Rešenje za Vučićevu diktaturu

1001100

Zainteresovan član
Poruka
107
Vučić je tip čoveka koji je najverovatnije vazda bio zlostavljan i omalovažavan zbog očiglednih razloga. Stoga, svaka njegova izjava ima cilj da se on pokaže u "mačo" izdanju, iako je iskompleksirani homoseksualac.
Rešenje za Vučića je da jednostavno svi kritičari prestanu da ga kritikuju i pribegnu metodi "gromoglasnog ćutanja" , kao što su nekad radili rimski filozofi nezadovolji vladavinom cara.. Na svaku njegovu provokaciju ga samo treba potapšati po glavi, na isti način na koji se dete koje se na sve moguće načine pokušava dokopati pažnje, potapše po glavi s ciljem da zna da je primećeno i da ima bilo kakvu vrednost kao posebno dete, iako svi znaju da ono apsolutno nije ono šta smatra da jeste.
Tog čoveka mržnja drugih ljudi prema njemu podstiče da sve intenzivnije uništava sve što ima pravu vrednost(kultura, umetnost, opšte raspoloženje društva itd), da bi sebi prosto dokazao da on to može, jer je JAČI od nas. Vučić ne zaslužuje pažnju, neinteresantan je, neoriginalan i treba ga pustiti da uživa u svom jadnom i bednom pokušaju dokazivanja, dok mi svi uživamo u tome što imamo sve što nam je potrebno da bi bili srećni. Veliki pozdrav, ili što Bi Bosanci rekli, LP.
 
Poslednja izmena:
U stranačkom odboru SNS-a mesne zajednice Mirjevo 3 su se složili da daju punu podršku predsedniku države i osude insinuacije i uvrede na račun predsednika , srpskog naroda i same države. Naglasili su da povodom ovog slučaja treba da reaguju službeni organi i šira društvena zajednica. Ne može biti dopušteno da pojedinci i neformalne grupe nekažnjeno vređaju ličnosti i institucije našeg sistema te zasto društvo u celini mora da reaguje zaključili su prisutni.
 
U stranačkom odboru SNS-a mesne zajednice Mirjevo 3 su se složili da daju punu podršku predsedniku države i osude insinuacije i uvrede na račun predsednika , srpskog naroda i same države. Naglasili su da povodom ovog slučaja treba da reaguju službeni organi i šira društvena zajednica. Ne može biti dopušteno da pojedinci i neformalne grupe nekažnjeno vređaju ličnosti i institucije našeg sistema te zasto društvo u celini mora da reaguje zaključili su prisutni.
Tap tap tap

Mazi mazi

Nuna nuna
 
Vučić je tip čoveka koji je najverovatnije vazda bio zlostavljan i omalovažavan zbog očiglednih razloga. Stoga, svaka njegova izjava ima cilj da se on pokaže u "mačo" izdanju, iako je iskompleksirani homoseksualac.
Rešenje za Vučića je da jednostavno svi kritičari prestanu da ga kritikuju i pribegnu metodi "gromoglasnog ćutanja" , kao što su nekad radili rimski filozofi nezadovolji vladavinom cara.. Na svaku njegovu provokaciju ga samo treba potapšati po glavi, na isti način na koji se dete koje se na sve moguće načine pokušava dokopati pažnje, potapše po glavi s ciljem da zna da je primećeno i da ima bilo kakvu vrednost kao posebno dete, iako svi znaju da ono apsolutno nije ono šta smatra da jeste.
Tog čoveka mržnja drugih ljudi prema njemu podstiče da sve intenzivnije uništava sve što ima pravu vrednost(kultura, umetnost, opšte raspoloženje društva itd), da bi sebi prosto dokazao da on to može, jer je JAČI od nas. Vučić ne zaslužuje pažnju, neinteresantan je, neoriginalan i treba ga pustiti da uživa u svom jadnom i bednom pokušaju dokazivanja, dok mi svi uživamo u tome što imamo sve što nam je potrebno da bi bili srećni. Veliki pozdrav, ili što Bi Bosanci rekli, LP.

Problem je što je Vučić angažovao ozbiljne političke figure iz sveta da mu budu savetnici. Našim parama je plaćao Rudolfa Đulijanija, bivšeg gradonačelnika Njujorka, koji je inače u svoje vreme javno govorio da Beograd treba bombardovati. Ne svojim, ne partijskim, već našim parama je plaćao Toni Blejera, koga kritičari u svetu zovu krvavi, i pored njih plaća Izraelske agencije koje ga konsultuju.

Ta ekipa ljudi koje Vučić debelo plaća našim parama je od isfrustriranog klošara napravila ovog sada antisrbina sa pičkom ispod nosa.

Naprimer, malo ljudi zna, ali Vučić je tražio od Izraelaca da mu pomognu u problemu što ga narod u Srbiji zove pičkousti. On je iskompleksirani ludak koji čezne da ga svi vole, a ne vole ga. Izraelci su mu dali savet da mora pažnju gledalaca, kad se emituje na TVu, da pažnju sa njegovih usana skrene na nešto drugo. To dugo su bile naočare.
Sad on svako malo prstom podiže naočare, namešta ih i slično. To je savet stručnjaka iz Izraela. Sad možete da proverite, to ranije nije radio, sad konstantno dok serenda, dok lupeta i laže na TVu, prstom podiže naočare, malo ih gura na gore, kao da ih bolje namesti.

Isto su ga u početku savetovali Toni Bler da kad drži govor ruke drži, ona priča kao Angela Merkel. To nije radio dok je bio Šešljev poltron i ulizica. Prosto zato što ga Šešelj to nije naučio, jer ni on nije znao kako treba da drži javni govor, kako i šta da radi sa rukama dok govori, a da ujedno izgleda kao ozbiljan intelektualac.

Vučić našim parama plaća ozbiljnu ekipu političkih stručnjaka iz sveta sa ciljem da mu pomognu da ostane na vlasti što duže i da bude veliki srpski diktator, da ga svi vole, da svi o njemu pričaju. Da on bude sve, i najveći stručnjak za sve oblasti, i najveći graditelj. Da on bude novi Tito. Tako su ga ovi i savetovali, da se otarasi svih jakih ljudi i da se okruži budalama i amaterima, i da praktično nema nikoga da mu parira u njegovom timu. Tako je nestao Toma Nikolić. Opa, pojeo ga mrak. Tako su nestali svi, ali su se pojavili nekakvi frizeri, sline i tako neki balavci koji ga okružuju a koji ni na koji način ne mogu da budu pretnja Vučiću.

U istom tom cilju, vučić je zabranio sve demokratske elemente u našem društvu. Zabranio je političke duele. Zabranio je mnogobrojne emisije na kojima je moglo da se čuje drugačije mišljenje. Zabranio je sve, jedino on može da se čuje.

Mi kao narod smo sada prosto prepušteni sebi. Nemamo nikoga. Mi Srbi praktično nemamo svoju državu, jer su na vlasti ludaci i kriminalci. Oni koji treba da rade za nas, rade protiv nas. Šah mat. Ali posledice Vučićeve diktature su dramatične i tragične. Što se duže bude čekalo to će biti teže.
 
Da, ali i ovo je tipično davanje pažnje irelevantnom ljudskom biću. O Vučiću ne treba misliti ni osećati, pustiti ga da divlja, dok ne pretera i sam sebe otera sa vlasti, praveći put za zdrav režim. U međuvremenu se treba baviti sopstvenim osećanjima i pomagati ljudima koji su nam bliski, kako bismo mi kao ljudi bili srećni.. A verujte mi da će Vučić sam sebe oterati sa vlasti iz dva razloga. Prvi je nekompetentnost ljudi kojima je okružen. Drugi razlog je taj da kada kod ljudi kojima "vlada" ne dobije nikakvu negativnu reakciju, biće primoran na mnogo radikalnije akcije, jer se prosto taj čovek "hrani" mržnjom. I tada se dobija međunarodna podrška, a što je najbitnije, podrška neobrazovanijih ljudi koji u njega bezgranično veruju, i svi će biti spremni za promene... Samo da opet ne izaberemo Đilase, Jeremiće i Jovanoviće i slične BIZNISMENE koji su Vučiću utabali put.
 
Opet, sa druge strane nije Vučić problem. Vučića je bilo i pre i biće ih i posle ovog Vučića.

Problem je što mi kao narod verujemo i podržavamo takve. Neko za sendvič, neko se plaši da ne izgubio posao, neko da bi dobio posao, po ide tamo da potpiše da daje podršku SNSu, pa telefonom slika glasački listić kao dokaz da je glasao za Vučića.

Na poslednjim izborima su dobijali u napred glasačke listiće za zaokruženim Vučićom, a onda onaj prazan glasački listić koji dobiju na biračkom mestu moraju da pokažu nadređenima ili partisjkim njuškama kao dokaz da su zaista glasali za SNS. U napred zaokruženi ubacuju u sanduče, onaj prazan daju šefu.

Malo dete će da vidi da je Vučić lažov, koji inače slaže sam sebe u toku jednog monologa. Ali eto, mi kao norod ili ne shvatamo, ili nam nije ni bitno, jer smo i mi isti takvi.

Baba kojoj je oteti deseti deo penzije, ne vidi to kao problem, ali zato se hvali kad je kupe sa litar ulja. To dovoljno govori. Obrazovani, intaligentni i sposobni ljudi su nam otišli i odlaze iz Srbije, a šta onda ostaje? Pa ostaju ovi, neobrazovani, glupi i nesposobni. Šta možeš očekivati o takvog naroda iz kojeg intaligencija odlazi? Glupi ljudi mogu samo glupe stvari da rade.

To se zove odliv mozgova. To prosto znači da ti ljudi sa "više mozga" odlaze, a ostaju ti ovi sa "manje mozga". Nacija se zaglupljuje. Sve je gluplja i gluplja. To političarima odgovara jer je lako manipulisati glupim narodom. Na sceni imamo sve jedne te iste političare već 30 godina koji rade jedno te isto. Prosto rečeno, manipulišu i pljačkaju glupi narod. Žive bogato, besno i raskalašno na račun radničke klase, odnosno naivnog i glupog naroda.

Kad Vučića skinu, sledeći će biti Ivica Dačić. Evo gledaj, vreme će pokazati.
 
Problem je što je Vučić angažovao ozbiljne političke figure iz sveta da mu budu savetnici. Našim parama je plaćao Rudolfa Đulijanija, bivšeg gradonačelnika Njujorka, koji je inače u svoje vreme javno govorio da Beograd treba bombardovati. Ne svojim, ne partijskim, već našim parama je plaćao Toni Blejera, koga kritičari u svetu zovu krvavi, i pored njih plaća Izraelske agencije koje ga konsultuju.

Ta ekipa ljudi koje Vučić debelo plaća našim parama je od isfrustriranog klošara napravila ovog sada antisrbina sa pičkom ispod nosa.

Naprimer, malo ljudi zna, ali Vučić je tražio od Izraelaca da mu pomognu u problemu što ga narod u Srbiji zove pičkousti. On je iskompleksirani ludak koji čezne da ga svi vole, a ne vole ga. Izraelci su mu dali savet da mora pažnju gledalaca, kad se emituje na TVu, da pažnju sa njegovih usana skrene na nešto drugo. To dugo su bile naočare.
Sad on svako malo prstom podiže naočare, namešta ih i slično. To je savet stručnjaka iz Izraela. Sad možete da proverite, to ranije nije radio, sad konstantno dok serenda, dok lupeta i laže na TVu, prstom podiže naočare, malo ih gura na gore, kao da ih bolje namesti.

Isto su ga u početku savetovali Toni Bler da kad drži govor ruke drži, ona priča kao Angela Merkel. To nije radio dok je bio Šešljev poltron i ulizica. Prosto zato što ga Šešelj to nije naučio, jer ni on nije znao kako treba da drži javni govor, kako i šta da radi sa rukama dok govori, a da ujedno izgleda kao ozbiljan intelektualac.

Vučić našim parama plaća ozbiljnu ekipu političkih stručnjaka iz sveta sa ciljem da mu pomognu da ostane na vlasti što duže i da bude veliki srpski diktator, da ga svi vole, da svi o njemu pričaju. Da on bude sve, i najveći stručnjak za sve oblasti, i najveći graditelj. Da on bude novi Tito. Tako su ga ovi i savetovali, da se otarasi svih jakih ljudi i da se okruži budalama i amaterima, i da praktično nema nikoga da mu parira u njegovom timu. Tako je nestao Toma Nikolić. Opa, pojeo ga mrak. Tako su nestali svi, ali su se pojavili nekakvi frizeri, sline i tako neki balavci koji ga okružuju a koji ni na koji način ne mogu da budu pretnja Vučiću.

U istom tom cilju, vučić je zabranio sve demokratske elemente u našem društvu. Zabranio je političke duele. Zabranio je mnogobrojne emisije na kojima je moglo da se čuje drugačije mišljenje. Zabranio je sve, jedino on može da se čuje.

Mi kao narod smo sada prosto prepušteni sebi. Nemamo nikoga. Mi Srbi praktično nemamo svoju državu, jer su na vlasti ludaci i kriminalci. Oni koji treba da rade za nas, rade protiv nas. Šah mat. Ali posledice Vučićeve diktature su dramatične i tragične. Što se duže bude čekalo to će biti teže.
Onda, šta je rešenje, revolucija? Ja sam za tu opciju, ali kako se boriti protiv "zemljaka" koji istom tom Vučiću bezgranično veruju i koji ni za šta drugo ne znaju. Na primer, oni veruju da Vučić ima pare, vojsku, policiju itd, ne znajući da je sve to u službi države...
 
Onda, šta je rešenje, revolucija? Ja sam za tu opciju, ali kako se boriti protiv "zemljaka" koji istom tom Vučiću bezgranično veruju i koji ni za šta drugo ne znaju. Na primer, oni veruju da Vučić ima pare, vojsku, policiju itd, ne znajući da je sve to u službi države...

Teško pitanje. Ja sam ranije bio za tu opciju nekvog puča, nekakve revolucije, čak sam i ispratio neke, ali to nije rešenje, zato što vremenom shvatiš da ovaj narod zaslužuje upravo tog Vučića i sve ovo što se događa. Vučić je zapravo prosečan Srbin trenutno koliko god se to nama sviđalo ili ne. Mi prosto volimo takve, volimo čvrstu ruku. Mi tražimo političare koji će da naz gaze, koji će da nas omalovažavaju, da nas pljačkaju. Mi volimo čvrstu ruku koja će da šalje policiju na nas, tenkove na nas. Sve što se događa u Srbiji u poslednjih 35 gdoina, sve je apsolutno naša zasluga. Alal nam vera. Svaka nam čast. To što 50 godina ne možemo da napravimo metro u Beogradu, što ne možemo jedan autoput da napravimo kroz Šumaduju. To što se bolnice raspadaju, i što liče na oronule zatvore iz drugog svetskog rata. To što nema posla, to što ti treba veza za posao, to što ti treba veza da bi ti se žena porodila u porodilištu. (Sačuvaj me bože) To su sve plodovi našeg rada zadnjih 30 godina.

Ne treba tu ništa dirati. Mi smo zapravo srećan narod. Pitaj prvog komšiju. Pitaj ove zemljake što skandiraju "Aco Srbine". To se plaćalo 4000 dinara. Znaš šta je za njega 4000 dinara. On bogat čovek. Gledam ga kako se tetura pijan, ne može da uđe u autobus koji treba da ga vrati iz Beograda za nedođiju. Još nije ni otišao iz Beograda a već potrošio svoje veliko bogatstvo na brlju i pivo.

Ako si protiv aktuelne vlasti, ako si protiv većinskog mišljenja ovog naroda, a to mišljenje je sve ovo gore opisano, ti si onda marginalac. Obrazovani ljudi u ovom društvu su marginalci. Intaligentni i sposobni ljudi su u ovom društvu marginalci. Vi ste trn u oku politčkoj i privrednoj mafiji koja drma ovom zemljom. Marginalcima nije mesto u ovoj državi. Treba da se seliš. To oni jedva čekaju, to ti jedva čekaš samo toga nisi svstan još uvek.

Samo se pazi da se ne otrezniš previše kasno. Onda ti ostaje samo jedno, da se uhvatiš u kolo sa mafijom i da ti budeš deo ekipe koji pljačka ove što za sendvič ide da skandira, a ne da ti budeš taj koji misli da je sendvič i 4000 dinara čitavo bogatstvo. ;)
 
Hvala kolega što mi titrate jajca :bravo:

44a03ddd-3f45-45a0-b727-38e7ac77afca.jpg


@Baad_Boy
 

Комшо, препричај нам шта каже Луди Сандуле. Има сат и по материјала, а нико нормалан неће да слуша сат и по Лудог Сандула.

А пошто је таква ситуација, онда те молимо да нам препричаш шта је Луди Сандуле причао.

Ја кликнуо на неки део где Луди Сандуле помиње фејзбук, па му фејзбук нешто блокирао, па онда његово чланство (Луди Сандуле мисли да има чланство) направило неку колективну акцију против Фејзбука, и заебали и Фејзбук и Тњитер и Луди САндуле победио.

Шта још причао Луди Сандуле?
 

Back
Top