Rat u Ukrajini (32)

Kakav će biti odgovor Rusije na teroristički napad koji se povezuje sa Ukrajinom i zapadom?


  • Ukupno glasova
    63
Најјачи је био М48. Стари добри Маузер. Тежак за руковање, али страшно прецизан. ПАП-овка је иза њега, али вишенаменска и опет добра. Сумњам да полуатоматска пушка тек тако може да се пререди у аутоматску, али, једна варијанта снајпера је била прерађена и у ствари продужена ПАП-овка са магацином од чини ми се шест метака са јачим калибром. Страшно давно сам пуцао из свега тога, па ми не замерите на непрецизностима и нетачностима. Оматуфило се.
za one koji nemaju pojma sta je sta , moze slike istih
 
Ако НАТО напусти Украјину, што је 100% да хоће, његова репутација ће бити неповратно нарушена.
НАТО је требало да буде безбедносни покривач Европе, али он се повлачи из борбе са једном земљом око које је био читав смисао постојања.
1 zemlja sama porazila ceo NAFO ….. na svim poljima… koja sramota epskih razmera…
 
Имамо једног полунеписменог али овај је још гори. Овај је баш полуполунеписмен, немушт... Ни тачке ни запете ни Великог слова ни да узме ваздух...

Како оно беше? "Јадна мајко, јаднијех сватова", ваљда.
mosti govoriti sta oces a putina je bas briga
putin oce pobediti
rusija do busija
napred ruska snaga
nazad ameriga nakaradan
 
El Presidente

GJyB8UPWcAAPDMK
 
Dezerteru, zaboravio si materinski jezik, a nisi baš ni na kognitivnoj razini gliste.

Rusi šlajfuju, da nemaju fabovke iz doba Stalina,

bili bi pušagija.

Što su kao država,
društvo

i SUSTAV, svatkako.
Tko bi rekao da oružje iz Staljinovog doba, umlacuje najmoćniju vojnu koaliciju u povijesti covjecanstva....čudnovati i nedokučivi su putevi gospodnji...
 
ЛАРРИ ЈОХНСОН:
„Ми смо у ери транзиције. Сведоци смо краја—заиста—колонијалних империја, које су започеле средином 14. века, 15. века.
Верујем да видимо коначнуи смртни ропац.
И као такви, носимо са собом много смрти и уништења.
Био сам отворен, заједно са неколико мојих колега у Сједињеним Државама, као што су Сцотт Риттер, Раи МцГоверн, Доуг МцГрегор, Пхил Гиралди. Има нас неколико.
Сећам се времена када су медији у Сједињеним Државама били такви да су гласови опозиције били дозвољени и да сте могли да дођете и изнесете алтернативни случај. Али то више није реалност.
Довољно сам стар да се сетим — не знам да ли желите да их назовете старим добрим или лошим данима — Хладног рата, када су Сједињене Државе седеле у својој моралној супериорности и исмевале Совјетски Савез јер су имали организацију која се звала Правда, али нису говорили истину.
Они су ограничили проток информација, а били су влада којом је владала геронтократија.
Сада сам живео довољно дуго да видим како Сједињене Државе постају тај ентитет.
Разбија и игнорише слободу говора. Прогони политичке противнике. Штавише, затвара политичке противнике.
Помислио сам, са великим огорчењем, са смрћу Наваљног, како су га оплакивали западни политичари који нису проговорили ни реч о смрти Гонзала Лире од стране украјинских власти, које не говоре ни реч о Џулијану Асанжу. .
И доживео сам да видим време када ћу бити захвалан Русији, јер је Русија обезбедила сигурно уточиште за Едварда Сноудена.

Разговарао сам са неким од својих сународника који кажу: 'Па, Сноуден је требао да иде у Конгрес.'Требало је то да уради на другачији начин.
Али је покушао.Али гледао је шта се десило другим покушајима узбуњивача."
GJx67XwboAAmCpb
 
Руски ратни бродови су званично ушли у Црвено море. Могућа морска конфронтација са НАТО.Руска пацифичка флота ушла је у Црвено море и креће ка Јемену где су амерички и британски бродови извршили ударе на Хуте.
GJyG81cWgAAe0uO

Црвено море је море Хута. Русија и Хути заједнички побеђују Израел и САД у овом руту
 

Back
Top