Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    66
Padaju NATO Hitlerovci jedan po jedan

Ovo je pripadnik jedinice koja je zaduzena da ubija Ukro vojnike koji se predaju ili beze

Nemoguce

Pa ti si licno otvorio temu da je Budanov popio raketu

Kakve bre sad barijere sluzba postavlja, kad je sluzba ubijena, ti si licno to ovde podelio

Isto ko za Princezu Kejt
Lojda Ostina
Zelenskog
300 generala u Podrumu
Francusku legiju u Maripoulju
140.000 ustasa u podmornici


Jel zines ti nekad, a da ne lazes

Makar kad zevas, makar tad?
 
Nenoj da mešaš Rusiju i njihovo trenutno rukovodstvo. Ti si te dve stvari izjednačio koliko vidim.

Ти би да одвојиш онога кога бира 90% становништва од Русије? А твој Колективни Запад признаје руководство за које гласа 2, 3 или 4 посто гласача. Немам друге речи осим идиотског закључка.

За мене је сваки Рус, грађанин Русије, потпуно признати део Русије као целине. Не делим их као ти на мање и више вредне Русе па их не одвајам у некакве групе безвредних Руса или оних које треба мрзети и пљувати.

Покушај, безуспешни додуше, да се извадиш због антирусизма, знам.
 
Ти би да одвојиш онога кога бира 90% становништва од Русије?
Za Envera Hodžu je glasalo 99.9999% stanovnika Albanije na "poštenim" izborima. Imao je ako se ne varam jedan glas protiv.
Za porodicu Kim glasa 100% u Severnoj Koreji, pošto na izborima na listi sme da se pojavi samo jedan kandidat, onaj koga oni odaberu. Znači nemaš opciju da glasaš protiv diktature.
Čak i ovaj naš nekako namakne većinu glasova, svojim populističkim mahinacijama i glasovima sa dna kace.

Za sve diktatore glasaju svi jer oni kontrolišu medije, oni kontrolišu svakodnevicu, a onaj ko se odvaži da im se usprotivi umire u šetnji u sibirskom zatvoru, sasvim spontano u četrdesetim. Jer oni su diktatori i bole ih ona stvar za ljudski život. Interesuje ih vlast pre svega.

Moja je velika sreća da mi neki od najboljih prijatelja budu Rusi, ali pošto su u pitanju intelektualci, malo bolje od tebe razumeju stvarnost u Rusiji danas.

Njih ne bi mogao da preveslaš, pošto su oni na svojoj koži osetili ono što mi možemo samo da pretpostavljamo.
 
Оружане снаге Русије пробиле су одбрану Оружаних снага Украјине и ушле у Берестовое у правцу Сватовско-Купјанск.

Ово извештава новинар Јуриј Подољака. Према његовим речима, наше трупе су јутрос ушле у насеље, искористивши пребацивање дела непријатељских снага на север код Харкова и Сумија.

IMG_20240515_101028_757.jpg
 
Nenoj da mešaš Rusiju i njihovo trenutno rukovodstvo. Ti si te dve stvari izjednačio koliko vidim.

Podsećaš me na one situacije kad neko krikuje vlast u Srbiji a Informer grakne kako taj "napada Srbiju".

Vlast nije država i narod. Rusi su jednako bolećivi pred diktatorima kao i mi, Srbi. Slovenska bolest, teško izlečiva.
Vlast jeste država i narod jer narod glasa ko će da vodi državu.
 

Back
Top