Rekli su o meni

Nisam dobro procitao uvodi post i mislio sam da se radi opcenito. Sta se tice forumskog rekli su o meni me bas previse ne dira. Dozivio sam dva puta u pp manjih neugodnosti, ali kada pogledam to su pisali beskicmenjaci koji se skrivaju iza tipkovnice.
 
Nisam dobro procitao uvodi post i mislio sam da se radi opcenito. Sta se tice forumskog rekli su o meni me bas previse ne dira. Dozivio sam dva puta u pp manjih neugodnosti, ali kada pogledam to su pisali beskicmenjaci koji se skrivaju iza tipkovnice.
Svugde ima budala ili zlonamernih, pa i ovde. Jasno ti je da je tih par manjih neprijatnosti procentualno zanemarljivo. ;)
 
Svugde ima budala ili zlonamernih, pa i ovde. Jasno ti je da je tih par manjih neprijatnosti procentualno zanemarljivo. ;)
Znam. Kao sta sam vec pisao u internet komunikaciji sam vec 25 godina. Sva sreca nisam imao nekih vecih neugodnosti u sve te silne godine tipkanja. Upoznao sam ljude iz raznih drzava uzivo tako da me ovo dvoje ne zamara previse. Pisem to samo radi toga jer je takva tema.
 
Inspirisala me rasprava sa nekim osobama za ovu temu.
Do sad, u forumskim raspravama, o meni su rekli da sam debela, da sam dodola, da sam u vezi sa zabom, da imam 50 godina, da sam dodjoska (sta je problem u tome, ali nisam), da sam klon (dobro, mozda i jesam bila, ali drugi nalog mi je ugasen na moj zahtev).
A sta su sve o vama govorili?
Podelite sa nama najsocnije pretpostavke o vasoj licnosti.

E da, neki pacijenti sa politike misle da sam Dzeg.
O meni se ili nista ne prica ili svi lepo pricaju, tako da mirno spavam.
 
Inspirisala me rasprava sa nekim osobama za ovu temu.
Do sad, u forumskim raspravama, o meni su rekli da sam debela, da sam dodola, da sam u vezi sa zabom, da imam 50 godina, da sam dodjoska (sta je problem u tome, ali nisam), da sam klon (dobro, mozda i jesam bila, ali drugi nalog mi je ugasen na moj zahtev).
A sta su sve o vama govorili?
Podelite sa nama najsocnije pretpostavke o vasoj licnosti.

E da, neki pacijenti sa politike misle da sam Dzeg.

U, ala si ti popularna, ono baš. Meni za 10 godina niko ništa.
 
Inspirisala me rasprava sa nekim osobama za ovu temu.
Do sad, u forumskim raspravama, o meni su rekli da sam debela, da sam dodola, da sam u vezi sa zabom, da imam 50 godina, da sam dodjoska (sta je problem u tome, ali nisam), da sam klon (dobro, mozda i jesam bila, ali drugi nalog mi je ugasen na moj zahtev).
A sta su sve o vama govorili?
Podelite sa nama najsocnije pretpostavke o vasoj licnosti.

E da, neki pacijenti sa politike misle da sam Dzeg.
A inače, to što te zovu Džeg, to i nije neki kuriozitet. Ovde svakog novog člana zovu Džeg. Mada ja uopšte i ne znam šta je Džeg. Ali se sećam da mi je jednom davno neko poslao poruku da se ne zajebavam sa Džeg i da je to sumnjiv tip tipa ono špijun, prati šta ko piše i to.
Šta god to značilo.
 
U, ala si ti popularna, ono baš. Meni za 10 godina niko ništa.
E, pa nesto ne vidim da sam popularna, bice da sam konflikta 🤭
A inače, to što te zovu Džeg, to i nije neki kuriozitet. Ovde svakog novog člana zovu Džeg. Mada ja uopšte i ne znam šta je Džeg. Ali se sećam da mi je jednom davno neko poslao poruku da se ne zajebavam sa Džeg i da je to sumnjiv tip tipa ono špijun, prati šta ko piše i to.
Šta god to značilo.
Mislim da sluzba ne obitava po forumu, a i za mene bi se mislilo da sam spijun kad bi se znalo moje radno iskustvo, npr. To prosto neko bulazni za dzegulju jer je niko nikad nije video i sl.
 

Back
Top