RATKO MLADIĆ - ekskluzivno

Prvi dio ankete: stav o R.M. / drugi dio Jel to na slici R.M.

  • Ratko Mladić je srpski heroj

  • Ratka Mladića NE treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja

  • Ratka Mladića treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je ratni zločinac

  • Briga me za Ratka

  • 1) "Ratko Mladić - jasno k'o slika" ;)

  • 2) "češki turist u razgledavanju" ;)

  • 3) "propali model Calvina Kleina" ;)

  • 4) "pacijent Dragana Dabića" ;)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
prema svim normalni Srbima i Hrvatima imam respect i poštovanje:worth::worth::worth:

al sorry prema tudumima koji su idolpoklonici Hitlera, Pavelića, Miloševića, Tuđmana, Alije, Ratka Mladića, Karadžića, Norca, Rojsa, Glavaša,....za mene nisu normalni i prema njima NEMAM poštovanja ni sekunde i tačka/točka:evil:

pa kako se kome to svidi:eek:

:bye:

Ako se ne varam respekt i poštovanje, je isto.... zar ne... sve u svemu evo ti jedna reputacija...
 

1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
13.jpg


 
Opet onoga iz Ripnja ubacuju u šemu ekskluzivnosti sa R.M...na Kyo način.......... nije čovek kriv što liči na gen.R.M........dokle ..................a inače ovo radi Nese T. vraćam na prvu stranu jer ne može da je nađe.................nađe li je Sone ......mada ih ima ŠURNAEST..............pa vidi jesi li glasao....poz.:bye:
 
1. Niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno... To važi i za Mladića.

2. Ne znam kada su napravljene ove fotografije, ali pretpostavljam da su relativno skorašnje... Sudeći po tome, ne verujem da se Ratko nije promenio za sve ovo vreme. A slika kaže da nije... U najmanju ruku, smršao je, naborao se i skroz osedeo... Sve to ne vidim na slici.

Inače, da bi se dokazalo da je kriv, mora se izručiti Hagu... No, postoje i drugi razlozi za to.
 
Poslednja izmena:
pa zašto onda beži?

Za to postoje mnoga druga objašnjenja. Ja, lično, verujem da on jeste odgovoran za zločine, ali ne mogu da kažem da njegovo bežanje i skrivanje to dokazuje... On je više politički nego krivični begunac.
Inače, to što se skriva i dalje je za mene dokaz da ne misli dobro svom narodu...

Ako se bude dokazalo da su one pogibije vojnika bile povezane s njim, za mene će on biti najgori zločinac na svetu...
 

Back
Top