REJTING LDP RASTE

Rejting LDP raste pisu analiticari....Jedina stranka koja govori istinu, koju mnogi ne zele da cuju.....Anti globalisti bi da uguse ovu stranku ali narod vidi da se nihova predvidjanja ostvaruju...Iako njihova predvidjanja nisu milozvucna za konzervativne stranke, predvidjanja LDP su se ostvarila, i po pitanju Kosova, ulaska u EU, bogami i NATO.....Koji je drugi put Srbije???Izolacija, tajkunska Rusija koja nas ostetila sa NIS????Sve je vise ljudi koji osvesceni posmatraju real-politiku.....http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Rezervni-igrach-vlasti.lt.html

Тако је било и пред прошле изборе...Чеда пијани Остојић и Србљановићева су нам говорили да ће ЛДП добацити до 13% и на крају.........једва 5%
Нема шансе да ЛДП на било који начин самостално пређе ни 6-7% и нико се још није јавио да прихвати понуђену опкладу.

Народ једноставно не жели ЛДП зато што му није јасна демагогија, кохабитација са СПС, подршка влади прилком доношења сваког скандалозног закона, Чедино мистериозно богатство, џипови, недостатк програма, дружење по Шилеровој, умешаност у убиство зорана ђинђића, партија као приватно предузеће које су сви оснивачи већ напустили, политичка трговина..............Нема шансе. Плафон ЛДП-а је ту негде око цензуса.......нудим опкладу
 
Тако је било и пред прошле изборе...Чеда пијани Остојић и Србљановићева су нам говорили да ће ЛДП добацити до 13% и на крају.........једва 5%
Нема шансе да ЛДП на било који начин самостално пређе ни 6-7% и нико се још није јавио да прихвати понуђену опкладу.

Народ једноставно не жели ЛДП зато што му није јасна демагогија, кохабитација са СПС, подршка влади прилком доношења сваког скандалозног закона, Чедино мистериозно богатство, џипови, недостатк програма, дружење по Шилеровој, умешаност у убиство зорана ђинђића, партија као приватно предузеће које су сви оснивачи већ напустили, политичка трговина..............Нема шансе. Плафон ЛДП-а је ту негде око цензуса.......нудим опкладу

Evo vracarac...Ako budu imali visi od 20% ti mi dodjes 3oo evra poslacu ti ziro racun.....Ako ja izgubim ti meni...Tamanan lova za obnovu kompa...Vazi....?????
 
Rejting LDP raste pisu analiticari....Jedina stranka koja govori istinu, koju mnogi ne zele da cuju.....Anti globalisti bi da uguse ovu stranku ali narod vidi da se nihova predvidjanja ostvaruju...Iako njihova predvidjanja nisu milozvucna za konzervativne stranke, predvidjanja LDP su se ostvarila, i po pitanju Kosova, ulaska u EU, bogami i NATO.....Koji je drugi put Srbije???Izolacija, tajkunska Rusija koja nas ostetila sa NIS????Sve je vise ljudi koji osvesceni posmatraju real-politiku.....http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Rezervni-igrach-vlasti.lt.html
LDP definitivno raste i dobija sve veću podršku savremenih građana Srbije. Ne mislim da će nekad doći do 30 ili 40 procenata glasova, ali sadašnje stanje će se bar utrostručiti u narednih par godina.
 
Postujem svako misljenje, ali reala ne...Vizije da se oslanjamo na Brazili Kinu i Rusiju polako padaju u vodu...Anti globalisti gube bitku.....


47972_spijuniranje_kf.jpg
 
Тако је било и пред прошле изборе...Чеда пијани Остојић и Србљановићева су нам говорили да ће ЛДП добацити до 13% и на крају.........једва 5%
Нема шансе да ЛДП на било који начин самостално пређе ни 6-7% и нико се још није јавио да прихвати понуђену опкладу.

Народ једноставно не жели ЛДП зато што му није јасна демагогија, кохабитација са СПС, подршка влади прилком доношења сваког скандалозног закона, Чедино мистериозно богатство, џипови, недостатк програма, дружење по Шилеровој, умешаност у убиство зорана ђинђића, партија као приватно предузеће које су сви оснивачи већ напустили, политичка трговина..............Нема шансе. Плафон ЛДП-а је ту негде око цензуса.......нудим опкладу

Немој тако... јаХ мислим да они дефинитивно имају шансе, а ево и наслов се римује:

Свет

Пронађена вакцина


против кокаина

vakcina.jpg

ВАШИНГТОН – Амерички научници пронашли су још један начин одвикавања од дроге – вакцину против кокаина.
Вакцина спречава дрогу да допре до центара у мозгу који биохемијски утичу на осећај пријатности, пренео ја „Глас Америке”.
Уједињене нације су 2008. године процениле да је у свету између 16 и 38 милиона људи зависника од дрога, међу којима и кокаина.


Амерички научници сада кажу да су развили вакцину која би једног дана могла помоћи значајном броју зависника од кокаина да се реше погубне навике.


Вакцина – направљена од протеина из безопасног вируса прехладе и једног молекула који имитира кокаин – одвоји дрогу и спречи је да допре до центра у мозгу који ствара осећај пријатност, каже Роналд Кристал, научник Одсека за генетику и медицину Медицинског факултета Веил Корнел у Њујорку.
Кристал је предводио екипу научника који су вакцинисали мишеве, а потом им убризгавали кокаин, понављајући убризгавање једном седмично, током 12 недеља.


„Рецимо, као да неко иде на журку и једном недељно ужива у кокаину. Мишевима се ништа није догађало: прву недељу, другу, трећу, четврту… Ми им дајемо кокаин, а мишеви само седе као да смо им дали воду”, рекао је он. Кристал каже да ће људима који се опорављају од зависности највероватније бити потребне додатне вакцинације бустер дозама.


Научници испитују ефикасност још једне вакцине против кокаина, која је у фази клиничких испитивања, али према досадашњим резултатима, она је ефикасна у само 40 оидсто случајева. Кристал каже да је његова вакцина, како изгледа, врло делотворна, у најмању руку код мишева, зато што је удружена с честицом вируса на који је тело веома добро навикнуто.



Танјуг
објављено: 09/01/2011


z:Dz:Dz:D
 
„Рецимо, као да неко иде на журку и једном недељно ужива у кокаину. Мишевима се ништа није догађало: прву недељу, другу, трећу, четврту… Ми им дајемо кокаин, а мишеви само седе као да смо им дали воду”,

z:Dz:Dz:D

Yebo ih otac kada daju misevima kokuz:D
 
LDP definitivno raste i dobija sve veću podršku savremenih građana Srbije. Ne mislim da će nekad doći do 30 ili 40 procenata glasova, ali sadašnje stanje će se bar utrostručiti u narednih par godina.

Maštaj. Istina je da si ti borac, do kosti, za takvo viđenje demokratije koja blage veze sa demokratijom nema, jer osporava PRAVO NA LIČNO MIŠLJENJE, pljuje po tradiciji i porpagira tezu da je sve što je autentično srpsko sinonim za primitivizam - ljudi, ipak, imaju razum.
 
ti si malecki druga slika joma - svi koji nisu sa nama su protiv. de, skontaj da nije sve u slepom podržavanju stava koji neka politička partija proglašava za jedino ispravan, skoro komunistički korektan. većina u Srbiji, posle, svega nema svoje favorite u politici. svi su im se smučili.
i meni su
.
To lutko !

Inace, sto se tice LDP reci cu sta mi se ne svidja, a sta mi se svidja.

Ne svidja mi se :

-Odnos prema Rusiji
-Odnos prema RS
-Odnos prema Raskoj i Vojvodini
-Ne volim njihovog lidera

Postujem kod LDP :

-privredni deo
-idealizam, posvjecenost ideji
-mlado clanstvo cine OK ljudi
-izuzetna hrabrost je zastupati takvu politiku u danasnjoj Srbiji

Dakle, nisu mi ni medju 2 najneomiljeniji, ni 2 najomiljenije. Dakle, imam i omrazenijih i omiljenijih stranaka- u sredini su mi na skali. Ja sam konzervativniji...
 
To lutko !

Inace, sto se tice LDP reci cu sta mi se ne svidja, a sta mi se svidja.

Ne svidja mi se :

-Odnos prema Rusiji
-Odnos prema RS
-Odnos prema Raskoj i Vojvodini
-Ne volim njihovog lidera

Postujem kod LDP :

-privredni deo
-idealizam, posvjecenost ideji
-mlado clanstvo cine OK ljudi
-izuzetna hrabrost je zastupati takvu politiku u danasnjoj Srbiji

Dakle, nisu mi ni medju 2 najneomiljeniji, ni 2 najomiljenije. Dakle, imam i omrazenijih i omiljenijih stranaka- u sredini su mi na skali. Ja sam konzervativniji...

Ja u ovom komentaru poštujem samo ono 'lutko' ipak u mojim godinama ....:lol:

Dete, NEKADA, čak vrlo često, prvo MORAŠ DA ZNAŠ ko je taj koji se za nešto zalaže i ZAŠTO

Ko ga finansira? U čijem interesu?

LDP je partija koja ima za cilj ANTI-SRPSKI interes i kada se, fol, zalaže za prave stvari. Samo stvarno me mrzi da ti objašnjavam. Ipak, do 2016, kada ćeš konačno sazreti valjda ću stići :cmok2:
 

Back
Top