Referendum o nezavisnosti RS

Gle, još 1991. kad je počeo rat meni je jedan mudar čovjek rekao "Srbija će na kraju ostat bez Kosova, biće ponižena i pogažena"

Ako te šta zanima samo me pitaj potrudit ću se da saznam šta vam se sprema u sljedećem periodu. :zgrudvanje:

Kada je 92 poceo rat, ja sam konto, ''dal su ovi muslimani normalni,sta njima ovo treba...''
I posle tolikog stradanja sada da pitas muslimana u bosni ,za sta su se oni borili,ne bi znao da ti kaze... i ko da im je bilo malo rata,oce opet.
 
Pre ce biti da ga hoce ovi iz RS-a , nego Bosnjaci ....

ko su ti ti bolesnjaci jel to neko tursko jelo haha ..............oduvjek ste bili Turci i zauvjek ce te to ostati ,a posto ste Turci srecu treba da potrazite u vasoj rezervnoj otadzbini Turskoj ..tamo radite sta vam je volja a Srpsku Bosnu ostavite na miru janicari

cuvajte tih vasih 23% teritorija bivse BIH ko oci u glavi jer vrlo lako bi se moglo desiti da izgubite i to sto imate ,sudbinu BIH ce rjesiti Srbi i Hrvati vi Turci niste nikakav faktor
 
EŠTON: BiH OSTAJE CELOVITA
Politika - Pre 33 minuta

BRISEL - Visoki predstavnik Evropske unije (EU) za spoljnu politiku i bezbednost Ketrin Ešton odbacila je ideju o referendumu o statusu u nekom od delova Bosne i Hercegovine i istakla da će članstvo u EU biti ono što će zemlju održati na okupu.

"Bez obzira na referendume, kojih može biti koliko žele, to će da bude jedna zemlja", rekla je Eštonova u raspravi u Evropskom parlamentu, koji treba da potvrdi njeno imenovanje.

Ešton je u govoru pred evroparlamentarcima pomenula BiH kao jedno od mesta gde će se ona i njena diplomatska služba, posebno angažovati.

"Potrebna nam je efikasna strategija kako bi se prevazišao politički zastoj u BiH", rekla je ona.

Ona je takođe rekla da je region prilično visoko među njenim prioritetima i da je logično da se ne bavi samo globalnim pitanjima, nego i neposrednim, najbližim susedstvom.

"Naš širi međunarodni krediblitet zavisi od toga kako se ponašamo u našem najbližem susedstvu, kako sarađujemo sa našim najbližim susedima", rekla je Ešton, misleći na zapadni Balkan, gde je izdvojila pozitivne primere vizne liberalzacije za Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju, prenosi Srna.

neko nas gadno mrzi- svima dopusteno- osim nama !!!
 
To se i ja pitam!
BiH je neprirodna drzava- a oni kukali na Jugu!
Да, Југославији нису дали да опстане али зато је морала мултиетничка Хрватска, мултиентична Босна и Херцеговина, па данас ни овим мученим Србима са севера КиМ не дају да се споје са Србијом.
 
Да, Југославији нису дали да опстане али зато је морала мултиетничка Хрватска, мултиентична Босна и Херцеговина, па данас ни овим мученим Србима са севера КиМ не дају да се споје са Србијом.

Pokušali su da završe ono što im nije uspjelo 1941. godine, nadali su se konačnom riješenju srpskog pitanja u bosni. Srećom nisu uspjeli ali opet će čekati pogodan trenutak.
 
Ne sanjali su o "velikoj Srbiji" i pokusali ove druge etnicki ocistiti, ali nije im krenulo kako su zamislili ... Ne kazem svi , ali jedan deo bolesnih umova kojih je imalo na svim stranama ...

Значи Србима забрањено и да сањају, а ако се којим случајем зајеббу онда то неки узимају као довољан разлог да се такви Срби ликвидирају на лицу места
Можда су Срби само желели да живе у истој држави, наравно та држава би била само у границама где су Срби били апсолутна већина, али не они су поред тога желели и етничко очишчену територију, по могућство и по неки геноцид да изврше јел шта ће им држава ако нису извршили пар геноцида.
Мени мало чудно како то Срби сањали о великој и етнички чистој Србији, Срби починили највише злочина а кад погледамо крајње резлутате видимо да нема пар стотитина хиљада Срба у Хрватској и да у некада највећем српском граду ван Србије скоро и да нема Срба. Наравно ово би здрава особа некако и могла да прогута али када чује како је Србији припало сво наоружање од бивше ЈНА, и како су Срби имали разрађени план да очисте сво несрпско становништо а да су их ето голоруки Хрвати и Турци спречили у томе е у то не може да поверује ни најгори болесник Лазе Лазаревића, и он би посумњао да ту нешто не штима.
 
Ne sanjali su o "velikoj Srbiji" i pokusali ove druge etnicki ocistiti, ali nije im krenulo kako su zamislili ... Ne kazem svi , ali jedan deo bolesnih umova kojih je imalo na svim stranama ...

Ne nismo mi sanjali o Velikoj Srbiјi, nego nismo htjeli da živimo sa Muslimanim u državi u kojoj će oni da vladju, tj. oni biti begovi a mi raja!
 
Poslednja izmena:

Back
Top