Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Američka senatorica Marjorie Taylor Greene nazvala je predsjednika američkog Zastupničkog doma Mikea Johnsona "izdajnikom zemlje".

“Trebamo novog predsjednika Zastupničkog doma!” — napisala je na društvenim mrežama nakon usvajanja prijedloga zakona o pomoći Ukrajini.

Prethodno je pozvala sve članove Kongresa koji glasaju za pomoć Ukrajini da se pridruže Oružanim snagama Ukrajine.
Pogledajte prilog 1534791

Dotična američka senatorica je sprdnja samo takva

20240421_163915.jpg
 
eto, amerika placa sama sebi 2/3 od tih para, a za tu 1/3 ne znam, mislim i na tarabi moze da pise nesto, ...
Pentagon kupuje oruzje od domacih firmi, i onda to oruzje daje Ukrajini.
Ukrajina dobija oruzja i municije, a pare ostaju za placanje tog oruzja.

Sta je tu lose, Ukrajina nece parama tovariti Ruse po glavi, nego dronovima i artiljerijom.
 
Pentagon kupuje oruzje od domacih firmi, i onda to oruzje daje Ukrajini.
Ukrajina dobija oruzja i municije, a pare ostaju za placanje tog oruzja.

Sta je tu lose, Ukrajina nece parama tovariti Ruse po glavi, nego dronovima i artiljerijom.
Pa dobro, dobit će i Ukri ohoho para.
Mislim da će vrlo brzo revidirati plan od 2 miliona proizvedenih dronova godišnje
 
Kad crkne ukrajina bice stratestki nevazna drzava,rusi gube strahovito ljudi a idu napred,neko laze i gine vise

Jbga, Rusija ima oruzja a ima i vojnika, to je sigurno. Sta onda ne stima tu?

Ja mislim da sam puno pita naglasio na ovom forumu

Ovo je najgora generacija ruskih generala u 1000 godina Ruskih ratova. Ubedljivo najgora. Zato im vojnici tako ginu, jer ih komanda salje ko ovce napred.
 
Јуришне групе Оружаних снага Русије нокаутирају непријатеља са положаја у рејону железничке станице Очеретино (ДПР), јавља војни дописник Јуриј Котенок.

IMG_20240421_164505_146.jpg
 
Zastupnički dom američkog Kongresa izglasao je izdvajanje 61 milijarde dolara Ukrajini...
Hospadi, veselje je kao da je dijete dobilo iPhone. A što je bilo sa svim prethodnim tranšama i oružjem, usuđujem se pitati? Neće biti ništa dobro, samo ćemo ih udarati češće i jače...
Pogledajte prilog 1534796
Primijeti da je od 24. 2. ukrajinska vojska skoknula za 3 mjesta na tablici vojne snage neke države.
Uostalom, čak i bez tog podatka, ne čini li ti se da je danas ukro vojska daleko ozbiljnija nego 24.2.?
Pa nam sada reći kako ide demilitarizacja.
 
Јуришне групе Оружаних снага Русије нокаутирају непријатеља са положаја у рејону железничке станице Очеретино (ДПР), јавља војни дописник Јуриј Котенок.

Pogledajte prilog 1534808
Jurišne trupe osvojile 5 praga železničko šinski kolosek u stovarištu.

Koji ste Vi stručnjaci

Pajseri su doktori nauka EMERITUSI.

Za vas tako dokinute i kognitivno deficitarne. Ne umete ni da lažete.
 
Пријављен је изузетно успешан рад наше тактичке авијације 11. армије.
Бомбардери Су-34 Ваздушно-космичких снага Русије погодили су неколико упоришта Оружаних снага Украјине и непријатељску радарску станицу у зони културног наслеђа Урожајноје.
IMG_20240421_165405_601.jpg
 
Пријављен је изузетно успешан рад наше тактичке авијације 11. армије.
Бомбардери Су-34 Ваздушно-космичких снага Русије погодили су неколико упоришта Оружаних снага Украјине и непријатељску радарску станицу у зони културног наслеђа Урожајноје.
Pogledajte prilog 1534810
Sta je to "zona kulturnog nasledja"
 
Na tu rec rusosiiti skacu

Nema veze sto je Globalizacija donela desetine miliona radnih mesta u sirotinjske drzave, recimo Brazil, Kinu i Indiju, perjanice BRIKS-a
Posto mi je J. istocna Azija blizu cesto sam tamo odlazio vec dugo godina, svuda je pre dvadesetak godina bila teska beda izuzev Tajlanda, zadnjih desetak moze se videti napredak cim izadjes iz aviona, na ulici ili prodavnicama kao da su neki drugi ljudi a ne oni od pre. Pitao sam o cemu se radi odakle napredak odgovor je uvek isti ima mnogo vise posla nego ranije , firme otvaraju svi a najvise Kina, narod presretan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top