Republikanski kandidat za podpredsednika Palin: ZARATIĆEMO SA RUSIJOM!

Шта је Т-35?

На пример онај лик што је измислио фау1 и фау2.

T-34 je model ruskog tenka, najviše korišćenog u WW2.

FAU rakete nikada nisu imale Bog zna kakav uspeh, dok su Rusi sasvim lepo napredovali u razvoju raketnog oružja. Praktično su "kaćuše" isterale Nemce iz SSSR-a.
 
Poslednja izmena:
T-35 je model ruskog tenka, najviše korišćenog u WW2.

FAU rakete nikada nisu imale Bog zna kakav uspeh, dok su Rusi sasvim lepo napredovali u razvoju raketnog oružja. Praktično su "kaćuše" isterale Nemce iz SSSR-a.

Лепо те је човек исправио да није Т-35 већ Т-34. Јако добар тенк, по мени револуција, али тенк су измислили Енглези. Бразилци и Немци добро играју фудбал, али је то такође енглески изум. Каћуша, тј. вишецевни ракетни лансер је руски изум, али то је оружје. Они не умеју ништа добро да направе, а да није за убијање људи.
 
Не може се рећи да Русија није допринела ништа светској култури, али је допринос прилично незнатан, поготово у науци. Више је допринела једна мала Србија, него Русија са 150 милиона људи, или 300 милиона ако гледамо цео Совјетски Савез. Рецимо, мени није познат ни један руски сликар или вајар. Књиге су им вредне само квантитативно (дебеле су :hahaha:).

pa dobro sad ne mogu sve zemlje biti ko italija koja je u istoriju svetu najvise dala.
nije sibir toskana. u maglu hladnocu sneg tundre i golo prezivljavanje nema mnogo umetnost.
umetnost se radja uz sunce.
 
Лепо те је човек исправио да није Т-35 већ Т-34. Јако добар тенк, по мени револуција, али тенк су измислили Енглези. Бразилци и Немци добро играју фудбал, али је то такође енглески изум. Каћуша, тј. вишецевни ракетни лансер је руски изум, али то је оружје. Они не умеју ништа добро да направе, а да није за убијање људи.

Ti si bre lud... Jesi li cuo za Mendeljeve, Lomanosaova, Cajkovskog, Puskina, pisce, slikare, naucnike, sve zivo sto ide na raketni pogon je rusko ili kopija ruskog, jebeni televizor je Rus izmislio...
 

И чега си ти то задовољни купац? Монтажне куће? Ја будала те послушао и направио монтажну кућу и сад се смрзавам а летос сам цркавао од врућине. Приде ми излазе бубе на све стране.
 
Ti si bre lud... Jesi li cuo za Mendeljeve, Lomanosaova, Cajkovskog, Puskina, pisce, slikare, naucnike, sve zivo sto ide na raketni pogon je rusko ili kopija ruskog, jebeni televizor je Rus izmislio...

Ко је измислио ватру?
Ко је измислио парну машину?
Ко је измислио мотор са унутрашњим сагоревањем? Дизел мотор?
Ко је измислио авион? Тенк?
Ко је измислио генератор наизменичне струје?
Ко је измислио нуклеарну бомбу?
Ко је измислио рачунар? Интернет?
 
И чега си ти то задовољни купац? Монтажне куће? Ја будала те послушао и направио монтажну кућу и сад се смрзавам а летос сам цркавао од врућине. Приде ми излазе бубе на све стране.

nisi trebao sam da pravis...
 
Ко је измислио ватру?
Ко је измислио парну машину?
Ко је измислио мотор са унутрашњим сагоревањем? Дизел мотор?
Ко је измислио авион? Тенк?
Ко је измислио генератор наизменичне струје?
Ко је измислио нуклеарну бомбу?
Ко је измислио рачунар? Интернет?

Ko ti drma kavez. Ti si izgubljen u svemiru... Ja ne sporim sve to, ali ti sinko pricas da Rusi nisu nicemu doprineli...
 
Ко је измислио ватру?
Ко је измислио парну машину?
Ко је измислио мотор са унутрашњим сагоревањем? Дизел мотор?
Ко је измислио авион? Тенк?
Ко је измислио генератор наизменичне струје?
Ко је измислио нуклеарну бомбу?
Ко је измислио рачунар? Интернет?

Орање Краљевића Марка

.........................................
остави се сине четовања
јер зло добра донети неће...
..............................................
 
Ко је измислио ватру?
Ко је измислио парну машину?
Ко је измислио мотор са унутрашњим сагоревањем? Дизел мотор?
Ко је измислио авион? Тенк?
Ко је измислио генератор наизменичне струје?
Ко је измислио нуклеарну бомбу?
Ко је измислио рачунар? Интернет?

'Ajd' baš nam ti reci ko je izmislio vatru. Možda Amerikanci? A, dok Amerigo Vespući nije izmislio ameriku, mi smo se smrzavali.

P.S. Btw vatra nije izmišljena, nego otkrivena.
 

Back
Top