Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    62
Porazno za RF da im na pljuvomet od njih Ukr drži pučanstvo u pokornosti.

Nema gerile, partizanije, atentata.

Da nisu svi pučani Harkiva drugo Rusi, koji ne žele pod jaram oligarhije iz Kremlja. Tu se ruši Sneško o "oslobađanju" svojih. Koji žele živeti pod Kijevom i u EU.

Kako to...kako to...prosim za pojašnjenja.
traži podatke za ime i prezime - gonzalo lira -...inače amerikanac koji je živio u harkovu....inače u beogradu je 1942. živjelo 98% srba da nisu svi srbi bili drigosrbi koji su htjeli pod jaram švaba jer ni jedan švaba nije upucan u belgradu dok se T - 34 nije dokotrljao...
 
IMG_20240328_114928_731.jpg
 
Ја мислим да су му крајњи циљеви Лисабон, загреб и Лондон. Шта ви кажете колега?

Ciljevi su mu jasno postavljeni, već odavno, a to je povratak na granice utjecaja SSSR-a nakon WWII, znači istočna Europa, pa do Berlina, e sad, ja da sam na njegovom mjestu očekivao bih otpor tom velebnom planu, a bogami i milijunske žrtve :kafa:
 
Ниси ни трунке у праву!
Мислиш ли да ће Руси изигравати полицајце на тој територији коју би заузели? Сва одговорност после потпуне дератизације прелази у украјинске руке, ови наши ће имати само да надгледају. Уосталом, тако је урађено са свима после Другог светског рата, укључујући нацисте и усташе.
Kako da nadgledaju ako fizicki nisu prisutni tu?
Izigravace policajce kao i na vec zauzetim teritorijama. Ekstremni pro-ukrajinski element ce se odseliti, pro rusko do neutralni ce ostati... Sem ako ne mislis da im je plan da se povuku na granice pre 2022.
Tamo gde Rusi ne budu fizicki prisutni uci ce nato i imace balisticke rakete na granici.

Ako Rusi zauzmu Harkov jedina opcija da ostane u Ukrajini je neki federalni status sa ruskom cizmom.. kao Donbas pre 2022.
 
Запањујуће је колико су ови политички вестернофили, американофили и НАТОфили заслепњени. Нису сввесни куда ово иде и какве последице из тога могу да проистекну. Још ћу поверовати у теорију да Гоје (у новозаветном смислу) нису ништа друго до бесловесна телесна маса.

Престрашно...
 
  • Podržavam
Reactions: iig
Ciljevi su mu jasno postavljeni, već odavno, a to je povratak na granice utjecaja SSSR-a nakon WWII, znači istočna Europa, pa do Berlina, e sad, ja da sam na njegovom mjestu očekivao bih otpor tom velebnom planu, a bogami i milijunske žrtve :kafa:
Нарочито ако крене на НДХ.

Што би река
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    93,9 KB · Pregleda: 9
Kako da nadgledaju ako fizicki nisu prisutni tu?
Izigravace policajce kao i na vec zauzetim teritorijama. Ekstremni pro-ukrajinski element ce se odseliti, pro rusko do neutralni ce ostati... Sem ako ne mislis da im je plan da se povuku na granice pre 2022.
Tamo gde Rusi ne budu fizicki prisutni uci ce nato i imace balisticke rakete na granici.

Ako Rusi zauzmu Harkov jedina opcija da ostane u Ukrajini je neki federalni status sa ruskom cizmom.. kao Donbas pre 2022.
Ево моје прогнозе. Цели југоисток, укључујући Харков и Одесу оде у Новорусију, а Новорусија у Русију. Оно што остане од Украјине биће под директним или вероватније индиректним надзором Руске Федерације, као што је Немачка била под Савезницима, а данас под САД.

НАТО неће ни присмрдити територији бивше Украјине чак и ако Пољацима, Мађарима и Словацима дају њен крајњи запад.
 
Ево моје прогнозе. Цели југоисток, укључујући Харков и Одесу оде у Новорусију, а Новорусија у Русију. Оно што остане од Украјине биће под директним или вероватније индиректним надзором Руске Федерације, као што је Немачка била под Савезницима, а данас под САД.

НАТО неће ни присмрдити територији бивше Украјине чак и ако Пољацима, Мађарима и Словацима дају њен крајњи запад.
Да додам. Када се све то деси, а десиће се, пре или после, доћи ће до добровољног пресељавања становништва. Ко у Новорусију (Русију), ко у сателитску преосталу Украјину, ма како се тада буде звала то што од ње остане.
 
Ево моје прогнозе. Цели југоисток, укључујући Харков и Одесу оде у Новорусију, а Новорусија у Русију. Оно што остане од Украјине биће под директним или вероватније индиректним надзором Руске Федерације, као што је Немачка била под Савезницима, а данас под САД.

НАТО неће ни присмрдити територији бивше Украјине чак и ако Пољацима, Мађарима и Словацима дају њен крајњи запад.
Nebi ja ladio masinu kad je zagrejana
 

Back
Top