Reklama - 60 sekundi za Kosovo

ko pravi srbin:confused:on te prijavljuje odmah ako nisi na istoj talasnoj duzini.

Па ево видиш да ово твоје заје6авае и подјебавање, :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
па чак и вређање јер генерализујеш - као прави Србин,
нити хоћу, нити желим да пријавим!!!
Али кад' претерате
a043.gif
 
Siptar smaras ubitacno.Ne znam sta pokusavas sa svime ovim,a i iskreno me ne zanima.Toliko je argumenata protiv vas da ste vec zapenili!:lol:

Сад је бар јасно да је политика власника и супермодератора отворено прошиптарска. Јер да није били би сви они уклоњени у пар минута, на радост свих нормалних форумаша
 
Па ево видиш да ово твоје заје6авае и подјебавање, :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
па чак и вређање јер генерализујеш - као прави Србин,
нити хоћу, нити желим да пријавим!!!
Али кад' претерате
a043.gif

Нигде нисам претерао , дајем контра аргументе , браним своје , ко што цео свет ради исто ..
 
sto se mene tice,vezbaj na sve jezike sveta.tvoje je pravo.
steta sto na albanskom tesko ti ide:hahaha::hahaha:

Па то је намењено теби и осталим члановима твоје мањине.
Примећујем да се солидно , ајде, нек буде добро, користите српским језиком, што је позитивно, па вежбајте песмицу и на другим језицима.
 
Па то је намењено теби и осталим члановима твоје мањине.
Примећујем да се солидно , ајде, нек буде добро, користите српским језиком, што је позитивно, па вежбајте песмицу и на другим језицима.

који језик мислите мадаме ? Једно 5 страних језика спреман сам да вас научим :mrgreen:
 
А шта са мислио , на сваки пост речи РАЗУМЕМ ДРУЖЕ КАПЕТАНЕ ?
Прошло је то време ..

Па говориш неистину - ЛАЖЕШ БРЕ, ЛАЖЕШ!!!
Паљење џамија у Београду и Нишу,
догодило се као директна последица 17-о мартовског погрома и страдања Срба на Косову и Метохији!!!
То цео свет зна - само та информација изгледа још није стигла до тебе!?:think::think::think::sad2::sad2::sad2:

Али сви знамо да то и ви одлично знате!!!

Ако можеш нормално и аргументовано да комуницираш - ДОБРОДОШАО,
у противном
a043.gif
 
Па то је намењено теби и осталим члановима твоје мањине.
Примећујем да се солидно , ајде, нек буде добро, користите српским језиком, што је позитивно, па вежбајте песмицу и на другим језицима.

na zalost,ne volim pesmice:think:
 
Па говориш неистину - ЛАЖЕШ БРЕ, ЛАЖЕШ!!!
Паљење џамија у Београду и Нишу,
догодило се као директна последица 17-о мартовског погрома и страдања Срба на Косову и Метохији!!!
То цео свет зна - само та информација изгледа још није стигла до тебе!?:think::think::think::sad2::sad2::sad2:

Али сви знамо да то и ви одлично знате!!!

Ако можеш нормално и аргументовано да комуницираш - ДОБРОДОШАО,
у противном
a043.gif

po tvojem:dash:
 
pa ti i onako nista drugo ne znas,prijavi bre.nemoj da me zalis.:think:

где су ти докази да је 95% срба продало станове, шиптаре ?


Mani se bre toga.Kad vidis kako pene pokusavajuci da dokazu neke svoje teorije je sasvim dovoljno zadovoljstvo!

Ja мислим да су их америка и европа пустиле низ воду, економска ситуација им је очајна, па се од муке пријављују на овкаве форуме :rotf:
 

Back
Top