Frtajler
Legenda
- Poruka
- 58.475
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Tulipane u pazuh se gađa zato što pancirka ne pokriva taj dio tijela, a pogoci u vrat su česti kad ciljaš u gornji dio torza, koji je najčešća meta snajperiste. Pa dobro koliko je vas poispadalo iz akvarijaSNAJPERSKI DUEL U UKRAJINI: Ruski specijalac protiv poljskog plaćenika "Okrutnog"! EVO KO JE PREŽIVEO!
"Ruski snajperista iz puka specijalnih snaga eliminisao je u zoni specijalnih operacija plaćenika iz Poljske, koji je dobio nadimak 'Okrutni'", navodi se u članku Pravde.
Ruski mediji izneli su nepotvrđene informacije ruske vojske da je Poljak namerno gađao ruske vojnike na način da im nanese što više bola i patnje. Prema ruskim pričama, ciljao je u vrat i pazuhe.
Snajperista koji je navodno eliminisao Poljaka rekao je da je njegov protivnik koristio "taktiku kukavice", što znači da se sakrio u drveću. Prema vojniku kodnog imena "Had", Poljak se otkrio zvukom lomljenja grana, nako čega ga je Čečen upucao.
Ovu vest preneli su i poljski mediji, poput polsatnews-a.
Snajperska aktivnost je posebno značajna iz perspektive frontovske pešadije. Redovno se dešavaju sukobi snajperista, a ishodi ovih susreta utiču na moral vojnika.
samo istrebljuj nato naciste![]()
Gađao ih pod pazuh i vrat da izazove patnju, pa jbt, koliki idiot moraš biti da to smisliš?Tulipane u pazuh se gađa zato što pancirka ne pokriva taj dio tijela, a pogoci u vrat su česti kad ciljaš u gornji dio torza, koji je najčešća meta snajperiste. Pa dobro koliko je vas poispadalo iz akvarija
Ne lupaj, pronađene neeksplodirane Ukro naprave, kvadrikopter sa nakačenom kumulativkom od 1.5kg.Šta je tu fejk, evo zgrade nakon toga
Pogledajte prilog 1350918
poput dotičnog otprilike...Gađao ih pod pazuh i vrat da izazove patnju, pa jbt, koliki idiot moraš biti da to smisliš?
"Koristio taktiku kukavice", sakrio se u drvetu. Ma hajde!![]()
što li tek ti lupaš...kvadrikopter...q da se malo vratiš u vodu da kisika dobiješNe lupaj, pronađene neeksplodirane Ukro naprave, kvadrikopter sa nakačenom kumulativkom od 1.5kg.
Demilitarizacija napreduje, a i Darwin djeluje.Pogledajte prilog 1350930
A Polish military aircraft is flying to Chisinau to pick up the Polish wounded and/or killed during the attack on the port of Odessa.
sklepa li na napokonJesu tvoji Rusi zadovoljni sa tvojom robotom ??
frti je pre 10 god krenuo na moskvuFrti obećao da Bahmut neće pasti
Jeli Zamužni ispao kroz prozor ili se poskliznuo na stepenicama?
Prolupali Ukri skroz, raspadaju se pa sad traze zrtvenog jarca na kog da svale poraz. Zelenski idealan, opet ce Jevreji da budu krivi, iako Zelenski nije pravi Jevrejin.Да ли је и ово један од разлога због којих се Зеленски не враћа у Украјину?
Pusto to sad, zasto stalno lazes. Jel to poremecaj ili?Pa reci onda "Ne podnosim ruskog okupatora", šta se sramiš?
Ajmo polako, kreni:
"Ne..."
Ponavljaj za mnom
Pomutnja u FSB-u, nisu se dogovorili oni sa trećeg kata sa kolegama na petom katu..Bice da su Rusi izdali poternicu za mrtvim covekom ili mozda ruske sluzbe znaju nesto sto vi ne znate.![]()
A gde je Zelenski?Pitaj @Тихи gdje je Zalužni.
Tobože je mrtav a Rusi ga optužuju za navodne ratne zločine..
Ma on je lazov. To mu posao.Ne lupaj, pronađene neeksplodirane Ukro naprave, kvadrikopter sa nakačenom kumulativkom od 1.5kg.