Razmena utakmica

Postoji još jedna opcija za one sa brzom internet vezom kojima se ne čeka, mogu i da pošaljem "pozivnice" za sport-scene.net i sportbit.org pa da skidaju po svom ukusu. Tokom ove nedelje kompletiram kolekciju i prerezaću sve utakmice na nove diskove, nakon toga počinjem sa slanjem.

Ako neko ima utakmice naše reprezentacije iz 1995-96 ili 2001-02 (naravno dobrog kvaliteta) taj ima prioritet tj dobija prvi set

imam finale evropskog iz'95,finale svetskog iz '90,finale evropskog'91.
 
ima jedan video klub, zove se jeff, na vidikovcu, ustvari to nije video klub nego imaju samo sportske utakmice i dokumentarce, sve u vezi sporta, od ko zna kad do danas, i ima svega i svacega, na primer lupis hoces utakmicu zdravlje - partizan iz 2000.godine i oni imaju...pre je bio spisak utakmica na netu, al sad google ne moze da mi nadje tu stranicu, tako da ne znam dal jos uvek jeff i postoji.ako neko zna adresu, telefon ili nesto o jeffu nek baci na forum
 
Prošlog puta sam odustao od veće akcije zbog slabog interesovanja ljudi, ali pošto se dosta vas javilo ajde da pokušamo ponovo. Svi koji su zainteresovani neka sa jave do kraja naredne nedelje (17 februar) pa ću nekolicini da pošaljem diskove (još jednom, ne tražim ništa zauzvrat). Oni naravno moraju da obećaju da će dobijene diskove da iskopiraju za sebe i proslede dalje - dok god ima zainteresovanih diskovi moraju da kruže. Sva komunikacija biće na ovim stranama.

Dakle svako neka se prijavi postoom na ovoj strani do 17 februara da vidimo koliko nas ima. Nemojte da ostavljate adrese, već se samo javite. Adrese idu preko PM u trenutku slanja.
 
Kad se samo setim koliko sam ja takvih utakmica skinuo sa mixmakers-a.Haos koliko sam vremena izgubio mlateci se oko toga.Al lepo je kad ti neko da sve gotovo pa ti pregledas kao sto sam ja kasnije davao nekima,al i to mi je postalo gubljenje vremena.Skidao sam 3-4 meseca i bas kao pravio neku kolekciju tj imam oko 30 dvd-a i bar da sam kasnije gledao sve to nego stoji narezano...Zato sam odustao od daljeg skidanja i skidam samo nove utakmice tj all star i poneku utakmicu ako me zanima tj procitam da je Djinobili ubacio 44 pa ajd da skinem da pogledam i sl.
 

Back
Top