Raskinula me devojka

love4ever:
Uvek sam zavidela devojkama koje su imale herca da to rade. Al to verovatno nije slucaj sa ovom devojkom. Samo su raskinuli. Vidim sad ima ko moze tako.
Naravno, to mnoge zene rade...to je jedna od cestih igrica koju igraju kad nisu nacisto s onim sta muskarac oseca...Ne, ne radim ja to, ja sam dovoljno otvorena i jasno pitam "sta osecas prema meni"...pomislila sam da su oni u godinama kada su takve igrice ceste...
 
friends.gif
 
Tom cat:
Danas me nazvala devojka i rekla da raskidamo i ostajemo u dobrim odnosima.

Zanima me sta znaci to ostajemo u dobrim odnosima, da li to znaci da cemo se i dalje bembati?

Da i dalje cete se bembati ali samo onda kad se njoj bude bembalo,dok ne uleti u novu vezu,a kad uleti u novu vezu od bembanja sa tobom nema vise nista.
 
raskinula ga emotivno, pao covek u depresiju, poljuljala mu zivotne stavove, skrhala mu emocije, slomila srce, ne zna kako ce dalje bez nje, njegova licnost je opustela njenim odlaskom,njegovi sni se rasprsili i postali polni pepeo........ :evil: nije nego
 
da najbolja varijanta ti je da imas sto vise drugarica. posme mesec dana poceces da ih kapiras i na kraju ces skapirati zenski mozak. a posle toga dolaze kres kombinacije sa njih par. i opet ste drugovi. barem je tako kod mene..........
 

Back
Top