Raskinula me devojka

Vredno je da svako od nas reaguje na takve pojave i ovde na forumu i u RL. Neki od nas imaju cerke, neki ce ih imati...sestre,drugarice,tetke itd....
Devojka je ostavila tom-cata (mozda je saznala za profesorku fizickog:D) i ostavila ga je na lep nacin i ponudila da ostanu drugovi. Posle toga ona kao slobodna devojka moze da radi sta hoce-da ima ili nema drugog, to se njega dalje ne tice.
Takva situacija -nijedna situacija- ne daje za pravo nijednom muskarcu da uradi ono sto je tauren ili hard toplo preporucio.
 
Dobro de Pipi, ne preteruj. Ako si mislila da cu poshto saznam da ima drugoga biti prema njoj toliko korektan kao da se nishta nije desilo, grdno se varash. Ako ona nije bila korektna u toj meri da bar zavrshi samnom, pa tek onda da trazi drugoga, a ne da vaga dupe na stolici, shto bih ja bio korektan. Ja je ne bih ni pustio u kucu. Sachekale bi je stvari sigurno ispred zgrade sa promenjenom bravom. I slobodno neka raskida...

Nasilje NIKAKO, ali to da se prema takvoj zeni treba ophoditi sa maksimalnom netolerancijom, nemam nishta protiv. Nismo svi sposobni da cooliramo i nismo svi sposobni da odglumimo da nismo povredjeni. Naravno, autor teme nije ni vredan pomena, on se pita shta da "bemba"?!?! Degen.

Shto se pogreshne shale tiche, apsolutno imam taj problem, da iz jedne glupe situacije izvuchem neshto gde ce svi oko mene zgroziti, a ja pasti sa stolice od smeha, ali jbg.
 

Back
Top