Reptoidi vanzemaljci

ne, nisam zadovoljna. glasne zice su misici, grlo i usna duplja takodje nisu organi. dakle aparat i organ nisu isto.


um imaju i zivotinje. ne zaboravi da i papagaj ima moc govora.

ozi, duso, ne vadi tudje fleke :D
ja znam da ce te parkeriss iz momenta citirati i pojasniti kako si ti u pravu iako oboje znamo da nisi i da je on nenamerno lupio jer je sve ono kopirao sa ivanticevog sajta, od reci do reci ;)

Ma zna celi forum... :):) Budjav lebac, nis vise... :)
 
ne, nisam zadovoljna. glasne zice su misici, grlo i usna duplja takodje nisu organi. dakle aparat i organ nisu isto.


um imaju i zivotinje. ne zaboravi da i papagaj ima moc govora.

ozi, duso, ne vadi tudje fleke :D
ja znam da ce te parkeriss iz momenta citirati i pojasniti kako si ti u pravu iako oboje znamo da nisi i da je on nenamerno lupio jer je sve ono kopirao sa ivanticevog sajta, od reci do reci ;)

:dash: ne zalazi u sitnice..
 
vrste Reptoida:

ALIENS1.JPG


opshti fizicki opisi Reptoida:
http://www.reptoids.com/Vault/phydes_ver1.htm

Parkeriss ti si brate luudd :eek:
kakvi bre reptili i vanzemaljci :confused:
 
:dash: ne zalazi u sitnice..
Ma lepo je A-man rekao za nju: "Ko neka baba na pijaci oko 5 dinara..."

Eto opet se uhvatila necega sto uopste nema veze sa temom. Spomenuto u kontekstu ukoliku su Reptoidni humanodi nastali evolucijom dinosaurusa, a opet tema su vanzemaljci, ja cak ni ne smatram da su nastali evolucijom. Sto opet ne pobija ni teoriju da su nastali evolucijom dinosaurusa cak ako sam se ja cak i pogresno izrazio. Ali ne, njoj je uvek cilj da upropasti temu i da je odvede u totalno drugom smeru. Da njeni Rendzeri mogu mirno da spamuju.
 
Poslednja izmena:
Izvini Milice ali ne mogu se sloziti nisacim sto si napisala u ovoj poruci. :)

ne, nisam zadovoljna. glasne zice su misici, grlo i usna duplja takodje nisu organi. dakle aparat i organ nisu isto.

Svaki skup tkiva koji vrsi odredjenu funkciju jeste organ. A glasne zice jesu organ. Jezik je organ. Dusnik je organ itd.itd..

um imaju i zivotinje. ne zaboravi da i papagaj ima moc govora.

Zivotinje i to one najvise imaju slab analogon uma, slab odraz njegove aktivnostiali ali to je dalieko od covekovog uma. Da one recimo imaju um, ne bi seljak gonio vola preko njive vec bi volu lepo rekao "poori njivu i dacu ti seno". I Vo bi to sam radio! :)
Vidis li razliku i nedostatak necega?

ozi, duso, ne vadi tudje fleke :D
ja znam da ce te parkeriss iz momenta citirati i pojasniti kako si ti u pravu iako oboje znamo da nisi i da je on nenamerno lupio jer je sve ono kopirao sa ivanticevog sajta, od reci do reci ;)

Ne sumnjam da hoce. Jer gresis u ovom slucaju.
Ali ne sumnjam da ces naci neko drugo pitanje za Parkerisa. :)
 
Nisu njeni, nego moji. Ja sam oformio tu drustvenu grupu. A rendzeri su samo figurativno prikazani, kao borci protiv stupidnosti najveceg stadijuma, koji je evidentan ovde. Takodje, najvise zarad bezobrazluka, nametanja, i nipodastavanjem skeptika.

I vidis kako se mi Rendzeri ovde lepo provodimo, zezamo, uzivamo .. :):)
 
ok. da vidimo.
Vokalni ili glasni mišić (lat: musculus vocalis) je mali parni mišić grkljana, koji neki autori opisuju i kao deo tiroaritenoidnog mišića. Sastoji se od horizontalnih vlakana smeštenih u glasnoj žici (lat: plica vocalis).

Mišić se pripaja na zadnjoj strani tiroidne hrskavice grkljana, na vlaknima tiroaritenoidnog mišića i na vokalnom nastavku i ovalnoj jamici prednje-spoljašnje strane aritenoidne grkljanske hrskavice.

Inervisan je od strane motornih vlakana vagusnog živca, koja u njega dospevaju preko donjeg grkljanskog nerva. Osnovna uloga mu je zatezanje i skraćivanje odgovarajuće glasne žice, kao i povećavanje njene debljine što je značajno sa aspekta fonacije.
Dr Slavoljub V. Jovanović, dr Nadežda A. Jeličić: "Anatomija čoveka – glava i vrat" ("Savremena administracija" Beograd 2000.) ISBN 86-387-0604-9

glasne žice, sićušni mišići kao strune vezani su za grkljan. Otvaranjem i zatvaranjem dela grkljana vazduh koji prolazi iz pluća pokreće ih, te svojim treperenjem stvaraju osnovni ton.

dovoljno?
za jezik nisam nista rekla.
i dalje nisi u pravu :D
 
Ma lepo je A-man rekao za nju: "Ko neka baba na pijaci oko 5 dinara..."

Eto opet se uhvatila necega sto uopste nema veze sa temom. Spomenuto u kontekstu ukoliku su Reptoidni humanodi nastali evolucijom dinosaurusa, a opet tema su vanzemaljci, ja cak ni ne smatram da su nastali evolucijom. Sto opet ne pobija ni teoriju da su nastali evolucijom dinosaurusa cak ako sam se ja cak i pogresno izrazio. Ali ne, njoj je uvek cilj da upropasti temu i da je odvede u totalno drugom smeru. Da njeni Rendzeri mogu mirno da spamuju.

a-man? to bese onaj sto se frljao sa kojekakvim dimenzijama pa u nedostatku argumenata poceo da se vadi sa babom i pijacom :zcepanje:
kako nema veze sa temom? zasto si spomenuo to sto nema veze sa temom koju si sam otvorio?
podvuceno : opet si poceo da pises recenice gde ni sam sebe ne razumes. pocni sa prostim recenicama, za koji dan prelazimo na prosto prosirene :lol:
 
To samo potvrdjuje moju teoriju (u stvari istinu) da repo fanovi kada nesto pocnu lupetati, ocekuju od normalnih ucesnika da im vicu "bravo" i tako to....
U suprotnom, pocinju da omalovazavaju i vredjaju, nazivaju nas "kvaziskepticima" i ostalnim vulgarnim epitetima.

A zna se ko u tome kolo vodi.
 
a-man? to bese onaj sto se frljao sa kojekakvim dimenzijama pa u nedostatku argumenata poceo da se vadi sa babom i pijacom :zcepanje:
kako nema veze sa temom? zasto si spomenuo to sto nema veze sa temom koju si sam otvorio?
podvuceno : opet si poceo da pises recenice gde ni sam sebe ne razumes. pocni sa prostim recenicama, za koji dan prelazimo na prosto prosirene :lol:

:rtfm: sitnicaris. pusti coveka da veruje u sta hoce da veruje :rtfm:
ali to je sve :eek:
vanzemaljci nisu fizicki.ovi su svetlost tj kugla tj stvar :rtfm: :dash: :think:
 
Ma jesam u pravu. Nema veze sto su glasne zice misici i srce je sastavljeno od misica pa je opet organ.
Svaki skup tkiva koji vrsi odredjenu funkciju jeste organ.
Ovo je Sah Mat..
Ali posto te veseli da budes u pravu a meni je zao da ti protivurecim .....pravicu se da nije... OK :gace: :) kobajagi.

srce nije organ nego misicna pumpa
Srce je mišićna pumpa koja svojim ritmičkim kontrakcijama omogućava stalni protok krvi kroz sva tkiva obezbeđujući normalnu razmenu materija.

znaci ne kobajagi, nisi u pravu i... tacka.
 
vrste Reptoida:

ALIENS1.JPG


opshti fizicki opisi Reptoida:
http://www.reptoids.com/Vault/phydes_ver1.htm

Ako su crteži reptoida vjerodostojni, ne bi se baš moglo zaključiti da su superiorna rasa.
Ona krila kod prvog sa lijeve strane teško mogu da služe za letenje a onaj ispod upitnika vjerovatno ima problema sa spavanjem na leđima. Možda su inteligentni i imaju naprednu tehnologiju. Vjerujem da je tako jer je očigledno da ne mogu da koriste standardne tastature i miševe s obzirom da ne vode baš računa o noktima na rukama ili kako se to kod njih već zove. Izgledaju nervozni ali je to možda zbog toga što su "uhvaćeni" bez odjeće.
Ipak, valjao bi nam ovaj jedan visoki večeras u reketu protiv Velike Britanije.

Nadam se da mi reptoidi neće zamjeriti zbog ove moje opservacije i da me neće pojesti. Takođe se nadam da mi neće zamjeriti ni forumaši koji imaju određena znanja iz ove oblasti i koji to znanje nesebično dijele sa nama.
 
Nije organ nego Misicna pumpa.... OK. :hahaha:

ps. Nikako nemam nameru da ispadnem bezobrazan pred tobom zato sto se smejem ali moras sama priznati da ovo jeste smesno. Dakle izvini na tome i bolje je da se vratimo na temu. koja glasi Reptili.

cekaj prvo da raspravimo sta je tu smesno?
srce nije organ, naucno dokazano.

@tema, milion puta sazvakana, bez i jednog jedinog dokaza da poverujemo u reptile i ostale nebuloze. dakle, ni jedan trag postojanja ovih "bica" sem nenormalnih tekstova sa jos nenormalnijih sajtova i foruma.
 

Back
Top