Reptoidi vanzemaljci

Postoji i udruzenje koje se zove "Roditelji protiv ritualnog nasilja". Organizacija koja brani decu koja su bila zrtve satanistickih rituala. I zena iz tog udruzenja je rekla: "znate, najmanje 12 mojih klijenata mi je reklo da su videli učesnike tih rituala kako se probražavaju u reptilsku formu"!? Onda je dodala da je mislila da se to ovi u stvari preoblače tj. maskiraju u reptilska bića - da bi zbunili žrtve. Kasnije je i njoj postalo jasno da im je to prava forma.....
 
Poslednja izmena:
Nemam znanje o tome poput Rojala , Carika i slicnih.. ali koliko sam citao "Najvecu Tajnu" Dejvida Ajka, on nigde nije naglasio da su Reptili koji vladaju nama vanzemaljskog porekla. Cak je i izneo mogucnost da su oni vrsta inteligentnih dinosaura.

O ovome sam vec pisao na jednoj temi ali iznecu i ovde:

Zivot ide od prostih ka slozenijim bicima. I to se desava sa sisarima kao i nekada sa dinosaurusima. Svako prirodno okruzenje koje danas nastanjuju sisari, nekada su nastanjivali dinosaurusi slicni njima.
Recimo jedan primer:
Opthalmosaurus je dino verzija delfina
opthalmosaurus-slide_14825_1.jpg


Za stotine miliona godina evolucije dinosaurusa nije nemoguce da su oni dobili inteligentnog pripadnika slicnog po inteligenciji coveku. A ako je evolucija sisara napredovala do coveka zasto ne bi i evolucija dinosaurusa ?
Tako da i ta prica o reptilima nije tako suluda kako se na prvi pogled cini.

Jedna epizoda Star Trek Voyager "Distant origin" bavi se upravo time, ili da se iz vrste Hadrosaurus razvilo inteligentno bice koje je napustilo zemlju pre kataklizme i nastanilo se na udaljenoj planeti u Delta kvadrantu a na koju nailazi posada Vojadzera.
Ko nije neka obavezno pogleda tu epizodu.

Pogledajte na 3.45. Interesantan prikaz kako je Hadrosaurus mogao evoluirati u inteligentnu vrstu.

Mogu da pronadjem i citat Dejvida Ajka gde on iznosi mogucnost ovako neceg kada su reptili koji vladaju nama u pitanju.
Dakle ta teza o vanzemaljskom poreklu nije jedina.
 
Pogledajte sta je rekao bivši oficir za bezbednost Dulce baze Thomas Edwin Castello, godinu dana pre svoje smrti ili nestanka:

Pitanje: Ko je prvobitno konstruisao Dulce bazu?

Odgovor: Pećine su prvobitno bile prirodna tvorevina. Drako (reptilski humanoidi) su koristili pećine i tunele vekovima. Kasnije su pećine proširivane uz pomoć planova RAND Korporacije. Prvobitne pećine su sadržavale ledene pećine i izvore sumpora koje su vanzemaljcima savršeno odgovarale za njihove potrebe. Dulce pećine po veličini konkurišu Carlsbad pećinama. (Beleška: Carlsbad pećine a naročito pripojena Lecheguilla pećina su zvanično najveće i najdublje na svetu, pri čemu je nekolicina ostala da bude istražena od strane profesionalaca – Branton)

P: Drugi su sugerisali da neki entiteti ispod Dulce nisu vanzemaljskog porekla, nego da su u stvari potomci Saurianskih i reptoidnih bića kao što su Velociraptors ili Stenonychosaurus Equallus – “zmijska” rasa ili rase slične toj koje se spominju u trećem poglavlju Knjige Postanja (Biblija).

O: Da, neki “reptoidi” su starosedeoci na ovoj planeti. Vladajuća kasta vanzemaljaca JESTE reptilska. To su Drako bež ili bele boje. Druga reptilska bića su zelena, a neka su i braon. Oni su bili drevna rasa na Zemlji i živeli su u podzemlju. Moguće je da je jedan od Drako bića bio taj koji je “iskušao” Evu u Rajskom Vrtu. Reptoidi sami sebe s punom pravom smatraju starosedeocima. Verovatno su oni ti koji se nazivaju Palim Anđelima. Možda i nisu, ali u svakom slučaju, nas smatraju uljezima na Zemlji.

P: Da li ste ikada razgovarali sa bilo kojim vanzemaljcem u Bazi?

O: Pošto sam ja kao tehničar za obezbeđenje imao ovlašćenje za viši nivo (Senior Security Technician), morao sam sa njima da razgovaram svakodnevno. Ako bi bilo problema sa video kamerama, mene su kontaktirali. Na nižim nivoima Dulce baze su radili reptilska "radnička kasta" koji su obavljali fizičke poslove. Odluke vezane za tu kastu su donosili bela Drako bića. Ako bi ljudska radna snaga izazivala probleme u radničkoj kasti, reptoidi bi se požalili belom Drako "šefu", a on bi onda mene kontaktirao. Ponekad se činilo kao da problemima nikada neće biti kraja. Nekoliko ljudskih radnika nisu podnosili stav tipa "nema pogovora" ili "vraćaj se na posao" sa kojim je radnička klasa živela. Ako je bilo potrebno, intervencija je bila od vitalne važnosti. Najveći problem su bili ljudski radnici koji bi glupo zalutali blizu "Alien sekcije". Pretpostavljam da je u ljudskoj prirodi da budu znatiželjni i da se pitaju šta je izvan granica. Previše puta se dogodilo da je neko pronašao način da prođe barijere i zaviri u nedozvoljeno područje. Kamera blizu ulaza ih je uglavnom zaustavila pre nego što bi upali u veliku nevolju. Nekoliko puta sam morao formalno da zatražim da vrate ljudskog radnika.
 
Ko su ti drako reptili vanzemaljci koji se ovde stalno spominju??????????

Cuo sam da je Dejan Lucic u emisiji na TV Jagodina izjavio o Iluminatima: "Da li su oni samo ljudi, ili su Reptili vanzemaljci kako neki kazu, o tome mozemo da diskutujemo, ali da su dobri ljudi to sigurno nisu".

Cuo sam i priche koje kruze da su neki ljudi njihovi hibridi itd, i da su u vodecim svetskim institucijama? :eek: Ako je to tako sigurno da bi trebalo to sve proveriti jer ako uzmemo sta se sve u svetu desava nije ni cudo :think:

ovako izgleda jedna njihova podvrsta, kazu da je visok od 2-3metra:

alien-reptile.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko sam uspeo da pronadjem ima dosta ljudi koji su svedocili o njima...

Dr Karla Tarner se bavila abdukcijama vanzemaljaca od 1988. sve dok nije umrla 1996. godine. Došla je do zaključka da ponašanje vanzemaljaca Sivih i Reptoida pokazuje dve osnovne karakteristike: lažljivost i okrutnost. http://www.ivantic.net/Slike%20i%20kratki%20filmovi/Oteti.pdf

i nesto sa ovog foruma (zeta reticul je zvanican naziv za Sive): http://forum.krstarica.com/threads/223184


zanimljiva mi je i izjava radnika dulce baze koji je kasnije ubijen:

Pitanje: Ko je prvobitno konstruisao Dulce bazu?

Odgovor: Pećine su prvobitno bile prirodna tvorevina. Drako Reptoidi (reptilski humanoidi) su koristili pećine i tunele vekovima. Kasnije su pećine proširivane uz pomoć planova RAND Korporacije. Prvobitne pećine su sadržavale ledene pećine i izvore sumpora koje su vanzemaljcima savršeno odgovarale za njihove potrebe. Dulce pećine po veličini konkurišu Carlsbad pećinama. (Beleška: Carlsbad pećine a naročito pripojena Lecheguilla pećina su zvanično najveće i najdublje na svetu, pri čemu je nekolicina ostala da bude istražena od strane profesionalaca


jos nesto zanimljivo odavde: http://forum.krstarica.com/threads/285533

http://forum.krstarica.com/threads/304677
 
Poslednja izmena:
Ti si stvarno talenat da pokazujesh na soliter i vichesh" vidi VRATA":D

Rechenica koju si navela upravo govori ono sto i postavljac teme naglasavajuci ovo:
are a common motif in mythology, folklore,
Ono sto je simptomaticno naveo sam u svom postu # 13 na zakljucanoj temi"Zeitgeist o reptilima "
Koju je da budemo objektivni autoritet Oxy propratio komentarom:

Ovo neka ujedno bude tema o reptilima uopste.

A zatvorio negov partner rechima:
Sve što ste imali reći na ovu temu, rekli ste. Sada samo vrtite istu priču i natežete se oko istih stvari, bez i najmanjeg pomaka. Koga tema zanima, ima u prethodnim porukama dovoljno linkova, a tu je i sajt Treće oko.
Pošto, i nakon više upozorenja, ponovo utanjate u jalovu priču, vrijeme je za katanac.
__________________
Ubiti temu, ili ubiti autora teme! Ovo ponekad zna biti teška dilema!

Buduci da se ponovo i ponovo javlja potreba novih clanova foruma da pishu i iznose svoja saznanja a po mom mishljenju javljace se uvek.Smatram da o ovim stvarima treba da postoji rasprava pa bila ona i jalova.
Kao sve ostale su produktivne:D;)
 
Konacno tema o reptilima. :super:
Ne znam koliko ce preziveti jer svaka tema o tome bude zatvorena.
A da bih unapred sprecio nazovi kvaziskeptike da suvise prosipaju svoju pamet ovde, da ukazem na smernice koje imaju smisla u celoj toj temi.
Ko je citao knjigu Dejvida Ajka "Najveca tajna" zna da tu nema nista apsurdno i da te tvrdnje ne mogu da se tako lako dokazu, ali ne mogu ni da se odbace.
Ja licno posle toga pitanje drzim otvorenim. Ne mogu poput kvaziskeptika da budem siguran da nije tako , ali ne mogu ni poput Rojala i slicnih da budem siguran.
Zato meni ostaju predpostavke i teorije, a kada su Reptili u pitanju ova misao koju je i Ajk pomenuo mislim da je daleko od apsurda.

Zivotna sila(Elan vital) ide od prostih ka slozenijim bicima. I to se desava sa sisarima kao i nekada sa dinosaurusima. Svako prirodno okruzenje koje danas nastanjuju sisari, nekada su nastanjivali dinosaurusi slicni njima.
Recimo jedan primer:
Opthalmosaurus je dino verzija delfina

Za stotine miliona godina evolucije dinosaurusa nije nemoguce da su oni dobili inteligentnog pripadnika slicnog po inteligenciji coveku. A ako je evolucija sisara napredovala do coveka, zasto ne bi i evolucija dinosaurusa ?
Tako da i ta prica o reptilima nije tako suluda kako se na prvi pogled cini.

Jedna epizoda Star Trek Voyager "Distant origin" bavi se upravo time, ili da se iz vrste Hadrosaurus razvilo inteligentno bice koje je napustilo zemlju pre kataklizme i nastanilo se na udaljenoj planeti u Delta kvadrantu a na koju nailazi posada Vojadzera.
Ko nije neka obavezno pogleda tu epizodu.

Pogledajte na 3.45. Interesantan prikaz kako je Hadrosaurus mogao evoluirati u inteligentnu vrstu.
 
Jes,a u toj TV SERIJI je i Q šejpšiftovao u kobru,plamen ili Napoleona...
Napominjem,u TV SERIJI...
Što ne isključuje zanimljive teorije.
Ali ta priča o evoluciji pije vodu koliko i zeka iz mog dklana.
:mrgreen:
Star trek je imao i foru sa deevolucijim,kad se ljudi pretvore u primordijalne oblike.
Zanimljivo,opet u REPTILE...
The Night Hawk must attack,nema druge.
Reptiloidi,kukala vam majka...
 
A koliko je postavljač žurio sa postavljanjem svoje opsesije govori i naziv REPTOIDI...
:mrgreen:
Opsjednut sam i ja sikama Pam Anderson,pa je gledam u miru svog ekrana.
:per:
:hahaha:
Napominjem,nemam namjeru da miniram temu,ali iznosim svoje mišljenje.
Krajnje je vrijeme da se ljudi na ovom forumu nauče pristojnosti.
Ja NE MORAM imati isto mišljenje kao ova ili onaj,i jednako me NE INTERESUJE
da li će mi neko napisati da sam Rendžer, gay ili Ptica grabljivica...
Po milioniti put:razmotrite teoriju da reptiloidi idu na sve četiri,da lete i otimaju ljudež
za večeru,da ne znam ni ja šta...
Ovo sa čovjekom gušterske glave je samo varijacija na temu Minotaura...
 

Back
Top