Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
Znaci onda je ok i Kosovo, legitimno i legalno.

Dobro, i to je neki stav, iako nije pravno valjan.


Косово је хтело да присвоји све одлике републике али му је то Слобо одузео још, мислим, 1991. Колико год га ти мрзео Милошевић је то урадио. Да не гуглам сад. Референдум о тим питањима је само Србија као република могла да распише а не аутономне покрајине. Зато не важи ни онај Качанички устав а нису могли да проведу ни легални референдум о отцепљењу иначе би то урадили, не сумњам нимало. Косовска скупштина је то, "Репубљик Косова", некако смандрљала по наговору ових твојих, Колективног Запада. Сада гурају ту причу о независности која није легална ни легитимна без српског прихватања те будалаштине.
 
Ma nije, to ja izmišljam kad kažem da se okupatori samoubijaju.
Mislim da ih drogiraju pa su nahajpani, pa kada ih spusti odu u kua.

Russian soldiers in Ukraine are thought to be taking a drug known as salt, which can cause paranoia and aggression and lead to hallucinations and self-harm.

Eto, case closed.
Ne glupiraj se ..Čovek se ubio otkud ti znas u kakvoj je situaciji bio ..Iskopate jedan dva snimka pa to prikazujete kao pravilo .Non stop se bavite glupostima .To možeš reci i za Ukre koji ne žele da se predaju zivi .Mnogo ljudi je ostvaljalo zadnji metak ili rucnu bombu za sebe. Rat je horor ginu i jedni I drugi..Ukri nisu nesposobni da ne mogu naneti gubitke Rusima ali su sugurno u vecem problemu jer im mnogo vise toga pada na glavu ..
 
Posto sam malko i vernik :ceka: ova slika me nesto podseti na onu apokalipticnu sliku Goga i Magoga, Hriscanska evropa i kultura i duh polako nestaju u Evropi, dolaze na hriscansko mesto drugi duhovi i ljudi i narodi neprijateljski prema hriscanstvu.

Evropa kakva je bila polako prestaje da postoji, dolazi eurosong Evropa.
 
Ali kako su ih Ukri izmajmunirali kod Harkiva, okupator pao na najstariju moguću foru: pustili ih u dubinu, kao, jadni smo i nemamo vojske za oduprijeti se agresoru, a onda bam. Poklapanje sa svih strana na brisanom prostoru.
Apsolutna katastrofa, koji ruski genije od generala ovo dopušta? Zaslužio je visiti na Crvenom trgu. U paralelnom svemiru, naravno, onom u kojem život ruskog vojnika ipak nešto znači.

Opet ti ne ide ne koristis mozak ..Ukri nisu nagurali preko 30k na tom delu (3:1) i nisu izlozeni napadima ..Rusi samo gadaju maslacake po livadama :) Sam taj podatak o prekomerkoj koncetraciji ti govori da Rusi imaju mnogo vise ciljeva .. Harkov je navlakusa rekao sam vam to odmah na pocetku a Ukri su morali odgovoriti .... .. Dobro će ih naguzit na tom delu a ocekujemo otvaranje novog fronta pa nek šalju jos 30k blizu Ruske granice:)
 
најлуђе од свега је што ови манијаци ође тврде како само Укри убијају Русе
руски ТГ канали имају пуне ровове, куће, подруме пуне мртви Укара

синоћ сам гледао на затвореном каналу, пар Укр. положаја засули дроновима мртви рањени на све стране
и онда чекали да Укри почну евакуацију рањеника, опасност "прошла"
два тима убијени до задњега х5 људи

а такви видео снимака има на стотине
 
најлуђе од свега је што ови манијаци ође тврде како само Укри убијају Русе
руски ТГ канали имају пуне ровове, куће, подруме пуне мртви Укара

синоћ сам гледао на затвореном каналу, пар Укр. положаја засули дроновима мртви рањени на све стране
и онда чекали да Укри почну евакуацију рањеника, опасност "прошла"
два тима убијени до задњега х5 људи

а такви видео снимака има на стотине
Ovo si već prije pisao.
 
Ovo si već prije pisao.
безвезе је стално читати како Укри побјеђују пута милијон
а зна се да добију по носу и више него Руси (гину и једни и други али по свему судећи са разни страна информације су да Руси имају свега више)
Укри су имали једни предност од првог дана до сад а то је да су имали људи и на бацање
е сад кад су се набацали то би могло постати проблем

пратим и Укр. војнике на ТГ
кажу, помозите како можете, јављајте се у јединице и молите се за нас никад није било теже
сад, након 3 године масовни побједа како то да је сад теже? :eek:
 
Mda, ja sam im neprijatelj a rusi su im prijatelji, to je vaša kremljobotska logika 🙄🙄🙄
Vi(vaši političari čiju ratnohuškačku politiku podržavate još uvek) ste dali lažno obećanje nesrećnim Ukrajincima da je EU/zapad u celini uz njih i da ne pristaju na pregovore sa Rusijom,i još uvek ih pumpate oružjem.Rusi su im nudili mirno rešenje(sporazumi iz Minska 1 i 2 i sporazum iz Istanbula) .I?Ko im je neprijatelj?
 
Posto sam malko i vernik :ceka: ova slika me nesto podseti na onu apokalipticnu sliku Goga i Magoga, Hriscanska evropa i kultura i duh polako nestaju u Evropi, dolaze na hriscansko mesto drugi duhovi i ljudi i narodi neprijateljski prema hriscanstvu.

Evropa kakva je bila polako prestaje da postoji, dolazi eurosong Evropa.
Nakon zlocina koji su pocinili u proslosti prema drugim nacijama i rasama, stigla ih je kletva i bozja kazna da nestanu
 

Back
Top