retro '980 - '990

... e, da onda je jos Kurt Russel bio mera za sili, prvo "Bekstvo iz Njujorka", pa onda i nastavak, iz eleja!!!! A Rambo???
C....c....c....

Pa Zlatna Palma Kusturici za "Sjecas li se Doli Bel", pa "Otac na sluzbenom putu".....
 
Niko nije bio dobar prorok i vrač u svom selu.

Zato na mene ne deluje.
Inače i lekari idu kod kolega na pregled i ne prepisuju sami sebi lekove...no da bi to shvatio moraš biti u najmanju ruku... ZDRAV i SVESTAN.
Oba ti manjkaju. :wink:
 
Da li je neko spomenuo cuvene "Folirante" na "NS Plus" i cuvenu spicu za taj kanal kad onaj lik povlaci rucice da bi aktivirao kanal pa ne zna da se snadje? Ili na cuvenim nocnim programima emisiju "Samo za tvoje oci"? Imao sam otprilike 4 godine kad sam to gledao....onda mi je tata izleteo kroz zastakljena vrata od terase misleci da su otvorena :))))
 
DOKONI UM:
Ma NAJBOLJIIII noćni program svih vremena imao je TV ZAGREB !!! Onaj čuveni u kome je bila serija+spotovi+serija+NIVEA vremenska prognoza.

a zvao se "program plus"...
mnoge kultne serije su svoju premijeru imale upravo na ovo kanalu (allo-allo, mucke, alf...)

sarajevski se zvao "dan i noc", i doneo nam je "kliniku svarcvald"...
 
branchoni:
JA SAM BAS BILA REDOVNI SLUSALAC MNOGIH NOVOSADSKIH RADIO STANICA I SVAKA JE IMALA NEKU EMISIJU KOJU POSEBNO VOLIM(NA PR. RADIO NOVI SAD I EMISIJA RANDEVU UTROJE,PA SUBOTOM SA VAMA,PA RADIO PAN I VREMEPLOV KOJI JE ISAO SREDOM OD 22h I TAMBURASI U STUDIJU NEDELJOM,PA DELTA RADIO SA STAROM POP MUZIKOM...),MADA MNOGE OD TIH EMISIJA SE VEC ODAVNO NE EMITUJU :?: :cry:
 
A skolski program, a skolski program?
- Spica za "Istoriju" sa nekom Betovenovom(?) temom (tu se odmah gasi TV)
- "Mali program", animirana spica sa dva televizora
- Telop za crtani film
- Kockica, Aca postar, Super Deka...
- Zarko Korac kao psiholog u nekoj emisiji
- Zimski bioskop (filmovi sa Jerry Lewisom)

- Skijanje i/ili bob nedeljom oko podne, odmah nakon
- MUZICKOG TOBOGANA (Minja i Joca se nadyebavaju stihovima)

nastavice se...
 
storm cloud:
...

Kartonska lutka sto se dobijala u paketu nekih kutlaca (standardni svadbeni poklon)

...

Ja se secam onih kartonskih lutkica, koje si mogao da kupis u trafici. Sa papirnim odelima i svim ostalim rekvizitama.
Cak sam ih i skupljala

Pa onda ona decija emisija na NS sa seikom SPIROM, kamilom MATILDOM i ostalim likovima. Kako se zvala?

LENONKE SU PONOVO POCELE DA SE NOSE 8)

Puma patike :D

Kamenovane farmerke

Jel se neko seca nestasice cokolade????? Kada su nam uvaljivali one odvratne secerne table??? :shock:

NEDELJOM radnje nisu radile!!

Hleb je bio 800 gr

Eurokrem...Kinderlada

Slicice Sarah Key

Kad se sa srcem kuha...kuha se podravka juha

Steva Karapandza :D kuvar koji je reklamirao Vegetu, i na kraju svake emisije sa njegovim "Mmm, Izvrsno je!"

Kviskoteka

TV program se zavrsavao uvece oko 11, a ni posle podne od 12-16 nije bilo programa.Koji bedak.. :(

Samousluga u Stoteksu (ulaz sa strane podzemnog prolaza), koliko se secam samo su tamo bili caddys

Uh ovo mi bas tesko pada. Hocu ponovo da budem dete!!! I po cenu nestasice cokolade! :(
 

Back
Top