Quantcast

Razlika

MrNapokon

Elita
Poruka
16.576
Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa.
Ali nemojte one klasicne price vodjenje ljubavi je sa emocijama a sex je bez emocija i sl. To mi zvuci kao kada das temu u Osnovnoj: "Prolece je stiglo u nas kraj"
I onda pisu" I obuklo svoje sarene haljine.
Dakle zrelije....

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
Ali nemojte one klasicne price vodjenje ljubavi je sa emocijama a sex je bez emocija i sl. To mi zvuci kao kada das temu u Osnovnoj: "Prolece je stiglo u nas kraj"
Dakle zrelije....
vodjenje ljubavi je sa emocijama a ovo je karranje, zigovanje, utovar... :aha:
ustvari nema razlike to je jedno te isto :think:

Violetna

Elita
Poruka
22.090
Кад имаш потребу за његовом душом, да је досегнеш и онда осећаш да ту има много тога што те инспирише и не желиш да мењаш тај осећај са њим, можда је то.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.400
Dakle zrelije....
Meni je to isto..jer je u onovi svega uzivanje spojeno sa osecanjima..

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
:think: pa nema tu neke razlike, ebem se samo sa onim ko mi se jako svidja, to je minimum da bih ga pozelela u krevetu.....nije mi dovoljno samo lepo telo, mora u meni da probudi i koje-kakve emocije....

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
216.400
Pa cesto cujem da ima razlike. Toliko cesto da je postalo evidentno. Hajde sada, zasto se folirate?
Ne razumem te sada...Rekla sam da za mene nema razlike ..tako da cemu tvoja konstatacija da se foliram..ja i neizreciva jer i ona slicno misli kao ja

tako da nemoj ti da se foliras..

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
58.640
Dakle zrelije....
najzrelije :D

covek dao odgovor odavno .. nema razlike :mrgreen:

Uysal

Elita
Poruka
16.872
Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa. Ali nemojte one klasicne price vodjenje ljubavi je sa emocijama a sex je bez emocija i sl. To mi zvuci kao kada das temu u Osnovnoj: "Prolece je stiglo u nas kraj" I onda pisu" I obuklo svoje sarene haljine. Dakle zrelije....
Da ja tebi kažem.. :roll:
Ocito se ostali ne mogu pohvaliti bogatim sexualnim životom, za razliku od mene.. :kafa:

Vodio sam i ljubav, i sexao sam se..
Vodjenje ljubavi je moguce samo izmedju osoba koje se vole.. Tu sam obicno bio nježan..

Sex je vise pro forme radi, da zadovoljis svoje prirodne nagone.. Ovdje sam iznimno grub..
Dok ne prolije koju suzu, ja ne prestajem.. Doslovice, uprem u nju ko u životinju.

Imal jos nesto da te interesuje, da ti objasnim ? :think:

Poslednja izmena:

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540
Da ja tebi kažem.. :roll:
Ocito se ostali ne mogu pohvaliti bogatim sexualnim životom, za razliku od mene.. :kafa:

Vodio sam i ljubav, i sexao sam se..
Vodjenje ljubavi je moguce samo izmedju osoba koje se vole.. Tu sam obicno bio nježan..
Sex je vise pro forme radi, da zadovoljis svoje prirodne nagone.. Ovdje sam iznimno grub.. Dok ne prolije koju suzu, ja ne prestajem..
Znaci kod tebe ako ne proplace nisi ebo.
A jel place od srece ili od boli?

MrNapokon

Elita
Poruka
16.576
A jel to ono, spojeni ste, i gledate se satima ocima? Tipa zurite jedno u drugo i trazite duhove. Mozda vodjenje ljubavi ima veze sa prizivanjem duhova....Ima li draga? Evo cek, cek jos malo, nesto vidim...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.