Rat u Ukrajini (33)

Šta očekujete na frontu nakon smene Šojgua i započetih vojnih operacija oko Harkova?


  • Ukupno glasova
    69
☝️ ☝️ ☝️

https://forum.krstarica.com/threads/rat-u-ukrajini-33.1001101/post-49105407
Captain America Lol GIF by mtv
 
Makron dize sebi rejting zbog glasaca,kao vidi ja sam rekao putinu to i to,a horde afrikanaca poruse pariz.
Mada,od kako su francuzi krenulu masovno u dzakovima nazad ucutao se i on
Nestecnik, samo neka sekiracija. Vidim na netu posle izjave visokih zvanicnika da ce zaplivati u reci seni na dan otvaranja OI organizuje se novi pokret otpora nezadovoljnog naroda.
U znak protesta pozivaju se gradjani da vrse nuzdu u reku kao odgovor vlastima koja ih je ostavila u gofnima.
Pa ko ima hrabrosti neka zapliva.
 
Mda, ja sam im neprijatelj a rusi su im prijatelji, to je vaša kremljobotska logika 🙄🙄🙄
Zbog takvih kao ti koji podrzavaju ukrajinu time sto bi bacili atomsku bombu na moskvu putin ih nemilosrdno satire,a iz vas kipi bes i nemoc.Idi pa im pomozi,mesto sto mantras o ruskom porazu,time pomazes rusima na svoju stetu.

Smejacu se grohotom kad putin od ukrajine ostavi dve opcine
 
Украјина ни сада нема легитимну власт

То сам управо данас написао. Од пуча 2014, ништа нема ни легално ни легитимно. Украјинска држава је престала да постоји а уз помоћ украјинске пете колоне, оформљен је амерички нацистички протекторат.
 
Nestecnik, samo neka sekiracija. Vidim na netu posle izjave visokih zvanicnika da ce zaplivati u reci seni na dan otvaranja OI organizuje se novi pokret otpora nezadovoljnog naroda.
U znak protesta pozivaju se gradjani da vrse nuzdu u reku kao odgovor vlastima koja ih je ostavila u gofnima.
Pa ko ima hrabrosti neka zapliva.
Ne podcenjuj Makrona. Nagutao i najeo se on i gorih stvari od blagoslovljene vode iz Sene
 

Back
Top