REČNIK BEOGRADSKOG ŽARGONA

@neBeogradjani

u Beogradu jeste najbolje, svidelo se to vama ili ne...pokazujete tipicne primitivne osobine 'guranja klipova u tockove' postovanjem na ovoj temi...
ponavljam - VI ste oni koji stvaraju takvu sliku o BEogradjanima, a ne mi. Vi tvrdite da su Beogradjani najgori, a recimo Novosadjani najbolji....Vi mrzite Beograd i Beogradjane, a to se zove fasizam. Vi tvrdite da je ovde prljavo, a prljavo je zbog seljobera kao sto ste vi i sto bacate hejt (da, bacate hejt) na bg i ljude odavde...
dosta bre vise, taj kompjuter moze da vam sluzi i za nesto druko a ne za izdrkavanje po forumima...uostalom sta lupetate da u bg nista nije gradjeno i uradjeno? Ko nije boravio ovde u poslednje vreme ne zna sta se ovde radi i kako ide...

zakljucak:
mozete samo da nas mrzite...ili kao sto je neko rekao
"Ko se probudio u Beogradu za danas je dovoljno postigao u životu."
 
Wilkołak:
Hvala na pomoci kolega! Lepo napisano! Priznajem bolje si to formulisao od mene!

Mene nerviraju one price tipa:"Kod nas u BG je najbolje to....najbolje ono...vi nemate to...vi nemate ono...." Pa, imali bi, naravno, kada bi se manje novaca dalo za f*cking BG.... Dosta vise sa tim! Di su nasi novci? Ovo je bilo pitanje u Vojvodini pa smo svi tada pricali o nekakvim autonomasima, ali to je situacija u celoj Srbiji...DI SU NASI NOVCI???

Sto se tice diskutanta sa imenom baki 75 .... primi moje saucesce zbog tvoje brzo izumrle inteligencije!

Napred provincija!

Ja se izvinjavam zbog svoje upadice, nisam je napisao u ljutitom tonu, ali sam samo hteo nekima da odgovorim i da ima i drugacijeg misjenja od onog za koji samo vi znate.

S druge strane, ne bih ni da se forsira neka druga strana kao bolja..., jer ono sto sam rekao za jednu stranu vazi i za drugu!

Ne volim odvajanja, sto neki bas to cine. Sto rece paja - maca: "sve je ovo Srbija"
 
Slučajno sam ušla na forum,pa sam morala da se registrujem da bih podržala Wilkolaka,dakle niko se nije prenikovao...Jel' vam jasno kakvi ste kad celo krdo vas Beograđana ne može izaći na kraj sa njim,tip je odličan!Nemojte me pogrešno shvatiti,ali nekako ste brate slinavi...
 
On ima cudesnu moc
da svetlom ispuni noc
belinom osmeha svog razgoni tugu
On ljubav svakome da
i vrata otvara sva
k'o stari voljeni drug uvek je on

Beograde, Beograde
na uscu dveju reka ispod Avale
Beograde, Beograde
vec vekovima cuvas beo lik
Beograde, Beograde
ti srce svoje nesebicno darujes
Beograde, Beograde
tvoj zagrljaj i ljubav zele svi

Za tebe k'o da stoji vreme
ti zivis srcem uvek mlad

Beograde, Beograde
svi vole tvoje nasmejane ulice
Beograde, Beograde
sa nama i u nama zivis ti



:D
 
soa, soa
pazi ovako...
ja recimo ne volim da gledam golf i smatram da je to uzasno dosadan sport.
I tako, ne ulecem na forume da smaram likove koji to vole da su kreteni i budale. A ponajvise ne ulecem u teme koje nemaju veze sa tim...
To se zove KULTURA!...
A vi se posle pitajte zasto vas zovu seljoberi...
 

Back
Top