Radašin778
Veoma poznat
- Poruka
- 12.914
I na ovom primeru koji si postavio vidimo da nato ipak ratuje protiv Rusije.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
I na ovom primeru koji si postavio vidimo da nato ipak ratuje protiv Rusije.
Pa mogu da ga sklone bukvalno svakog momenta.Zelenka su ostavili zato sto za sada samo mogu da mu puse pod prozorom isto kao i ostali koji ga zbog nekih svojih cudnih razloga mrze, ustvari ne mogu ni to.
Vladin drončić, kaže THE SUNI to kaze rumunski russopatofil i narkic Gabe![]()
Ne...to kaze i njegov tata Grejam za BBCI to kaze rumunski russopatofil i narkic Gabe![]()
I ondaK je u ukropskom kontrolnom centru za dronove nastupila pomrAčina
Malo ih razbucalo ali sta ces takva sudbina![]()
Zelenka su ostavili zato sto za sada samo mogu da mu puse pod prozorom isto kao i ostali koji ga zbog nekih svojih cudnih razloga mrze, ustvari ne mogu ni to.
Otišli S.Korejci na godišnji odmor i već nastaju problemi u Kursku.PR-akcija postaje neviidjena blamaza za Kremlj:
"Preme ruskim izvorima" ... treba ti ukrajinska interpretacija ruskih navoda...plasis se da "vodu pijes" direktno sa izvora. Istinito je jedino da su pokusali ofanzivu, sto im niko, slozices se, ne moze zabraniti. Batrgaju se, misleci da je kraj blizu, a kraj se ne nazire.PR-akcija postaje neviidjena blamaza za Kremlj:
Da ali Rusi imaju "cunning plan" kako da rijese situaciju.Otišli S.Korejci na godišnji odmor i već nastaju problemi u Kursku.
To cemo jos vidjeti je li kraj blizu."Preme ruskim izvorima" ... treba ti ukrajinska interpretacija ruskih navoda...plasis se da "vodu pijes" direktno sa izvora. Istinito je jedino da su pokusali ofanzivu, sto im niko, slozices se, ne moze zabraniti. Batrgaju se, misleci da je kraj blizu, a kraj se ne nazire.
Bolje prati kako je, "prema ruskim izvorima", komanda Oruzanih snaga Ukrajine napustila Pokrovsk, danas, u ranim jutarnjim satima.To cemo jos vidjeti je li kraj blizu.
Sama cinjenica da kozmicka supersila ni nakon pola godine nije u stanju da oslobodi svoj teritorij je nevidjena blamaza.
Zasto da to pratim? Pa ja vec godinama govorim da ce se Rusi sami povuci iz Ukrajine, nakon nekog "Black Swan" dogadjaja.Bolje prati kako je, "prema ruskim izvorima", komanda Oruzanih snaga Ukrajine napustila Pokrovsk, danas, u ranim jutarnjim satima.
Kako si dospeo na te arogantne visine i vidis da Putko sve moze ali eto covek milosrdan pa nece, cuj Putko ostavio Zelenka tu gde je.Опет лупеташ. Све је сажето у циљевима СВО, Зеленка су оставили ту где је и када је прихваћен план о мирењу. Нажалост.
Ако, којим невероватним случајем, имаш неко сазнање о супротном надам се да ћеш га овде документовати, да сви знамо а не овако, да тумарамо по мрачном незнању.
Pomešao si Ruse sa svojim drogiranim ukrajinskim pe.derom. Ipak je njegova odlika da hapsi ljude po ulicama, i da iz bolničkih kreveta šalje ljude na front. Ali ne brini, kada i tamo istroši zalihe krenuće na staračke domove i vrtiće.Da ali Rusi imaju "cunning plan" kako da rijese situaciju.
https://tass.ru/obschestvo/23045717
Umjesto Korejanaca planiraju da salju bolesnike na frontu.
"Black Swan"... nisam sigurna da znas puno znacenje izraza, jer si ti sa svojim predvidjanjima, upravo negacija tog koncepta.Zasto da to pratim? Pa ja vec godinama govorim da ce se Rusi sami povuci iz Ukrajine, nakon nekog "Black Swan" dogadjaja.
Onaj ko uđe u Rusiju, iz nje više ne izlazi. Mali brkati moler se uverio u to.To cemo jos vidjeti je li kraj blizu.
Sama cinjenica da kozmicka supersila ni nakon pola godine nije u stanju da oslobodi svoj teritorij je nevidjena blamaza.
F-16 im nije pomogao, ali Mirage 2000 ce biti prekretnica...
Tu si u upravu. Izgleda da Ukrajinci ne namjeravaju da izadju iz Ruske Federacije. Nakon ruskog kolapsa i raspada drzave, ne bi me cudilo da bi dijelovi kurske regije budu dio Ukrajine.Onaj ko uđe u Rusiju, iz nje više ne izlazi. Mali brkati moler se uverio u to.
Tu si u upravu. Izgleda da Ukrajinci ne namjeravaju da izadju iz Ruske Federacije. Nakon ruskog kolapsa i raspada drzave, ne bi me cudilo da bi dijelovi kurske regije budu dio Ukrajine.