Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    71
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam da li ti se omaklo ili namerno ali rekao si sta to j..e Putka, zbog EU desio se majdan sva sranja kasnije, nacizm, narkomanija i militarizacija su gomila gluposti i izgovor za agresiju.
.
Ја сада не знам да ли си неук, наиван или покварен.

Неук значи да немаш довољно информација о теми о којој пишеш, наиван значи да прихваташ информације без проверавања, а покварен значи да као у неком воркшопу смишљаш аргументе да нешто оспориш без улажења у суштину и без икакве намере да промениш свој став, коликогод аргументи били убедљиви, оправдани и истинити.

Мајдан је организовала ЦИА преко својих плаћених агената, отпораша.

Као ударна песница Мајдана искоришћене су класична неонацистичка организација, Десни сектор Дмитра Јароша и ултранационалисти из партије Свобода Олега Тјанибога.

Да би спроводио нацизам није потребна маса присталица. Довољно је да припаднике оваквих организација не кажњаваш за злочине које почине према лицима које виде као противнике и народ се повлачи, нема начин да им се супротстави.

Тако се десило и у Хрватској где су некажњено чинили злочине Главаш у Осијеку и Мерчеп у Вуковару.

Дакле, нацисти су утирали "пут Украјине у Европу".

Putin dobro zna da da bi Ukrajina u EU znacilo krah njegove politike kada bi Ruje krenule na rad u Ukrajinu jer se tmo bolje zivi nego i matuski Rusiji. Ova zadnja recenica vise ti vredi od prethodnih 1000 postova.
.
Путин зна, као што овде у Србији већ сви знају, да Украјина никада неће бити чланица ЕУ и да су те најаве само шаргарепа која треба на намами магарад да се креће у правцу њихове (ЕУ) користи, а своје пропасти. Рекох, бар ми овде то одлично знамо.

Можда после овог рата када буде редукована на простор иза Дњепра, са десеткованим становништвом без репродуктивног потенцијала јер ће сада и жене да шаљу у кланицу коју је Зеленски организовао свом народу.

А да ће се у "европској Украјини" живети боље него у Русији је обична будалаштина. Погледај Крим од када се вратио или данас Мариупољ и друга места која су Руси ослободили и где има смисла обнављање.

И да, након пуча у Украјини било је јасно да је ЕУ импотентна, неодржива творевина која није у стању да заштити себе и своје интересе на глобалном плану.

Не заборави да је ЕУ потписала са Јануковичем споразум о смиривању Мајдана у којем је Јанукович прихватио све захтеве демонстрана, а сутрадан су се Амерканци на њих из све снаге попишали и уз помоћ неонациста извршили пуч и протерали Јануковича.

У том тренутку ЕУ је нестала као политички фактор у свету. И то им озбиљни играчи на сваком кораку показују. Прошле године Макрон је ишао у билатералну посету Кини. Пришљамчила му се шефица ЕУ Фондерлајен, очигледно као амерички агент. Када су слетели на аеродром, Макрон је примљен по протоколу, а Фондерлајен је упућена да са осталим путницима прође пасошку и царинску контролу. Јуче је Шолца на аеродрому дочекао заменик градоначелника неког града у Кини, прошле године немачког председника Штајнмајера у Емиратима нико није дочекао, јбг. заборавили људи. Све су то формалности које с друге стране итекако објашњавају суштину.

ЕУ је титаник који безнадежно тоне.

.
 
Djurica Hipotezica nastavlja da hipotetise, pa tako sebi daje za pravo i da misli da Malagurski radi za pare i da govori o necemu zato sto je placen da tako radi...

Da pricas nekome da ovakve osobe mogu stvarno da postoje, ne bi verovao... Ali...eto...
Ti mislis da on i silni komntatori po Srbiji ili Hrvatskoj to rade iz zadovoljstva? Nisam rekao da da je americki placenik nego je placen od medija za koje prica, da ti spomenem najpoznatije, Lazanski, Canak, Spasic u novije vreme General pandurovic i gomila drugih, svi oni rade za pare i nisu bas najiskreniji isto kao i ruski ili amercki analiticari ali za manje pare, imaju svoj krug istomisljenika cak i obozavalaca, pricaju ono sto donosi novac.
 
Putin dobro zna da da bi Ukrajina u EU znacilo krah njegove politike kada bi Ruje krenule na rad u Ukrajinu jer se tmo bolje zivi nego i matuski Rusiji. Ova zadnja recenica vise ti vredi od prethodnih 1000 postova.
aha znaci arbajt za gazdu kurta je zamena za clanstvo? open balkan kao utesna nagrada?
pa jel ti brani neko, ne trazi te vojni odsek kao jadne ukre? sljakaj brate u eu, kao ja u usa, ako imas zanimanje. samo sta ce da ostane od srbije? daj da prodamo onda zemlju celu, zasto samo kosovo da dajemo, daj da zavaljamo i vojvodinu uzeli bi je madjari i rumuni, mozda doboijemo neku kintu, pre nego zdimimo? koji ce nam moj zemlja srbija, neka je nosi dodjavola kome treba?

jao, sta ti nama prodajes, kakve fraze i gluposti... eno turci koliko dugo vec arbajtuju po germaniji, i? jel ce da udju u eu? oce moj q.
 
.
Ја сада не знам да ли си неук, наиван или покварен.

Неук значи да немаш довољно информација о теми о којој пишеш, наиван значи да прихваташ информације без проверавања, а покварен значи да као у неком воркшопу смишљаш аргументе да нешто оспориш без улажења у суштину и без икакве намере да промениш свој став, коликогод аргументи били убедљиви, оправдани и истинити.

Мајдан је организовала ЦИА преко својих плаћених агената, отпораша.

Као ударна песница Мајдана искоришћене су класична неонацистичка организација, Десни сектор Дмитра Јароша и ултранационалисти из партије Свобода Олега Тјанибога.

Да би спроводио нацизам није потребна маса присталица. Довољно је да припаднике оваквих организација не кажњаваш за злочине које почине према лицима које виде као противнике и народ се повлачи, нема начин да им се супротстави.

Тако се десило и у Хрватској где су некажњено чинили злочине Главаш у Осијеку и Мерчеп у Вуковару.

Дакле, нацисти су утирали "пут Украјине у Европу".


.
Путин зна, као што овде у Србији већ сви знају, да Украјина никада неће бити чланица ЕУ и да су те најаве само шаргарепа која треба на намами магарад да се креће у правцу њихове (ЕУ) користи, а своје пропасти. Рекох, бар ми овде то одлично знамо.

Можда после овог рата када буде редукована на простор иза Дњепра, са десеткованим становништвом без репродуктивног потенцијала јер ће сада и жене да шаљу у кланицу коју је Зеленски организовао свом народу.

А да ће се у "европској Украјини" живети боље него у Русији је обична будалаштина. Погледај Крим од када се вратио или данас Мариупољ и друга места која су Руси ослободили и где има смисла обнављање.

И да, након пуча у Украјини било је јасно да је ЕУ импотентна, неодржива творевина која није у стању да заштити себе и своје интересе на глобалном плану.

Не заборави да је ЕУ потписала са Јануковичем споразум о смиривању Мајдана у којем је Јанукович прихватио све захтеве демонстрана, а сутрадан су се Амерканци на њих из све снаге попишали и уз помоћ неонациста извршили пуч и протерали Јануковича.

У том тренутку ЕУ је нестала као политички фактор у свету. И то им озбиљни играчи на сваком кораку показују. Прошле године Макрон је ишао у билатералну посету Кини. Пришљамчила му се шефица ЕУ Фондерлајен, очигледно као амерички агент. Када су слетели на аеродром, Макрон је примљен по протоколу, а Фондерлајен је упућена да са осталим путницима прође пасошку и царинску контролу. Јуче је Шолца на аеродрому дочекао заменик градоначелника неког града у Кини, прошле године немачког председника Штајнмајера у Емиратима нико није дочекао, јбг. заборавили људи. Све су то формалности које с друге стране итекако објашњавају суштину.

ЕУ је титаник који безнадежно тоне.

.
Mnogo toga si napisao ali sustina je da se majdan desio zbog proruske politike Janukovica sa kojom se slagalo 16-17% procenata ukrajinskih Rusa i to samo zbog masivne ruske propagande i politicke nezrelosti najveceg dela stanovnistva Ukrajine, da nije tako rat se nebi desio. Kinezi kao pragmatican narod znaju da je Evropa odavno politicki patuljak a Nemacka samo jedan od clanova te apoliticne zajednice pa se tako i ponasaju. Potapanje Evrope ostavilo bi posledice na ceo svet pa tako i na Kinu a ti slobodno misli da ce potop Evrope biti pun pogodak za Rusiju i da ce procvetati posle toga.
 
RAT U UKRAJINI Rusko ministarstvo odbrane tvrdi da je tokom noći uništilo 50 ukrajinskih dronova

Rat u Ukrajini traje 787 dana. Najmanje osam osoba je poginulo, a 29 je povređeno u ruskom napadu na Dnjepropetrovsku oblast. Za to vreme, članice NATO su se usaglasile da obezbede Kijevu dodatne sisteme protivvazdušne odbrane, uključujući i američki PVO sistem Patriot, dok je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio da u ovoj godini nema više vremena za dalje razgovore, već su potrebne odluke partnera. Istovremeno, mađarski premijer Viktor Orban tvrdi da je Zapad na korak od slanja trupa u Ukrajinu i da u Briselu vlada "proratna većina".

Ključni događaji:

- U ruskom napadu na Dnjepropetrovsku oblast poginulo osam osoba, 29 povređeno
-NATO obezbeđuje Kijevu nove sisteme PVO, Zelenski zahteva sedam sistema Patriot
- Kapri: Ministri G7 odlučni da pojačaju kapacitete ukrajinske PVO
-Orban: Zapad na korak od slanja trupa u Ukrajinu, Brisel se igra vatrom
 
"Nema izlaza": Bivši savetnik NATO-a o panici Zapada zbog Ukrajine
Zapadne zemlje su od početka sukoba verovale da će moći da unište Rusiju sankcijama, pa nisu ni razmišljale o ostvarenju pobede na bojnom polju, ocenio je bivši švajcarski obaveštajac Žak Bo
...
Zapadni saveznici Kijeva ne znaju kako da se izvuku iz sukoba u Ukrajini, rekao je bivši švajcarski obaveštajac i savetnik NATO-a, pukovnik Žak Bo, prenose "RIA Novosti".

"Zapad nema strategiju za izvlačenje, a nema ni Ukrajina. I dalje veruju u samoobmanu da Ukrajina još može da pobedi", rekao je Žak Bo.

Prema njegovim rečima, Zapad je od početka sukoba bio uveren da će moći da uništi Rusiju sankcijama, pa nije ni razmišljao o ostvarenju pobede na bojnom polju.
Pored toga, nastavio je bivši švajcarski obaveštajac, situacija za Oružane snage Ukrajine se svakodnevno pogoršava, a ruska vojska postepeno ide napred.

Zapadne zemlje od početka Specijalne vojne operacije u Ukrajini nameravaju da unište Rusiju, ali su se ostale nemoćne pred jedinstvom ruskog naroda, stabilnim, ruskim, finansijskim i ekonomskim sistemom i sposobnostima Oružanih snaga, nedavno je ocenio ruski predsednik Vladimir Putin.
 
сулуд видео

Рус узима Укра у пљен
пришао му с леђа док је овај пуцао на другу страну и одвалио га кундаком по зубима
1713618767757.png

:mrgreen:
 
Mnogo toga si napisao ali sustina je da se majdan desio zbog proruske politike Janukovica sa kojom se slagalo 16-17% procenata ukrajinskih Rusa i to samo zbog masivne ruske propagande i politicke nezrelosti najveceg dela stanovnistva Ukrajine, da nije tako rat se nebi desio. Kinezi kao pragmatican narod znaju da je Evropa odavno politicki patuljak a Nemacka samo jedan od clanova te apoliticne zajednice pa se tako i ponasaju. Potapanje Evrope ostavilo bi posledice na ceo svet pa tako i na Kinu a ti slobodno misli da ce potop Evrope biti pun pogodak za Rusiju i da ce procvetati posle toga.
.
Како си дошао до закључка да се Мајдан десио због "проруске политике са којом се слагало 16-17% процената украјинских Руса"?

.
 
.
Ја сада не знам да ли си неук, наиван или покварен.

Неук значи да немаш довољно информација о теми о којој пишеш, наиван значи да прихваташ информације без проверавања, а покварен значи да као у неком воркшопу смишљаш аргументе да нешто оспориш без улажења у суштину и без икакве намере да промениш свој став, коликогод аргументи били убедљиви, оправдани и истинити.

Мајдан је организовала ЦИА преко својих плаћених агената, отпораша.

Као ударна песница Мајдана искоришћене су класична неонацистичка организација, Десни сектор Дмитра Јароша и ултранационалисти из партије Свобода Олега Тјанибога.

Да би спроводио нацизам није потребна маса присталица. Довољно је да припаднике оваквих организација не кажњаваш за злочине које почине према лицима које виде као противнике и народ се повлачи, нема начин да им се супротстави.

Тако се десило и у Хрватској где су некажњено чинили злочине Главаш у Осијеку и Мерчеп у Вуковару.

Дакле, нацисти су утирали "пут Украјине у Европу".


.
Путин зна, као што овде у Србији већ сви знају, да Украјина никада неће бити чланица ЕУ и да су те најаве само шаргарепа која треба на намами магарад да се креће у правцу њихове (ЕУ) користи, а своје пропасти. Рекох, бар ми овде то одлично знамо.

Можда после овог рата када буде редукована на простор иза Дњепра, са десеткованим становништвом без репродуктивног потенцијала јер ће сада и жене да шаљу у кланицу коју је Зеленски организовао свом народу.

А да ће се у "европској Украјини" живети боље него у Русији је обична будалаштина. Погледај Крим од када се вратио или данас Мариупољ и друга места која су Руси ослободили и где има смисла обнављање.

И да, након пуча у Украјини било је јасно да је ЕУ импотентна, неодржива творевина која није у стању да заштити себе и своје интересе на глобалном плану.

Не заборави да је ЕУ потписала са Јануковичем споразум о смиривању Мајдана у којем је Јанукович прихватио све захтеве демонстрана, а сутрадан су се Амерканци на њих из све снаге попишали и уз помоћ неонациста извршили пуч и протерали Јануковича.

У том тренутку ЕУ је нестала као политички фактор у свету. И то им озбиљни играчи на сваком кораку показују. Прошле године Макрон је ишао у билатералну посету Кини. Пришљамчила му се шефица ЕУ Фондерлајен, очигледно као амерички агент. Када су слетели на аеродром, Макрон је примљен по протоколу, а Фондерлајен је упућена да са осталим путницима прође пасошку и царинску контролу. Јуче је Шолца на аеродрому дочекао заменик градоначелника неког града у Кини, прошле године немачког председника Штајнмајера у Емиратима нико није дочекао, јбг. заборавили људи. Све су то формалности које с друге стране итекако објашњавају суштину.

ЕУ је титаник који безнадежно тоне.

.
to mi je tvrdio i profesor marksizma 1977me
 
aha znaci arbajt za gazdu kurta je zamena za clanstvo? open balkan kao utesna nagrada?
pa jel ti brani neko, ne trazi te vojni odsek kao jadne ukre? sljakaj brate u eu, kao ja u usa, ako imas zanimanje. samo sta ce da ostane od srbije? daj da prodamo onda zemlju celu, zasto samo kosovo da dajemo, daj da zavaljamo i vojvodinu uzeli bi je madjari i rumuni, mozda doboijemo neku kintu, pre nego zdimimo? koji ce nam moj zemlja srbija, neka je nosi dodjavola kome treba?

jao, sta ti nama prodajes, kakve fraze i gluposti... eno turci koliko dugo vec arbajtuju po germaniji, i? jel ce da udju u eu? oce moj q.
Srbija nije prodata nego je propala zbog individua na vlasti evo vec dve stotine godina, vazi za sve Yugo vukojebine sem Slovenije zbog takvih si ti u Americi a ja u Australiji da smo tvoji roditelji i ja imali boljeg izbora ti bi se tamo rodio a mi penziju uzivali u Srbiji. Nisam nimalo Srbije prodao ni bilo sta u Srbiji niti cu to ikada uraditi. Turska kao i Ukrajina nemaju pristupa EU zato sto su vukojebine jos od pre ovog rata, Ukrajina je nesto pocela ili samo imala zelju da sredi stanje i prikljuci se EU a da li bi uspeli ostaje da se nagadja, onakva kakva je bila pred rat nije nikom trebala a sada sa putinovom pomocu je jos dalje od EU, turske sanse da postane EU clan su jos manje uprkos dobre ekonomije,razlicita kultura, konstantni rat na jugu plus sultan kome to treba?
 
Из Жешова у току је активна евакуација јуче погинулих и рањених војника НАТО-а у Дњепропетровску: у ваздушну базу слеће авион из Француске, а управо је полетео британски А330МРТТ
IMG_20240420_152501_894.jpg
 
.
Хрватски хумор на стероидима...

.
ozbiljno, u to su nas čvrsto ubedili, par godina kasnije isto nam je givorio i jedan časnik JNA, kako je zapad truo, amerika na kolenima, i uskoro će cio svet bit slobodan a u vašingtonu i londonu vijoriti zastava proletera...
ne prođe ni 10 godina, marksizam ukinuše, jna propade, sfrj i sssr se raspadoše... a besomučne horde nato plaćenika i njihovih slugu se raširiše europom
 
Из Жешова у току је активна евакуација јуче погинулих и рањених војника НАТО-а у Дњепропетровску: у ваздушну базу слеће авион из Француске, а управо је полетео британски А330МРТТ
Pogledajte prilog 1534150
regularne nato jedinice već odavno vode borbe protiv ruskih snaga, tako da opet pređoše po ko zna koji put putinovu crvenu liniju
a ovi drugi zrakoplovi na mapi vrše dotur novih snaga amerike njemačke britanske i poljske u ukrajinu
 
Srbija nije prodata nego je propala zbog individua na vlasti evo vec dve stotine godina, vazi za sve Yugo vukojebine sem Slovenije zbog takvih si ti u Americi a ja u Australiji da smo tvoji roditelji i ja imali boljeg izbora ti bi se tamo rodio a mi penziju uzivali u Srbiji. Nisam nimalo Srbije prodao ni bilo sta u Srbiji niti cu to ikada uraditi. Turska kao i Ukrajina nemaju pristupa EU zato sto su vukojebine jos od pre ovog rata, Ukrajina je nesto pocela ili samo imala zelju da sredi stanje i prikljuci se EU a da li bi uspeli ostaje da se nagadja, onakva kakva je bila pred rat nije nikom trebala a sada sa putinovom pomocu je jos dalje od EU, turske sanse da postane EU clan su jos manje uprkos dobre ekonomije,razlicita kultura, konstantni rat na jugu plus sultan kome to treba?
bice da se nismo razumeli:
jao, sta ti nama prodajes, kakve fraze i gluposti
"prodajes" u ovom delu i kontekstu kada rekoh misljah bajke, ideologiju, narativ sta-god u tom smislu, a ne dedovinu;
tebi su tamo usadili da mislis kako njima odgovara, svi su vukoyebine, samo ti tvoji robijasi i njihovi potomci iz UK nisu - ne mozes sa te visine posmatrati na svet, nije to u redu da kao amerikanci mislis da si izuzetan, nayebaces pa ce ti djavo biti kriv, kao jadnim ukrama tvoje gore list

prodaja u drugom kontekstu sam mislio na litijum, rudnike, eps, i sve ostalo sto vucic deli, uklj. i kosoovo, odricanje od suvereniteta, izdaja, obecava modularne, a one ni ne postoje komercijalno, znaci srbija ce biti nuklearna deponija samo, tesko da ce zapad eksperimentosati sa njima u srbiji bas, nema nikakve logike ako su druge zemlje vec na listi cekanja
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top