Referendum o nezavisnosti RS

Republika_srpska_map.png

Ovo je karta iz Daytona.

Danas BiH izgleda ovako:

nobqyf.jpg
 
Ja sam vjeran Bosni i Hercegovini, a ne bilo kojem entitetu.
Isto ste govorili i prošle godine, pa smo u novu ušli sa najavom za mogućnošću da entiteti izgube još koju nadležnost sada u februaru kada se u Madridu budu morali sastati svi lideri političkih stranaka iz cijele BiH.

Takođe, ste prošle godine istu priču pričali, malo adrenalin ostalim neupućenim forumašima dizali (poput Srbinu Srbinoviću, koji pokušava kroz pjesmice pokazati svoje neznanje), a istovremeno je BiH uz i Dodikovu saglasnost predala zahtjev za prijem u NATO i postala nestalna članica UN.

Baš se radi na nezavisnosti, nema šta...:zjelka:

Samo ti i dalje budi veran toj imaginarnoj BiH, i uzivaj..

Naravno, isto ti zelim i sa preostalim delom, ukoliko vam hrvati ne oduzmu i to od tih 51% sadasnje..
Elem, kako rece RSM, uzivajte u to 23%..

Znam, Srbine, tesko je priznati, ali pominjes da se prosle godine suskalo, krajem godine se otvorenog govorilo, a sada znamo i dosta vise detalja, ali niko nista ne preduzima, a niti moze..

Mozes samo da penis i nista vise.. :mazi:

Tacka.
:rtfm:
 
BH srbin je zaboravio napomenti da je Brcko distrikt kondominijum odnosno zajednicko vlasnistvo oba entiteta i da je medju entitetska granica jasno definisana i gradjani distrikta imaju drzavlanstva entiteta i da su Srbi 80% vecina u djelu distrikta koji pripada RS
 
Samo ti i dalje budi veran toj imaginarnoj BiH, i uzivaj..

Naravno, isto ti zelim i sa preostalim delom, ukoliko vam hrvati ne oduzmu i to od tih 51% sadasnje..
Elem, kako rece RSM, uzivajte u to 23%..

Znam, Srbine, tesko je priznati, ali pominjes da se prosle godine suskalo, krajem godine se otvorenog govorilo, a sada znamo i dosta vise detalja, ali niko nista ne preduzima, a niti moze..

Mozes samo da penis i nista vise.. :mazi:

Tacka.
:rtfm:

Ma dobro. Vidim da se stalno ista priča ponavlja, 23%, referendum, neko pjeni, drugi mašta...i ništa novo.

Nego, da mi konkretno neke stvarimo odredimo?

Kada se ti i ja na ovome forumu oko ove teme opet da čujemo?

Eto rekao si ljeto je period održavanja referenduma. Ja ću biti tolerantan, pa predlažem jesen. Dakle, ako se desi referendum o nezavisnosti do okotobra, ja svakom forumašu šaljem PP i još uz to javno svima čestitam na referndumu.
Ako imaš i boljih ideja, spreman sam za bilo koji ustupak učiniti ako zaista vrijeme do oktobra ove godine pokaže da si u pravu.
 
Ma dobro. Vidim da se stalno ista priča ponavlja, 23%, referendum, neko pjeni, drugi mašta...i ništa novo.

Nego, da mi konkretno neke stvarimo odredimo?

Kada se ti i ja na ovome forumu oko ove teme opet da čujemo?

Eto rekao si ljeto je period održavanja referenduma. Ja ću biti tolerantan, pa predlažem jesen. Dakle, ako se desi referendum o nezavisnosti do okotobra, ja svakom forumašu šaljem PP i još uz to javno svima čestitam na referndumu.
Ako imaš i boljih ideja, spreman sam za bilo koji ustupak učiniti ako zaista vrijeme do oktobra ove godine pokaže da si u pravu.

Sto bi bas cekali jesen..
Sto ne i Jun, proletni mesec aaaa????

Tacka.
:rtfm:
 
Ne kapiram kakav ti ustupak trazis..
Vi iz federacije samo trazite ustupke, i to vec radite 20 godina..

Pa dosta je vise majka mu stara..
Ustipili smo vam i previse, pa sad hoces i ovde ustupke...

Nema vise nikakvih ustupaka...

Tacka.
:rtfm:

Baš si profulo priču.

Nikom ništa, javljam ti se u junu preko PP samo da ti kažem da je BiH ostala cjelovita sa uređenjem kakvo je danas.
 
A koji bi trebao biti argument? RS je entitet u sklopu BiH. To što vi vi htjeli da ste država to su vaši mokri snovi.


Gde zuris BA???
Mokre snove ste do sada imali vi i sto je najtuznije imate ih i dalje..
Mokri snovi su bili:

Unitarna BiH, pa ostali mokri snovi
Pa Celovita BiH, pa ostali mokri snovi (ako smatras celovitu na nacin kako je sada, sta je nego mokri snovi
Pa zelena transverzala, ponovo mokri snovi
pa BiH po serijatskom zakonu, opet mokri snovi

da ih ne nabrajam vise...

:mazi:

Tacka.
:rtfm:
 
Baš si profulo priču.

Nikom ništa, javljam ti se u junu preko PP samo da ti kažem da je BiH ostala cjelovita sa uređenjem kakvo je danas.

Nisam ja profulio pricu, znam sta si zeleo sa tim, alil ni taj ustupak ni tu vrstu pogodbe ne zelim da dam..

A sto se tice "ustorjstva", ja imam pravo glasa na referendumu, bez obizra sto zivim u Srbiji jer imam Drzavljanstvo Republike Srpske, tako da mogu da dam svoj glaz ZA Nezavisnost Republike Srpske, ili glas koji mi bude odgovarano na bilo koje pitanje koje bude postavljeno...

Tacka.
:rtfm:
 
ko ce plakati bahire vidjecemo ....kako stvari sada stoje jedini koji bi mogli plakati ste vi iz trokutica 23% ....bahire brini ti brigu kako da sacuvas tih 23% jer hrvatima ste stali na zulj otice vam istocni Mostar,Bugojno,Gornji i donji Vakuf ,Travnik i jos mnogo toga u sredisnjoj Bosni

vrlo lako bi se moglo desiti da srbi i hrvati podjele tih vasih 23 %

Nije otišlo 1993. pa neće ni danas.
 

Back
Top