Ravnopravnost polova u punom smislu te reci

Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.
 
Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.

verovatno si ruzna.
 
Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.

Masala!

Konacno jedna objektivna! :ok:

Bona!
 
Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.


Nije uvreda za zenski rod , jer tako svaka zena razmishlja. Naravno da je lepshe biti u mushkom drushtvu, nego lepetati krilcima u jatu istih kokoshaka , gde ne moze da se dodje do izrazaja. Tako je zenama lakshe komunicirati i raditi sa mushkarcima, jer i pored ljushture, muzjaci imaju uglavnom divna, meka, saosjecajna srca i veliku popustljivost prema zenama (naravno sve je ok, dok zena to ne skapira i uhvati ,,furcat" ), elem htedoh reci...imaju neki drugi stav ( + ili - svejedno, ali generalno drugachiji) , nego shto bi imali prema nekom iz njihovog pola...kao shto i zene kljucaju po kresti jedna drugu ( surovost i sirovost prikrivena nepostojecom i laznom zenskom solidarnosti, kao shto ja sada radim tipichan primer medjukljucanja :) )...a kad naidju muzjaci, totalno drugi ohohohoo (blazi, mekshi, bla, bla, manje kritichan ) pristup imaju prema mushkarcima , jer su im oni ciljna grupa za ,,da im se bash ta zenka svidi''(bez obzira ako nije zainteresovana za sve te likove, ali da je NAJ u odnosu na sve druge kokshke mora da bidne)...znachi totalno drugi stav, ton, pristup prema muzjacima, jer joj nisu konkurencija i potrebni su joj kao hrana...dushevna......znachi..krajni zakljuchak...svaki muzjak ,,blazen u jatu zenskih''...svaka zenka ,,blazena u jatu muzjaka''...

i na kraju poslednji zakljuchak...lepo si sebi udelila kompliment...i ne sumnjam da je verododostojan...ali smeshna strana istorije...da svaka zenska koju ti deklarishesh u odred kokoshaka isto tako sebe smatra pametnom, orginalnom i drugachijom i uzda se u svoje jato muzjaka ( koji su btw odavno otkrili magijsku vrednost komplimenata na zenske ushi, mozak i nize od pupka delove...sa svrhom...) tako da iste te bi citirale tvoje rechi samo shto su one pametne , a ti si ofucana , glupa kokoshka

ali u detaljnijem istrazivanju...ja bih rekla da mi je skoro nemoguce sresti osobu koja je svesna svoje gluposti...chak i kad ti kazu ,,ja sam glup/a (zbog nechega)...nemam hrabrosti da testiram dalje i slozim ozbiljnu facu sve sa tekstom,,stvarno...i ja isto mislim da si stvarno glup/a , ali bilo mi je neprijatno da ti kazem..ali ljudi prichaju isto tako...mislim , pokazalo se na mnogo primera...ali nemoj da se nervirash, zivot je to..mslim, mozesh to mnogo da postignesh, radom, trudom..onako, sa rukama i tako to''...mozda skupim hrabrost...ali sve neshto osecam, da niko stvarno ne misli za sebe da je glup...iznad prosechna pamet je na svakom koraku

i josh jedno pitanje

da li ti vishe imponuje tvrdnja ,,zene nisu glupe, generalno ...zene su izuzetno pametne...i sve smo bratski jednake''

ili

zene jesu glupe, ali eto ti si jedan od izuzetaka...i mozesh biti ponosna na sebe shto si jedna od jednih odabranih zena, koje su dobile zenske atribute i mushku pamet...to je BOMBA LJUDI, TO JE CHISTA DESETKA BOMBA...OPASNA BOMBA

i seticu se josh nechega`
 
Poslednja izmena:
ja sam resavao IQ testove po internetu i uvek se rezultat krece oko 120 a musko sam. Ajde da napravimo test od 10 muskaraca i 10 zena pa koja grupa ima vise poena zbirno onda je ta polna grupa bolja. Evo moj rezultat za test na stranici LINK.

Moj rezultat:

68537622.png
 
Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.

Apsolutno se slazem! Razgovor sa zenama se pretvara u tesku dosadu ako nema neki cilj. Sa muskom osobom mozes da pricas tzv small talk,sa zenom ne.Mozes,ali dobices zelju da izvrsis harikiri na licu mesta,ili da namestis situaciju kao kapisoda i ksendza,da ubijes i sebe i nju. Tako da Celest ako si stvarno to sto kazes mogu da ti kazem samo jednu stvar : Ti si savrsenstvo bez mane,ti si deo vojnickih snova,ti si lutka sa naslovne strane i nista vise :)
 
Cesto mi kazu da sam ''i za musko pametna'', kad sam to prvi put cula pitala sam sta znaci i reki su mi uglavnom da zene nisu preterano sklone razmisljanju i da je neobicno sresti pametnu zenu. To kazu muskarci. Ja kazem da mi je vecina zena dosadna i povrsna, lakse se razumem sa muskarcima i zanimljiviji su mi. Prosek bi bio 1:5 na pet muskaraca koji su mi glupi,dosadni i nezanimljivi dodje jedan sa kojim je zadovoljstvo razgovarati, kad su zene u pitanju 1:20. Moja licna statisticka opservacija:) Ako neko ovo smatra uvredom za zenski rod, izvinjavam se.

Samo si iskrena.
Opste je poznato da su zene zlobnije, pokvarenije, posesivnije...
 
...kao sto je dokazano da su belci inteligentniji od crnaca, zapadni evropljani od istocnih - gluposti... muskarci jesu bolje placeni i vise se bave naukom ali samo zato sto jos uvek zivimo u patrijahalnom drustvu

A zar zapadnjaci nisu pametniji od istocnjaka?
Zar nije pun zapad istocnjaka? Beze istocnjaci sa pametnog istoka na glupi zapad?
Zar nije zapad bogatiji? Sredjeniji?
Zar nisu drzave gde su belci vecina bogatije i sredjenije od drzava gde su crnci vecina?
 
Mislim da se razlike vremenom pocinju gubiti,ranije su zene vise bile kod kuce,pricale o domacinstvu,deci,ulepsavanju,dok su muskarci uvek pricali o poslu i sportu.Za zenu se smatralo da treba da prati muskarca,da se slaze sa njim i kad potajno misli drugacije,bile su podredjene ali to ne znaci da su glupe.Mislim da je inteligencija relativna stvar,da se ne moze odrediti pobednik jer bi to znacilo da treba sve zene i muskarce ovog sveta testirati.Mislim da je to shvatanje vise proizaslo iz nase istorije kako su se odnosili prema zenama nego iz proverenih statistika jer je tesko napraviti statistiku na globalnom nivou.To sto zene po prirodi vise naginju ka kreativnosti,umetnosti,lepoti,sto su pricljivije ne znaci da su manje vredne zato sto su muskarci pakticniji i jednostavniji.Kad se muskarac zaljubi dzaba mu sva inteligencija ovog sveta,zene su u prednosti jer se muskarac zaljubljuje ocima a zena usima,to bar nesto kazuje zar ne:zper:
 

Back
Top