Casual Observer
Stara legenda
- Poruka
- 91.393
24/7, znaš i sam, samo se tešiš.Jel raketiraju Ukrajinu??? Svake prestupne. Zapitaj se zašto.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
24/7, znaš i sam, samo se tešiš.Jel raketiraju Ukrajinu??? Svake prestupne. Zapitaj se zašto.
Samo 200?Te ruske podmornice bi poljubile dno u roku 2 minuti, kao i super duper moćna Moskva..Poseidoni prate svaki ruski korak.
Bdw Rusija je izgubila preko 200 letjelica(helikoptera i aviona) u Ukrajini, i još je najmanje izgubila 50 u Rusiji otkako je počeo rat. Pa ti vidi koliko još mogu.
Da eliminisu mogucnost uzvratnog udara iz silosa. Primarni cilj svakog nuklearnog napada i najvazniji cilj udara je nuklearni potencijal neprijatelja. Silosi, podmornice, mobilni lanseri…. Gradovi i populacija su u drugom talasu, ali prve rakete padaju na i oko strateskog naoruzanja. Ovakva strategija ima za cilj da neutralise ili oslabi sposobnost udara, kako bi neprijatelju ostala mogucnost umesto par hiljada da lansira svega par desetina raketa i bojevih glava. Antibalisticki stit ima posle zadatak da obori sto vise preostalih raketa , a ono malo sto probije odbranu ima ograniceni udar , sa ogranicenim zrtvama.Zašto okružuju kad Sarmati za 5 minuta dođu do New Yorka...![]()
Vidim kako nato tehnika radi posao,slajfuju po blatuŠlepanje na oružje i tehnologiju SSSR je završilo. Vrijeme vas pregazilo.
Ruska avijacija je u banani, Ukrajina ih je skroz iscrpila
https://breakingdefense.com/2023/10...nto-aircraft-lifespans-with-no-easy-solution/
Ceka da neko iz staba Zelenskog procita njegove komentare.Ako je istina da su iscrpljeni onda je mnogo lakše za vas da donesete odluku o napadu na Rusiju.
Da vas vidim. Imate li mooda ili ćete se i dalje skrivati ispod ženinih sukanja?
Ne lozi seTe ruske podmornice bi poljubile dno u roku 2 minuti, kao i super duper moćna Moskva..Poseidoni prate svaki ruski korak.
Bdw Rusija je izgubila preko 200 letjelica(helikoptera i aviona) u Ukrajini, i još je najmanje izgubila 50 u Rusiji otkako je počeo rat. Pa ti vidi koliko još mogu.
Ne lozi se .Šlepanje na oružje i tehnologiju SSSR je završilo. Vrijeme vas pregazilo.
Inace su podmornice bitne za Donbas,kukas ko neka strina.Nemate nijednu SSN podmornicu ,a da nije iz doba SSSR-a....Game over.
Kako nisu, potopili ste Moskvu i zarobili 20 NATO podmornica kod Odese, već si zaboravio traktate Tixija???Inace su podmornice bitne za Donbas,kukas ko neka strina.
Ja to nisam rekao,za konkretan odgovor citiraj njega.Kako nisu, potopili ste Moskvu i zarobili 20 NATO podmornica kod Odese, već si zaboravio traktate Tixija???
Pre nekoliko dana bio bas ovde postovan ovaj video. Na snimku gore ukrajinski vojnici, pripadnici 54 mehanizovane brigade
banzaaaaain
ako su ove rakete i i ovaj deo , skladista oslo u tri pizzzde materine
Ми немамо море, шта ће нам подморнице?Nemate nijednu SSN podmornicu ,a da nije iz doba SSSR-a....Game over.