvu to na devojke moze uticati suprotno.

I sad jedna rec moderatora: Nije me briga ko ima koliko godina, vazno mi je samo da svi znate da citate... A posto znate da citate onda lepo procitajte da je SVAKA VRSTA RASIZMA I DISKRIMINACIJE ZABRANJENA KAO I VREDJANJE PO BILO KOM OSNOVU!!! I zato Vas molim da pripazite na recnik, jer nijedna zivotinja ne dolazi na tinejdzere, samo ljudi, kako odrasli tako i deca.
 
meni ne smeta kada neko pocne da prica "e video sam onu ribu" ali smeta mi kada mi na ulici dobacuju "ribo" ili "macko".
da se razumemo, to je tako fuj. da li ja momcima na ulici dobacujem "macane" ili bog te pita sta. NE.
e pa, hvala lepo, ne bih ni da meni to dobacuju...
pogotovo sto misle da imam bog zna koliko godina... =/
 
meni ne smeta kada neko pocne da prica "e video sam onu ribu" ali smeta mi kada mi na ulici dobacuju "ribo" ili "macko".
da se razumemo, to je tako fuj. da li ja momcima na ulici dobacujem "macane" ili bog te pita sta. NE.
e pa, hvala lepo, ne bih ni da meni to dobacuju...
pogotovo sto misle da imam bog zna koliko godina... =/

isti problem...
 
Pridružujem se ekipi!:ok:Stvarno nem' pojma šta se ovi Vojvođani prave Englezi i otmena gospoda,sad tu kao...Jedu g**na.Koliko sam ja samo puta rekao najboljim drugaricama:"Gde ste ribe?!"pa ništa,što bi rekao komšija Milošić"nema ljuutnjeee".
Ja sam Vojvođanka, moje drugarice su Vojvođanke i jedne drugima se tako obraćamo. Tako oslovljavam i svoje drugarice iz Beograda i nikom ništa ne smeta. Čemu generalizacija, pa još pogrešna? :)

Ja jesam otmena, ali nisam Vojvodjanka [pu, pu, pu daleko bilo], ali sam zato Engleskinja :zaljubljena:
J*t al ja volim taj narod... cccc

Anyway, riba je i dalje :thumbdown:
Šta fali Vojvođanima?

Nisu.
Ne loopetaj.
Englezi su pametni, ozbiljni, hladni, otmeni ljoodi.
Ja ih obozavam.

A ribe su ovako nesto
http://www.modifiedstreetcars.com/girl_images/Blonde-Show-Girls-151.jpg
http://www.scottybud.com/images/hot chick.jpg
Ne lupetaj ti govoreći za jedan narod na je pametan, otmen i šta god. :) Mogu da ti pričam o engleskim klošarima koliko hoćeš.
A ovo su, kao što linAk kaže, showgirls. ;)

vrecas ljude samo zato sto im se ne dopada izraz ''riba''...
Ne, nego zato što ''nisu iz Vojvodine pa se opet prave otmeni''.

Pa to si ti. .
ali vecina za sto bi ti reko "barbiku" kazu RIBA :roll:
Ma svi ti zargoni su njesra. . po meni. .
A ti pa znaš većinu omladine u Srbiji. :lol:
Žargon (omladinski žargon, da budem preciznija, žargon je ipak nešto drugo) je vaš, koristite ga, i ne možete reći da vam se ne sviđa i pritom upotrebiti ''njesra''... Totalna kontradikcija.
 
Ja sam Vojvođanka
I ja sam Vojvođanka takođe. Drago mi je zbog toga, iako me to ne definiše kao osobu određenih osobina.

Šta fali Vojvođanima?
Pitam se, pitam i ja.

Stvarno nem' pojma šta se ovi Vojvođani prave Englezi i otmena gospoda,sad tu kao...Jedu g**na.

Generalizovanje. Ili si otmen ili nisi.


Što se teme tiče, ne oslovljavam nikog "ribo" jer to prosto nije moj stil izražavanja. Ne negujem žargon koji je popularan među omladinom.
 
Au j'te nisam znao da je tolika frka oko riba :D

Mislim, ja 90% vremena koristim izraz riba za osobu zenskog pola, a frajer za muskog [nekad kazem i frajerka]...

Ono "Pazi frajerku j'te al se istripovala"

BTW, jel vam zvuci ok frajerka posto riba ne zvuci? :mrgreen:
 
Da znam ih i ja kad su q...
Nebitno...

Meni ne smetaju Vojvodjani, taman posla, ali Munze-Konza-Br'te, i gore Beogradjani
Pa neeeeeemoj to raaaaaditiiii.
A i Vojvodjani se prave otmeni mlogo. Sve bre gospoda neka. Kao.

Englezi jesu, jesu, staromodni, roozni, beli, odvratni, ljigavi, ustogljeni, ozbiljni ali otmeni.
Kakvi crni klosari pobogu... to smo mi :O

Um... naziv za devojku samo mala & devojka. Riba, angela sto kaze frajerka[???] & ortakinja, i ne znam ni ja sta vise... sve to dodjavola da se nosi.
 
Au j'te nisam znao da je tolika frka oko riba :D

Mislim, ja 90% vremena koristim izraz riba za osobu zenskog pola, a frajer za muskog [nekad kazem i frajerka]...

Ono "Pazi frajerku j'te al se istripovala"

BTW, jel vam zvuci ok frajerka posto riba ne zvuci? :mrgreen:

:hahaha:
meni bas zanimljivo zvuci

...
 
Rec riba mi je nekako neutralna,bas nista ni ne pomislim kad je cujem...Vise mi se svidja kad cujem moja malena,devojka,devojcica...Ili jednostavno,najlepse je kada par jedno drugom smisle nadimak,pa se tako nazivaju kada su sami.
 

Back
Top