Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

REJTING LDP RASTE

gossca

Elita
Poruka
17.138
nisam mislila bukvalno idol...:roll:

ali osoba koja ce dobiti moj glas, mora biti bolja od ostalih, a on to nije, on je isti kao i hiljade drugih obicnih tipova koje vidjamo po gradu...

ako sledimo tvoju logiku, onda mozemo da glasamo i za nekog na krsti:)

DEDA.D

Veoma poznat
Poruka
10.553
Ако је БоТа решио да мест Вука постави Чеду,значи да долази до промене партнера (не уИлазим,ко је пасивац а ко активац).

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Čeda je, bre, GENIJE !

On živi od POGREŠNE procene onih koji ga finansiraju, jer misle da je bitno imati nekog kao što je on u Srbiji, i naravno i posebno OD BESKRAJNE TUPOSTI ILI, još gore - ISPRAZNOSTI onih KOJI MU VERUJU.

NAPRED ČEDO !!!

Toliko je novih džipova pred tobom !

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Čeda je, bre, GENIJE !

On živi od POGREŠNE procene onih koji ga finansiraju, jer misle da je bitno imati nekog kao što je on u Srbiji, i naravno i posebno OD BESKRAJNE TUPOSTI ILI, još gore - ISPRAZNOSTI onih KOJI MU VERUJU.

NAPRED ČEDO !!!

Toliko je novih džipova pred tobom !

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Nije da ga podržavam - on je parazit. S druge strane, to što priča je na mestu - ali su mu dela licemerna. Tako da ne shvatiš pogrešno da sam njegov fan. Ali, batice, to što ti tvrdiš je toliko neprihvatljivo jednom prosečnom raciu, a pritom nema niti jednog validnog dokaza. Ti "svedoci" ne postoje, kao ni jedan
A šta to pa priča?
Prosipa gomilu demagoških fraza, a kada bi morao iste da prepriča običnim prostim jezikom ne bi umeo, već bi ispalo da ni sam jadan ne zna šta priča.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.