Razlicitost?

hahahah pa tek sad je glupost isplivala na povrsinu...:heart:

Moj mozak je gohno puno mehurica... :heart:

Znaci:
Nastavim ovako i naci ce se vec ljudi kojima ce se do svidjeti (vec ih ima), a ostale jednostavno da sikaniram ili ono zdravo za zdravo? :lol:

I tvoje je gohno puno mehurica... :heart:

Salim se...pa ono, ako bas volis taj stil i ako imas nesto od toga onda ga zadrzi, ali naravno ne bi skodilo ni da se prema ostalima ponasas kol'ko tol'ko kako oni ocekuju...ne moras pred njima bacati "gangsta, nindza" stvari... :P
 
Znaci:
Nastavim ovako i naci ce se vec ljudi kojima ce se do svidjeti (vec ih ima), a ostale jednostavno da sikaniram ili ono zdravo za zdravo? :lol:

Ma zaebi ljude,ne trebaju ti toliko ,koliko tripujes..
Svako gleda svoj interes naravno,i ti si u drustvu zbog nekog razloga,vidis i sam da nisi totalni pripadnik

Kazem ti,gledaj samo da zadovoljis sopstvene potrebe,ostale ko ebe
Uvek sam smatrao slabicima one ljude koji zele sa svima da budu oukej i svima da udovolje,i takav je bas jedan moj..ortak xD
i on nikad ne zeli da se posvadja sa nekim ,jer zeli da ga svi vole.
I to je ono sto ljude tera u provaliju,zbog toga sto gledaju tudje interese a ne svoje,a svi znamo da necemo opstati u ovom sugavom svetu ako ne pazimo na sebe.

znam da ovo izgleda kao Juzerov talk,ali tako je :|
 
Moj mozak je gohno puno mehurica... :heart:



I tvoje je gohno puno mehurica... :heart:

Salim se...pa ono, ako bas volis taj stil i ako imas nesto od toga onda ga zadrzi, ali naravno ne bi skodilo ni da se prema ostalima ponasas kol'ko tol'ko kako oni ocekuju...ne moras pred njima bacati "gangsta, nindza" stvari... :P

hahhaha donji deo je posle dodao...to znaci da je dobro razmislio...gohno si jer ti slusas metal a mi smo svi grandovci ovde i svi nosimo plitke lone i air max...

daj covece, opusti se... koga briga sta ti slusas i kako se oblacis...mnogo je bitnije kako se postavis i kakva si osoba..ne razmisljaj o tome uopste...
 
Ma zaebi ljude,ne trebaju ti toliko ,koliko tripujes..
Svako gleda svoj interes naravno,i ti si u drustvu zbog nekog razloga,vidis i sam da nisi totalni pripadnik

Kazem ti,gledaj samo da zadovoljis sopstvene potrebe,ostale ko ebe
Uvek sam smatrao slabicima one ljude koji zele sa svima da budu oukej i svima da udovolje,i takav je bas jedan moj..ortak xD
i on nikad ne zeli da se posvadja sa nekim ,jer zeli da ga svi vole.
I to je ono sto ljude tera u provaliju,zbog toga sto gledaju tudje interese a ne svoje,a svi znamo da necemo opstati u ovom sugavom svetu ako ne pazimo na sebe.

znam da ovo izgleda kao Juzerov talk,ali tako je :|

Nema nista lose u tome da zelis da te svi vole, to i ja zelim :andjeo: (ovo je andjeo smajli, ali izgleda bas nadrkano, smrad) :mrgreen:...samo sto je to nemoguce i zato se treba pomiriti sa cinjenicom da je bolje biti ono sto jesi pa makar te volelo samo petoro ljudi... :P

hahhaha donji deo je posle dodao...to znaci da je dobro razmislio...gohno si jer ti slusas metal a mi smo svi grandovci ovde i svi nosimo plitke lone i air max...

daj covece, opusti se... koga briga sta ti slusas i kako se oblacis...mnogo je bitnije kako se postavis i kakva si osoba..ne razmisljaj o tome uopste...

Sta mene citiras ako se njemu obracas... :mrgreen:
 
Ma zaebi ljude,ne trebaju ti toliko ,koliko tripujes..
Svako gleda svoj interes naravno,i ti si u drustvu zbog nekog razloga,vidis i sam da nisi totalni pripadnik

Kazem ti,gledaj samo da zadovoljis sopstvene potrebe,ostale ko ebe
Uvek sam smatrao slabicima one ljude koji zele sa svima da budu oukej i svima da udovolje,i takav je bas jedan moj..ortak xD
i on nikad ne zeli da se posvadja sa nekim ,jer zeli da ga svi vole.
I to je ono sto ljude tera u provaliju,zbog toga sto gledaju tudje interese a ne svoje,a svi znamo da necemo opstati u ovom sugavom svetu ako ne pazimo na sebe.

znam da ovo izgleda kao Juzerov talk,ali tako je :|

Mogu sa tobom donekle da se slozim. Ali ipak valja da si sa dosta ljudi ok i dobar, jer nikad ne znas ko ti od tih ljudi moze zatrebat' danas ili sutra. Ali ne sad da se ulizujes svima i da budes potrcko da bi te primili. I dalje cu ja da guram svoje uz Marshall Mathersa i Aesop Rocka!
 
Meni je neverovatno koliko svim ljudima muzika oblikuje zivot...dok mene apsolutno zabole za muziku i ni ne slusam je nesto puno...k'o da sam neki izrod, osecam se bedasto malo... :O

Navika...sam mis ide ka tebi...:mrgreen:

Aaaa duusaaa...kad se ozenimo imacemo dvoje dece, jedno ide tebi drugo ide mene pa cemo ih razmaziti kako ko misli da treba... :rumenko: :heart:
 
Meni je neverovatno koliko svim ljudima muzika oblikuje zivot...dok mene apsolutno zabole za muziku i ni ne slusam je nesto puno...k'o da sam neki izrod, osecam se bedasto malo... :O



Aaaa duusaaa...kad se ozenimo imacemo dvoje dece, jedno ide tebi drugo ide mene pa cemo ih razmaziti kako ko misli da treba... :rumenko: :heart:

eej ovo gore ko da sam ja pisala...cak sam postavila i svoj "problem" ovde...pa su mi rekli da cu i ja da odlepim za tim s vremenom...i da cu slusati muziku all day, all night... i ja cekam da dodje taj momenat, al nikako...xDD

ja cu posle promeniti pol da bi mogli da se ozenimo...
 
Nema to veze sa stilom koji furas.
Cak i da si najveca seljacina,da si totalna sminka ili fensi opet bi te mrzeli.
Ti imas nesto sto drugima smeta,a to nije muzika ni oblacenje veruj mi.

Rekao sam da sam drugaciji i po razmisljanju i tome. A uz to nisam seljacina, cak sam jedan od najboljih djaka u skoli (ne streber). Ne kazem da njima to smeta, samo da malo toga imam zajednickog sa vecinom, ali isto imam odredjeno drustvo i musko i zensko.
 
To što se neko oblači na određen način nikako ne može da bude prepreka u društvenom angažovanju. Najbitnije je jedino ponašanje, tvoje prema drugima i koliko ti želiš uopšte da se družiš sa tim ljudima. Ako ti je stalo da se družiš, možeš, i tu sigurno nema problema.

Evo, ja, na primer, oblačim se potpuno normalno i izgledam iznadprosečno, pa opet se ne volim družiti mnogo sa bilo kakvim ljudima, pa ni u srednjoj školi. Ali to je samo zato što ja ne želim, Isto tako, ti kad bi želeo, mogao bi, nema to veze sa oblačenjem, već sa stavom.

Meni je neverovatno koliko svim ljudima muzika oblikuje zivot...dok mene apsolutno zabole za muziku i ni ne slusam je nesto puno...k'o da sam neki izrod, osecam se bedasto malo... :O
Amin.
 
To što se neko oblači na određen način nikako ne može da bude prepreka u društvenom angažovanju. Najbitnije je jedino ponašanje, tvoje prema drugima i koliko ti želiš uopšte da se družiš sa tim ljudima. Ako ti je stalo da se družiš, možeš, i tu sigurno nema problema.

Evo, ja, na primer, oblačim se potpuno normalno i izgledam iznadprosečno, pa opet se ne volim družiti mnogo sa bilo kakvim ljudima, pa ni u srednjoj školi. Ali to je samo zato što ja ne želim, Isto tako, ti kad bi želeo, mogao bi, nema to veze sa oblačenjem, već sa stavovima.

Vec i sa stavovima? Pa procitaj gore, misljenja nam se razlikuju. U svakom slucaju, jedan od par normalnih odgovora si dao :ok:
 
Dobro,svi smo mi bili debili kao decurlija. To je sve prolazni period,ali donekle i oblikuje licnost ne kazem,ali se prevazidje sa odredjenim godinama. :)

Dakle, normalan sam, nisam neki debil zbog toga, je l' to kazes, a,a,a,a? :rumenko:

eej ovo gore ko da sam ja pisala...cak sam postavila i svoj "problem" ovde...pa su mi rekli da cu i ja da odlepim za tim s vremenom...i da cu slusati muziku all day, all night... i ja cekam da dodje taj momenat, al nikako...xDD

ja cu posle promeniti pol da bi mogli da se ozenimo...

Ne kradi mi foru, ovo je moj blistavi momenat... :mrgreen:
Salim se...al' ozbiljno, kad pogledam ovde koliko nekima znaci muzika, posramim se... :rumenko: I bedak mi je kad me pitaju sta slusam, pa ja moram da kazes "Sve" zato sto nemam neki odredjeni tip muzike... :rumenko:
 
Dakle, normalan sam, nisam neki debil zbog toga, je l' to kazes, a,a,a,a? :rumenko:



Ne kradi mi foru, ovo je moj blistavi momenat... :mrgreen:
Salim se...al' ozbiljno, kad pogledam ovde koliko nekima znaci muzika, posramim se... :rumenko: I bedak mi je kad me pitaju sta slusam, pa ja moram da kazes "Sve" zato sto nemam neki odredjeni tip muzike... :rumenko:

pa ja kazem nista i onda se prekine conversation...:lol:
 
I to što se mišljenja razlikuju opet ne može biti velika prepreka. Svaki dan se ljudi svađaju i imaju različita mišljenja, čak i najbolji prijatelji i to ih ne sprečava da se druže. Sve je do tebe, odnosno do tvoje želje za socijalizacijom.
 

Back
Top