RATKO MLADIĆ - ekskluzivno

Prvi dio ankete: stav o R.M. / drugi dio Jel to na slici R.M.

  • Ratko Mladić je srpski heroj

  • Ratka Mladića NE treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja

  • Ratka Mladića treba izručiti Haagu

  • Ratko Mladić je ratni zločinac

  • Briga me za Ratka

  • 1) "Ratko Mladić - jasno k'o slika" ;)

  • 2) "češki turist u razgledavanju" ;)

  • 3) "propali model Calvina Kleina" ;)

  • 4) "pacijent Dragana Dabića" ;)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mene savršeno boli uvo, dal ćeš ti otvarati teme ko je su sprdnja na račun Srbije... nego jednostavno, moraš imati neku određenu granicu, jer na ovom istom forumu, imaš patriota, imaš četnički nastrojenih korisnika, imaš razumnih, nerazumnih ljudi... jednostavno, imaj neko poštovanje prema nekom narodu.... ovo ti je moj prijateljski savet...:aha:

prema svim normalni Srbima i Hrvatima imam respect i poštovanje:worth::worth::worth:

al sorry prema tudumima koji su idolpoklonici Hitlera, Pavelića, Miloševića, Tuđmana, Alije, Ratka Mladića, Karadžića, Norca, Rojsa, Glavaša,....za mene nisu normalni i prema njima NEMAM poštovanja ni sekunde i tačka/točka:evil:

pa kako se kome to svidi:eek:

:bye:
 
prema svim normalni Srbima i Hrvatima imam respect i poštovanje:worth::worth::worth:

al sorry prema tudumima koji su idolpoklonici Hitlera, Pavelića, Miloševića, Tuđmana, Alije, Ratka Mladića, Karadžića, Norca, Rojsa, Glavaša,....za mene nisu normalni i prema njima NEMAM poštovanja ni sekunde i tačka/točka:evil:

pa kako se kome to svidi:eek:

:bye:

Покољете лепо Србе па се онда перете и још у исти кош ставите и оне који су Српски народ бранили:thumbdown:
 
Osnovano se sumnja da je vidjen na jednoj gradjevini kao slobodni zidar:

438426_04-7.jpg
 
prema svim normalni Srbima i Hrvatima imam respect i poštovanje:worth::worth::worth:

al sorry prema tudumima koji su idolpoklonici Hitlera, Pavelića, Miloševića, Tuđmana, Alije, Ratka Mladića, Karadžića, Norca, Rojsa, Glavaša,....za mene nisu normalni i prema njima NEMAM poštovanja ni sekunde i tačka/točka:evil:

pa kako se kome to svidi:eek:

:bye:

pa gde ubaci njega medju ovu ekipu....pa da nije rojsa,ko bi pravio show po hrt-u...bilo bi isprazno za gledati...
p.s....mozete mi sesti u krila:hahaha::hahaha:
 

Back
Top