Реституција-Партизани ојадили грађане Србије за 50 милијарди евра!

Према подацима Мреже за реституцију, утврђено је да је послератна власт на територији Србије одузела 11.031 кућу, 8.610 кућа са двориштем, 8.356 пословних објеката...

zaboravljen je dodatak:

.... od kriminalaca,kapitalisticki drustvenih parazita,monstruoznih ubica,silovatatelja,lopova,stranih placenika,dousnika GESTAPO-a...itd.
 
То је већ говор мржње.Пријавио сам те.

На лажи се не гради истина, нити се на тајним масакрима и гробовима може градити ни појединачна, ни породична, ни партијска, ни национална срећа.


Партизански паразити су убрали плодове туђег зноја 1944-те.

Новац се мора вратити кад-тад.


Nisi trebao da ga prijavis.Porazi ga ovde crno na belo,nije tesko crvenog pobediti.;)
 
zaboravljen je dodatak:

.... od kriminalaca,kapitalisticki drustvenih parazita,monstruoznih ubica,silovatatelja,lopova,stranih placenika,dousnika GESTAPO-a...itd.

Где ћеш већих паразита од партизана.

Кад су судили Михаиловићу, као злочинцу, ратни победници су, само у Србији, већ били, без суђења и права на гроб, поубијали близу 300.000 душа. Углавном сељака, чобана, деце, судија, чиновника, господе чије су куће отели и ушли у спаваће собе и папуче убијених.
 
Где ћеш већих паразита од партизана.

Кад су судили Михаиловићу, као злочинцу, ратни победници су, само у Србији, већ били, без суђења и права на гроб, поубијали близу 300.000 душа. Углавном сељака, чобана, деце, судија, чиновника, господе чије су куће отели и ушли у спаваће собе и папуче убијених.

Izorali su ulice Beograda da ih podsecaju na rodni kraj....:)
 
Nisi trebao da ga prijavis.Porazi ga ovde crno na belo,nije tesko crvenog pobediti.;)

Ne moze da me porazi,jer je pokrenuo temu o "zrtvama" koje su u stvari zlocinci.
Kada su Zikici Jovanovicu Spancu zandari hteli da zabrane govor na skupu - nas drug je izvadio pistolj i pobio represivne organe (citaj kraljeve zandarcine).

Za sta ste ono optuzili Staljina?Jel ono zbog recenice : nema coveka,nema ni problema"...:mrgreen:
 
Где ћеш већих паразита од партизана.

Nauci prvo kako se stvara kapital...:rumenko: Burzoazija i kapiatilisti su vlasnici sredstava za proizvodnju.Svaki kapitalista ima radnike koji crnce za njega a ovaj zivi od njihovog rada i goji se k'o svinja.Prema tome parazit je onaj koji samo lezi i kupi kajmak - kapitalista.

Кад су судили Михаиловићу, као злочинцу, ратни победници су, само у Србији, већ били, без суђења и права на гроб, поубијали близу 300.000 душа. Углавном сељака, чобана, деце, судија, чиновника, господе чије су куће отели и ушли у спаваће собе и папуче убијених.

Joj kako mi je zao...:hahaha: Pa ne trebali su da ih ostave da mirno odspavaju posto su roditelji i rodjaci ti "nevinasaca" pokalali pola Srbije kamama.

metak u potilja i u rupu,nego sta! :worth:
 
Ne moze da me porazi,jer je pokrenuo temu o "zrtvama" koje su u stvari zlocinci.
Kada su Zikici Jovanovicu Spancu zandari hteli da zabrane govor na skupu - nas drug je izvadio pistolj i pobio represivne organe (citaj kraljeve zandarcine).

Za sta ste ono optuzili Staljina?Jel ono zbog recenice : nema coveka,nema ni problema"...:mrgreen:

Партизани су били криминалци састављени од међународног олоша.Њих 400 је било у Србији.То су све били робијаши који су збрисали из затвора после Априлског слома 1941.

Истина је Бог.Истина ће изаћи на видело.
Партизани су покрали народ 1944.
 
Партизани су били криминалци састављени од међународног олоша.Њих 400 је било у Србији.То су све били робијаши који су збрисали из затвора после Априлског слома 1941.

Nije isto robijati zbog pljacke,silovanja i ubijanja (zbog cega su tvoje navodne zrtve inace robijale) i zbog toga sto si komunista.Podseticu te da su komunisti hapseni u Kraljevini Jugoslaviji,da je Partija bila ilegalna i da si mogao da zaglavis buvaru samo zato sto si crven ili sindikalista.

Истина је Бог.Истина ће изаћи на видело.
Партизани су покрали народ 1944.

Ako ti se sad podsmevam zbog fasisticko-ljoticevske agitacije koju vrsis sa tim SS plakatima,verovatno cu goreti u paklu. :hahaha:
Anti - komunisti su pokrali sve zivo 100-tinama godina unazad jer drzave nisu bile uredjene.Tek sa socijalizmom dolazi do izravnjavanja racuna.
 
Moram da te upozorim da je ukidanje komunizma opljačkalo sve gradjane Srbije.

Ako ne znaš od svakog gradjanina se odvajalo do oko 10% ličnog dohotka na ime ekonomske izgradnje zemlje.

1000 Maraka plata
100 maraka mesečno za izgradnju fabrika

100x13 meseci = 1300 maraka godišnje (da, bila je i 13-a plata)

1300x30 godina= 39000 Maraka

39000 Maraka x 15,000,000 (toliko ljudi je tih 30 godina živelo, radilo i umiralo u Srbiji, plus živi radnici i penzioneri)=

= 390, 000,000,000 Maraka (tristotine i devedeset milijardi Maraka)
Podeljeno sa 2 da dobijemo Evre=

195, 000, 000, 000 Evra (sto devedeset i pet milijardi Evra)

Dakle antikomunisti i kapitalisti narodu duguju 195 milijardi Evra.

Platite gospodo!
Kako si dobio ovu cifru ako mogu da znam?? :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Није,оштећено је бар 50% Југословена тог времена и средња и виша класа.
Комунизам је крвава утопија.

S ovim moram da se složim, to je najgluplja ideologija koja je ikad bila na našim prostorima... Treba isto da imaju onaj koji radi i pošteno je zaradio, i onaj neradnik koji po čitav dan džabalebari.
 
Treba isto da imaju onaj koji radi i pošteno je zaradio, i onaj neradnik koji po čitav dan džabalebari.

Evo anti-komunisto ja slazem se sa tobom.Pitam se samo sta cemo sa tim kapitalistickim neradnicima koji samo laprdaju i masu korbacem,dok radnistvo krvari po fabrikama da bi oni sutra trosili milijarde.

Jel predlazes neki novi gulag za takve ili metak po kratkom postupku? :per:
 
Evo anti-komunisto ja slazem se sa tobom.Pitam se samo sta cemo sa tim kapitalistickim neradnicima koji samo laprdaju i masu korbacem,dok radnistvo krvari po fabrikama da bi oni sutra trosili milijarde.

Jel predlazes neki novi gulag za takve ili metak po kratkom postupku? :per:

Pa ja sam kapitalista :mrgreen:
Pa i ti kapitalisti su se potrudili da zarade to što imaju, a u komunizmu isto ima onaj koji radi i zarađuje i onaj koji džabalebari i nikad u životu ništa uradio nije
 
Pa ja sam kapitalista :mrgreen:
Pa i ti kapitalisti su se potrudili da zarade to što imaju, a u komunizmu isto ima onaj koji radi i zarađuje i onaj koji džabalebari i nikad u životu ništa uradio nije

Kako si ti to zaradio milione ajde da cujem? :roll: Covek ako radi sam (a nema svoje radnike koji su pokretacka snaga njegovog preduzeca) ne moze nikada da bude milioner.Jedino ako ne izmisli neki patent pa uspe to da proda nekoj jakoj firmi koja ce da ga finansisjski podmaze....

Ali ajde da probaj da mi objasnis.
 
Kako si ti to zaradio milione ajde da cujem? :roll: Covek ako radi sam (a nema svoje radnike koji su pokretacka snaga njegovog preduzeca) ne moze nikada da bude milioner.Jedino ako ne izmisli neki patent pa uspe to da proda nekoj jakoj firmi koja ce da ga finansisjski podmaze....

Ali ajde da probaj da mi objasnis.

Ti ne znaš koliko sam ja zaradio, tako da...
A ja imam svoje radnike koji su pokretačka snaga mog preduzeća :mrgreen:
 

Back
Top