Quantcast

Razvedena zena

Cakana Andjelic

Poznat
Banovan
Poruka
8.167
:lol:
duhovita si
ne znam, Bambi, kad sam bio klinja gldali smo Jelenka, da l je bi Bambi, ili je bio Jelenko, ne sećam se više, al čini mi se da su ga ubilili lovci
nešto smo plakali ja i moja drugarica iz tog doba, al davno je bilo, ne sećam se
kasžu da čovek zaboravlja ružne uspomene
da l su moje ružne što su ubili Jelenka, il što smo morali da molimo njenu babu da nam pusti to nA TV, ni to ne znam
il ne znam što sam došao sa svadbe i pod ozbiljnim sam dejstvo m alkohola, ko će ga znati
a, bogu ti, šta ću se ja njoj zavlačiti u gaćice, tu je već zauzeto, a ja ne volim da se laktam, ja sam savim fin mladić
al jeste mi naneki način bila zanimljiva i inbspirativna, ne sporim
Zato sam se oi javio
čudno je kako ste sve iste, na neki način
mislim može se se napraviti nekoliko kategorija, al u toj kategoriji nekoj neverovatno je koliko satew iste
kako istro vreagujete, isto govotrite, isto uzdišete, isto svršavate
al neću više da tupim slova, borovnica je u onoj kategoriji kojoj je lakše uterati metar u guz7icu nego santim u glaviu
il se samo nismo shvatili
ooooooo, zar se nismo shvatili
ovde su samo suze trajne
ma, dobro, mao istupim slova, malo se pravim pametan
možda pomogne njoj, možda nekom drugom, možda nikom
nebitan ja njoj, nebitns ona meni, al možda smo bacili svetlost iz drugog ugla, možda bude vajde
mada teško, il ona new kapira, il ja mašim
a bolje i da mašim, nego da pšogodim pa da pati
svaka ti ka njegoseva

Borovnicaa

Obećava
Poruka
75
Ostade. Za sada sve ok. Popričali smo lepo, on želi da sledeće godine, najkasnije do proleća krenemo u realizaciju naše zajednice i sve što ide uz to. Seli smo jedan dan i karte na sto. Pričali smo otvoreno, pitala sam čemu sve ovo vodi i on je mene pitao isto. Njega plaši to što zna da ja mogu sama i bez njega i plaši ga to što misli da ću mu opet za svaku sitnicu pokazivati gde su vrata. Misli da sam netrpeljiva i da ću mu zvocati i za šta treba i za šta ne treba i eto zato je odlagao sve to. Takođe želi da poradi na poslovnom planu i da počne više da zarađuje, kada sam pitala zašto, imamo i ovako dovoljno, odgovorio je da mi imamo i moje dete koje raste i da će mu trebati sve više i da želi da nas obezbedi, uz drugu decu za koju se nada da ćemo imati. To mi je bilo drago da čujem. S druge strane, i ja imam svašta nešto što me plaši, jedan od najvećih strahova je kako će se on ponašati prema mom detetu kad dobije svoje (naše)... ali obzirom da smo još uvek zajedno, shvatili smo da smo jači od tih strahova i da ćemo da guramo pa ćemo da vidimo. Svi ljudi koji su vremenom saznali da smo opet zajedno su baš srećni, ili bar dobro foliraju, od njegovih najbližih pa do mojih i zajedničkih prijatelja.

petunija_love

Poznat
Poruka
9.787
Koliko je opasno biti sa razvedenom zenom i njenom decom ako se oni svi npr. urote protiv vas, zato sto im vise niste po volji?

Koliko su cesti slucajevi da oni svi napadnu i namlate tog coveka jer recimo nema vise para koliko oni zahtevaju
realno nisam čula za takav slučaj, ali ga odobravam ako se nekada negde desio (((:
ne znam ni kakav je to poriv u nekome da kusa isključivo razvedene žene, to je već za psihijatriju.

Ljubica970

Početnik
Poruka
16
Mislim da treba da uživaš još malo sa njim ali svakako da ne planiraš nešto ozbiljnije sa njim. Čim imaš takav utisak, a i meni deluješ ubedljivo, sumnjam da će neko moći da isprati tu tvoju snažnu energiju. Mušarci se svi pale na jake samosvesne , sposobne žene, a većina njih oženi neke klasične, za brak . Dakle, moj savet je ne upuštati se sa njim u nešto ozbiljnije.